Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego ta ~!#$@$ gra okłamuje mnie i gdy dostają zaproszenie mam napisane "Napad", nie ma mowy o przygotowaniach, a gdy już dołączam okazuje się, że muszę kraść durny samolot albo koks z jachtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 15:47, lydathegreat napisał:

ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego ta ~!#$@$ gra okłamuje mnie i gdy dostają zaproszenie
mam napisane "Napad", nie ma mowy o przygotowaniach, a gdy już dołączam okazuje się,
że muszę kraść durny samolot albo koks z jachtu?

Przygotowania do napadu, napad zwykle nie składa się z jednego dnia (misji). Wbij ten 12 lvl to sam ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 31, chodzi mi o to, czemu gra w zaproszeniu nie zawsze napisze, że to przygotowanie do napadu, mnóstwo razy miałem sytuację, że było napisane "Napad", a i tak muszę robić jakieś denne przygotowania za 10k i tracę tylko dwa dni na dołączenie do sesji i inne kretyńskie procesy, które trwają o wiele za długo. Czasami jest napisane w zaproszeniu, że to np. misja "Ucieczka z więzienia - samolot", a czasami nie, o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Napad - nowe" - zaproszenie do rozpoczęcia napadu
"Napad" - finalna akcja

Tak to wygląda, trzeba uważać co się akceptuje i co najważniejsze być szybkim. Te drugie zaproszenia zapełniają się w sekundę (przynajmniej na PS4) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 09:29, Szczep07 napisał:

"Napad - nowe" - zaproszenie do rozpoczęcia napadu
"


Nie zauważyłem czegoś takiego na PC. Choć może nieuważnie czytam, bo jak widzę zaproszenie na napad to szybko lece, żeby akceptować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 13:03, Accid napisał:

Robimy ekipę? To wymaga jakiejś opłaty? Bo w grze odsyła mnie do strony internetowej
:P


Nie ma opłat za stworzenie ekipy :P
Ekipę tworzy się na stronie Rockstar Games Social Club ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 13:03, Accid napisał:

Robimy ekipę? To wymaga jakiejś opłaty? Bo w grze odsyła mnie do strony internetowej
:P


To jest bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zakładam właśnie grupę, wszystkie ustawienia mam nadzieję, że da edytować się później :P Zapraszam wszystkich z listy no i to będzie chyba najlepsza opcja. Później zrobimy głosowanie na nazwy rang, samej paki etc.
Nazwałem nas Gamers, GMS. Do zobaczenia w grze ! :P
Motto całkiem spoko? I love the smell of napalm in the morning!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że online mnie rozczarowuje. Po pierwsze - czasy ładowania i łączenia. Czasami dłużej czekamy, aniżeli gramy w daną akcję. Po drugie - tylko 4 napady, a poza tym brak jakichkolwiek bardziej złożonych misji. Mamy same deathmatche, wyścigi i tak dalej. Fajne jest to, że w napadach występują fabularni bohaterowie, ale przydałoby się o wiele więcej takich smaczków i rozwiązań, aby urozmaicić nam rozgrywkę.

Ekonomia jest totalnie zwalona. Ceny (w porównaniu do singla) podniesione na siłę, ale równowaga i tak jest totalnie zachwiania, a już szczególnie przez napady. Pamiętam, że na PS3 rzeczywiście musiało minąć trochę czasu, by coś zarobić. Teraz natomiast, mając zgraną ekipę znajomych można pograć kilka napadów dziennie i już wpadnie nam z pół miliona. Przewałkować to kilka dni i mam już właściwie wszystko. No prawie wszystko, jeżeli nie awansujemy na kolejny poziom, ponieważ wiele rzeczy jest zablokowanych, co moim zdaniem jest co najmniej głupie. Jestem przyzwyczajony do pełnego dostępu w singlu, a w multi ogranicza mnie właśnie poziom postaci. Mogę zarobić miliony i w teorii kupić wszystko, ale nie zrobię wystarczająco dużo wyścigów daną klasą pojazdów i nie mogę go tuningować. Trochę takie zmuszanie do gry.

W ogóle system poziomów jest co najmniej zepsuty. Awans odblokowuje nam jedynie różne przedmioty, a nie daje żadnych premii. Mamy przecież szereg umiejętności, które rozwijamy wykonując daną czynność (kondycja, latanie itp.). Przydałyby się mimo wszystko punkty do wolnego przydziału za awans na kolejny poziom (a''la fallout) i grałoby się o wiele przyjemniej (a jeszcze przyjemniej, gdybyśmy rzeczywiście odczuwali różnicę w zachowaniu naszej postaci). Może jeszcze jakiś system "perków" by się przydał?

Tworzenie postaci to również śmieszna sprawa. Edycja wyglądu jest tak banalna, że gracze dzielą się właściwie na kilka stałych grup, co do wyglądu. Spokojnie możemy spotkać kilka sobowtórów na sesję (no chyba, że stworzyliśmy jakiegoś mutanta).

No i mieszkania. Szczerze? Jest ich strasznie mało, w słabych lokacjach i o takich samych wnętrzach. Nie ma ani jednego apartamentu na wzgórzach Vinewood, ani nawet małego domku przy samej plaży. Póki co, wszyscy gracze posiadają apartament w jednym słusznym miejscu, czyli w Eclipse Towers...

Niby multi najbardziej rozbudowane w historii GTA, ale z drugiej strony jest bardzo niedopracowane (a przynajmniej według mnie). W sumie może pomogłaby i liczba graczy. 30 osób na taką mapę to zdecydowanie za mało, a sam widziałbym tu co najmniej 128 osób.

SAMP w GTA San Andreas udowodnił, że gra działa świetnie nawet przy kilkuset graczach, więc nie wiem w czym problem. Chociaż faktem jest, że tam nie mamy ruchu ulicznego. I tak właściwie to zastanawia mnie na jakiej podstawie generowany jest ów ruch w online. Czy jest on stały, czy dopasowuje się do ustawień graczy biorących udział w sesji. Czyli np. w sesji jestem tylko ja, to ruch mam taki jak w singlu, w tym wypadku maksymalny. Natomiast gdy dołączy do mnie ktoś, kto gra z ruchem minimalnym, to i mój ruch przystosowuje się właśnie pod niego, by on mógł grać optymalnie?

No i ping. Sam mam pewnie coś pomiędzy 20-50, ale te mikro przycięcia i teleportacje pojazdów innych graczy są strasznie irytujące (szczególnie, gdy jesteśmy bardzo blisko innych graczy lub jedziemy z nimi autem). Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:



Jest 1 domek ze średniej półki w Vinewood.


A co do ekipy, może jakaś bardziej ambitna nazwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Trochę takie zmuszanie do gry.

Faktycznie, odblokowywanie nowych przedmiotów wraz z poziomem jest głupie, ja wolałbym je mieć zablokowane i możliwość ich zakupu kartą, bo kto chce odblokowywać cokolwiek grając, to przecież takie stare i niemodne już.

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

W ogóle system poziomów jest co najmniej zepsuty. Awans odblokowuje nam jedynie różne
przedmioty, a nie daje żadnych premii.

Daje więcej HP.

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Mamy przecież szereg umiejętności, które rozwijamy
wykonując daną czynność (kondycja, latanie itp.).

No to właśnie dobrze, że tak jest. Nielogiczne to byłoby, gdyby ktoś mógł sobie zrobić pełny pasek latania nie wsiadając ani razu do machiny latającej. "Bo tak se rozdałem punkty"

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Tworzenie postaci to również śmieszna sprawa.

Przecież można było wszystko zmieniać suwakami. Tylko nikomu się nie chce, bo nikomu na tym nie zależy. To nie simsy w końcu... Powiedział ktoś kto spędza bardzo dużo czasu na wybieraniu ubranka.

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Póki co, wszyscy gracze posiadają apartament w jednym słusznym miejscu,
czyli w Eclipse Towers...

A ja mam w Weazel Plaza, bo Ecilpse Towers nie podoba mi się z wyglądu. Nudny budynek.

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Niby multi najbardziej rozbudowane w historii GTA, ale z drugiej strony jest bardzo niedopracowane

Niedopracowane?! To jest mało powiedziane. To multi to istna tragedia. Dowód, że Rockstar powinien wymienić wszystkich ludzi odpowiedzialnych za to multi. Najgorsze jest to, że Tyle czasu betatestów na konsolach niczego nie zmieniło na PC. Mówię oczywiście o technicznej stronie wykonania. Bo gameplayowo bardzo fajne.

Dnia 26.04.2015 o 10:32, Barnette napisał:

Macie podobnie?

Tak.


Jakby ktoś z mocą akurat to przeczytał i byłby tak miły, żeby dopisać mnie do listy, to byłbym wdzięczny.
RSC: trutututu [PC]

PS2 Nie to, żebym ja myślał, ze jak chcecie robić gramową grupę to to będzie faktycznie gramowa grupa, a jeżeli chcieliście jakąś randomową to spodziewałem się czegoś bardziej, hmmm... kreatywnego? Chociaż każdy lubi co innego. Ja z Eckiem np. lubimy swoje Dinauzory Dyndają Ozory, ale rozumiem, że nie wszyscy lubią takie klimaty. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 11:09, Markush napisał:

Faktycznie, odblokowywanie nowych przedmiotów wraz z poziomem jest głupie, ja wolałbym
je mieć zablokowane i możliwość ich zakupu kartą, bo kto chce odblokowywać cokolwiek
grając, to przecież takie stare i niemodne już.


Po prostu jak dla mnie wystarczyłoby, że coś co jest "dobrem luksusowym" (np. bomby samoprzylepne) byłoby wystarczająco drogie, a nie: "nie możesz tego kupić, bo masz mieć poziom pińćsetny - idź pograj w singla, tam masz je niemal za darmo". Jak dla mnie odblokowywanie kolejnych poziomów jest po prostu strasznie nudne. Co więcej, chciałbym móc przeprowadzić tuning mojego Ruinera, ale żeby zrobić coś porządnego, to z tego co rozumiem musiałbym rozegrać X wyścigów klasą muscle - jak już trafiam na wyścigi i chętnych ludzi to są to przeważnie auta sportowe, terenowe lub jednoślady...

Dnia 26.04.2015 o 11:09, Markush napisał:

Daje więcej HP.


Szał :D

Dnia 26.04.2015 o 11:09, Markush napisał:

No to właśnie dobrze, że tak jest. Nielogiczne to byłoby, gdyby ktoś mógł sobie zrobić
pełny pasek latania nie wsiadając ani razu do machiny latającej. "Bo tak se rozdałem
punkty".


No widzisz, kwestia podejścia. Ja np. latam bardzo dobrze i irytuje mnie ciągłe rzucanie maszyną na lewo i prawo i stabilizowanie lotu. Wczoraj latałem kilka dobrych godzin i pasek umiejętności ledwo drgnął. Kilka punkcików do przydziału na każdy poziom i jak dla mnie byłoby o wiele przyjemniej, a i tak długo by zajęło, by coś "wymaksować". Do tego jeszcze jakaś unikalne bonusy do wyboru a''la perki i naprawdę z online zrobiłby się fajny rozwój postaci.

Dnia 26.04.2015 o 11:09, Markush napisał:

Przecież można było wszystko zmieniać suwakami. Tylko nikomu się nie chce, bo nikomu
na tym nie zależy. To nie simsy w końcu... Powiedział ktoś kto spędza bardzo dużo czasu
na wybieraniu ubranka.


Ta.. Wszystkie suwaki dają bardzo małe pole manewru i to jest głównym powodem powtarzalności. A no i fryzury. Jest ich strasznie mało.

Dnia 26.04.2015 o 11:09, Markush napisał:

A ja mam w Weazel Plaza, bo Ecilpse Towers nie podoba mi się z wyglądu. Nudny budynek.


Mimo wszystko większość napadów, do których dołączałem (poza jednym) zaczynała się właśnie w Eclipse.

@Ecko9

Ten domek w Vinewood aktualnie posiadam, ale żeby robić napady trzeba mieć apartament. Co mnie dziwi, to właśnie to, że nie ma ani jednego apartamentu/villi na dalszej, bogatszej części wzgórz. Poza tym w moim aktualnym mieszkaniu nie mam nawet widoku z okien xD (wszystkie pozasłaniane). I tak na serio - tylko ja chciałbym domek przy oceanie i ów apartament na wzgórzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 11:52, Barnette napisał:

>

@Ecko9

Ten domek w Vinewood aktualnie posiadam, ale żeby robić napady trzeba mieć apartament.
Co mnie dziwi, to właśnie to, że nie ma ani jednego apartamentu/villi na dalszej, bogatszej
części wzgórz. Poza tym w moim aktualnym mieszkaniu nie mam nawet widoku z okien xD (wszystkie
pozasłaniane). I tak na serio - tylko ja chciałbym domek przy oceanie i ów apartament
na wzgórzu?


Mi się marzy taki dom jak miał franklin albo Michael, bylem wielce zawiedziony, gdy się okazało, ze można mieć jedynie apartament =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ekipa nie nazywa się GRAM albo w ogóle nie ma taga GRAM? Ja jak dostałem zaproszenie to na początku nie wiedziałem w ogóle o co chodzi :D dopiero jak rozkminiłem członków bandy to ogarnąłem, że to ekipa z GRAMu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdemu to nie pasuje. ^^
Ale remake''ować się nie opłaca w sumie, bo co to za różnica. Przecież co komu zależy czy będziemy grać w Gamersach, Gramcarzach, Gramowiczach czy innych Dinauzorach. Liczy się przecież przyjemność z wspólnego grania i ubolewania nad 5 letnimi wczytywaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 15:17, Markush napisał:

Chyba każdemu to nie pasuje. ^^
Ale remake''ować się nie opłaca w sumie, bo co to za różnica. Przecież co komu zależy
czy będziemy grać w Gamersach, Gramcarzach, Gramowiczach czy innych Dinauzorach. Liczy
się przecież przyjemność z wspólnego grania i ubolewania nad 5 letnimi wczytywaniami.


Z jednej strony niby szczegół ale z drugiej strony jak ekipa GRAMu to powinno mieć cokolwiek wspólnego z GRAMem chociażby tę nazwę lub tag. A z remakiem myślę, że też żaden byłby kłopot bo ni to specjalnego emblematu nie ma ani też szczególnych osiągnięć, więc nic się nie traci. Przynajmniej każdy by wiedział, że dostaje po dupie od bandy z GRAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować