Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

Zna ktoś sposoby na szybkie zdobycie GTA$?
Chodzi mi o jakieś tryby lub mapy w których zdobywa się najwięcej ,,zielonych''''.Albo może są jakieś alternatywne sposoby o jakich nie wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą sesję rozpocznij od sprzedaży wozu. Można dostać nawet do 9000$. Mnie osobiście wydaje się, że misje od kontaktów dają najwięcej kasy w krótkim czasie. Są zadania w których dostajemy ponad 20k za kilka/kilkanaście minut gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was gra w GTA V online na ps4?
W przyszłym miesiącu się przeprowadzam i wreszcie będę miał szybki i stabilny internet.
Ogólnie jest co robić w online? Nigdy nie grałem i nie mam pojęcia jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 11:05, Citkowsky napisał:

Czy ktoś z Was gra w GTA V online na ps4?
W przyszłym miesiącu się przeprowadzam i wreszcie będę miał szybki i stabilny internet.
Ogólnie jest co robić w online? Nigdy nie grałem i nie mam pojęcia jak to wygląda.


Ja gram w online na ps4.

Jest sporo do roboty, masz parę rodzai misji od wyścigów do skoków spadochronowych.Według mnie największą frajdę z Online czerpię się wtedy, kiedy grasz z jakimś znajomym i siejesz wraz z nim zamęt na ulicach Los Santos :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 11:05, Citkowsky napisał:

Ogólnie jest co robić w online? Nigdy nie grałem i nie mam pojęcia jak to wygląda.

Niby jest dwa razy tyle co w singlu. Ale nastawiaj się bardziej na fun, a jeśli będziesz kończyl na ostatnim miejscu, to śmiej się z tego i uznawaj to za zabawę. Niestety, jestem hardkorowcem i spinam się, a ludzie w wyścigach się rozpychają, zachowują się jak idioci i debile. Grałem dzisiaj drużynówkę 2v2, jakaś tam misja. Mój partner jednak uznał, że zachciało mu się usiąść na tron i cały mecz sr... stał na respie, a ja odwalałem całą fuszerkę. Wygraliśmy, trochę się wkurzyłem, ale jednak tak te GTA Online wygląda.

Choć dyscyplin jest dużo i są naprawde bekowe. A jak zarobisz kasę, poodblokujesz rzeczy, to im wyższy lewel tym więcej zabawy. Szczególnie jak masz Cargo coptera, do przenoszenia innych pojazdów. Ukraść w ten sposób czołg z bazy wojskowej to nie lada gratka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ukraść w ten sposób czołg z bazy wojskowej to nie lada gratka :)

albo komus sprzed nosa jego pojazd osobisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauriemu chodzi chyba o kradzież auta Cargobobem. Z tego co wiem to nie da się wywalić właściciela z auta. Przede wszystkim musi mieć ustawiony dostęp do pojazdu osobistego dla wszystkich. A potem to chyba mord albo pusty wóz wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 19:16, Diverso napisał:

A z tego co wiem to cargobob do pewnego levelu respi się w dokach Merryweather.


albo losowo na lotnisku LS albo w Sandy Shores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam nadzieje, że jeszcze ktoś gra w te online. Chciałem generalnie zrobić coś w rodzaju road tripa po Los Santos z dużą ilością graczy, najlepiej min 10 osób. Głównie same jeżdżenie. Ktoś miałby ochotę w ten sposób się pobawić?
edit: A zapomniałbym wersja PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez 144 minuty robiłem wyścig z cyklu "Impossssssssible" w GTA Online. Nie był zbyt długi, ale na tyle trudny, że ojej. Polecam w SocialClubie wpisać sobie frazę impossible i ściągnąć parę wyzwań. Miałem wrażenie jakbym grał w Trials :P

A cały ten czas wart 11000$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować