Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

Zadam pytanie, bo już nie ogarniam rozwijania umiejętności w Online.

Nie wiem czy była jakaś informacja na początku gry jak to robić, jeżeli tak, to albo o niej zapomniałem, lub nie przeczytałem do końca, bo szczerze mówiąc zrobiłem postać i poleciałem dalej robić kompanie dla jednego gracza. Teraz jednak jak sobie pogrywam, to widzę przykładowo osoby, które mają niższy poziom ode mnie, a maksymalne umiejętności w strzelaniu i w prowadzeniu aut. Jak oni niby to rozwinęli? W szczególności kierowanie samochodami? Jeżdżę dużo, robię popisy kaskaderskie, biorę udział w wyścigach i jak mam poziom "zmotoryzowany" tak mi się nie zmienia. A dziś jak z ziomkiem grałem, który miał przerwę, to prowadzenie pojazdów miał rozwinięte do pełna, pomimo, że ma 16 poziom.

Więc, co ja mam zrobić? Bo wkurza mnie to, że strasznie łatwo wpadam w poślizgi przez co mam mniejsze szanse na wygranie wyścigów, a te niby pomagają polepszać umiejętności, ale efektów coś nie widzę żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2015 o 03:01, Osiol napisał:

Więc, co ja mam zrobić? Bo wkurza mnie to, że strasznie łatwo wpadam w poślizgi przez
co mam mniejsze szanse na wygranie wyścigów, a te niby pomagają polepszać umiejętności,
ale efektów coś nie widzę żadnych.

Najszybciej przez uczestnictwo w wyścigach http://uk.ign.com/wikis/gta-5/Stats_(GTA_Online)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 18:30, Ecko09 napisał:

Gra tu ktoś jeszcze? Eniyo żyjesz? :D


Jak coś to ja jeszcze mogę popykać, tylko to by wypadało się ustawić na jakiś konkretny termin, bo aktualnie na co dzień ogrywam inne gierki. Przydałoby się skończyć te napady w trybie FPP :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 22:05, exMayoneS napisał:

> Gra tu ktoś jeszcze? Eniyo żyjesz? :D

Jak coś to ja jeszcze mogę popykać, tylko to by wypadało się ustawić na jakiś konkretny
termin, bo aktualnie na co dzień ogrywam inne gierki. Przydałoby się skończyć te napady
w trybie FPP :D.


Nooo, myślałem ostatnio nad tym. Tylko nie wiem czy to nie resetuje postępów, jeśli grałem w między czasie inne heisty, ale bez blokowanego widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 23:05, Ecko09 napisał:

Nooo, myślałem ostatnio nad tym. Tylko nie wiem czy to nie resetuje postępów, jeśli grałem
w między czasie inne heisty, ale bez blokowanego widoku.


Wydaje mi się, że nie. Działa to chyba na takiej zasadzie, że jak skończysz całego heista z blokowanym widokiem to Ci go zalicza do osiągnięcia i pozostaje zrobić resztę na blokowanym, nie ważne kiedy. Z tego co pamiętam to skończyliśmy przygotowaniach do włamu do tych laboratoriów (trzeci napad, kurde już tyle nie grałem, że nawet nie pamiętam jak się to zwało :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeśli kolega, który nie będzie przesiadał się z konsoli na PC i nie będzie robił transferu postaci, to czy może mi udostępnić swoją postać a co za tym idzie wszelkie bonusy za transfer? czy po prostu nie da się tego tak zrobić?

Edit: ok już wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować