Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2015 o 01:01, Ecko09 napisał:

Może zrobimy sobie jakąś listę graczy i ekipę do gry na PC? Jacyś chętni by byli?


Dobry pomysł. Ja bym się na to pisał. Mam mikro, niestety ze skillem u mnie słabo, ale jak ktoś by chciał zagrać na luzie to jestem chętny. Mój nick na RSC: braciszektuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. el_machete - RSC: braciszektuck [PC]
2. vincent16 - Icekeju [PC]
3. Ecko09 - BLrEcko09 [PC]
4. czapla56 - Eniyo56 [PC]
5. Barnette - Becamer [PC]
6. alexiej - alexxxiej [PC]
7. Isildur - Marrcinuss666 [PC]
8. Gacol08 - Gacol08 [PC]
9. Accid - Accidofil [PC]
10. Kraju - Kraju92 [PC]
11. exMayoneS - exmayoness [PC]
12. Markush - RSC: trutututu [PC]
13 Rick - RSC: Radekrick [PC]


*RSC - Rockstar Social Club (Tak jakby ktoś nie wiedział co to :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC: Becamer

I w ogóle to mam pytanie co do online. Stworzyłem postać, ale się nie przyłożyłem - czy istnieje jakakolwiek możliwość edycji twarzy?

I jeżeli nie, to czy jeżeli stworzę drugą postać, a usunę pierwszą, to cały hajs przejdzie z usuniętej postaci na tę drugą czy po prostu przepadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 11:22, Barnette napisał:

/.../

Przy którymś logowaniu raz wyskoczyło mi pytanie o edycję postaci z zaznaczeniem, że będę mógł zrobić to tylko raz. Być może też Ci wyskoczy za jakiś czas. Oprócz tego na youtube są jakieś opisy z tworzeniem nowej i przełączaniem na starą postać z opcją edycji, ale nie sprawdzałem czy to działa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemo mam uno.
Otóż na twarzach, nogach, rękach i spodniach na każdym ludziku-graczu mam jakieś kreski. Takie jak na załączonym obrazku. Nie ma tego w singlu, nie ma tego na ludzikach sterowanych przez komputer. Tylko gracze są tak napiętnowali. Nie jest to moje największe zmartwienie, ale jakby ktoś wiedział jak to naprawić to byłbym wdzięczny.
A byłoby to moim największym zmartwieniem, gdyby GTA nie miało najgorszego multi w historii gier komputerowych. Gameplayowo - super, gra o której marzyłem przez lata w końcu się ukazała i można robić napady i inne nikczemne uczynki, które każdy chciałby robić będąc złoczyńcą. No, ale jako, że nie ma gier idealnych to ktoś musiał oczywiście zniszczyć moje dziecięce marzenia o grze multiplayerowej o bandytach. Nawet nie zwróciłbym uwagi na te półgodzinne wczytywania, gdyby co 5 minut gra nie chciała czegoś wczytywać. A dokładnie to wczytywać zmiany z mojej onlineowej postaci na świra Trevora, po tym jak się okazuje, że po nieudanym półgodzinnym dołączaniu do gry znajomego gra nie potrafi wrócić do postaci z online, tylko musi przejść na offline. Abym ręcznie przełączył na online i znowu czekał pół godziny na dołączenie.
Cóż. Byłoby chyba za ładnie gdyby wszystko działało.

20150421200912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni do rozegrania 4 napadu razem z przygotowaniami? Ja zaczynam już teraz, coś nie chce mi dobrać żadnych ludzi do lobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 16:02, Ecko09 napisał:

Jacyś chętni do rozegrania 4 napadu razem z przygotowaniami? Ja zaczynam już teraz, coś
nie chce mi dobrać żadnych ludzi do lobby...


Wczoraj próbowałem dołączyć, ale był komunikat, że sesja jest pełna, więc gdy zapraszasz ludzi spoza bieżącej sesji musisz mieć w niej chyba jakieś wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować