Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need For Speed: Rivals już działa w 60 klatkach na PC

29 postów w tym temacie

Ale narzekacie ludzie.

1) Optymalizacja jest w porządku. U mnie na 30-tu fps-ach chodzi na maksa bez problemów. Po przejściu na 60 nie widzę różnicy w wydajności.
2) Gra jest niegrywalna przy 60-ciu fps-ach ale nie z powodów wydajnościowych. Przy multi auta skaczą, przenikają przez siebie, sterowania nawala.

Wracam do 30-tu. Gra się dobrze i nie mam problemów z niczym.
Za bardzo narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak temu gościowi z tego filmu to działało, ale ja z tymi komendami mam efekt odwrotny - teraz wszystko jest spowolnione. Szczerze to nawet nie wiem, po co to próbuje, STAŁE 30fps wystarczy do normalnej gry (a nie do gry w stylu "bo mam i18 120GHz i to musi mi zapierdzielać 1500fps")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje tą frazę, która ma zwiększyć fps i nadal mam 30 i ani drgnie do góry... a mam pytanie odnoście kariery, o co chodzi w celach "uderzenie turbo" oraz "srebro w dowolnym wydarzeniu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakie to typowe dla EA...
HAAHAHA jesteś śmieszny EA nie odpowiada za takie rzeczy oni są tylko dystrybutorem a pretensje macie posyłać do Ghost Games i Criterion Games.
Tak się interesujecie że gunwo wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 14:22, dami00900 napisał:

HAAHAHA jesteś śmieszny EA nie odpowiada za takie rzeczy oni są tylko dystrybutorem a
pretensje macie posyłać do Ghost Games i Criterion Games.

Które są studiami w całości należącymi do EA. Więc EA odpowiada za takie rzeczy.

Dnia 30.12.2013 o 14:22, dami00900 napisał:

Tak się interesujecie że [kpua] wiecie

O ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat w grach wyścigowych ograniczanie ilości wyświetlonych na sekundę klatek do częstotliwości
> odświeżania ekranu podzielonej przez stałą (tutaj wybrane przez EA 60Hz/2=30fps) ma bardzo
> DUŻO sensu. W ścigałkach lepiej mieć 30 klatek niż np. 50, ponieważ kluczowe jest, aby
> każda klatka była wyświetlana tak samo długo.
>
> Smutne jest natomiast to, że nie można WYBRAĆ wartości ogranicznika klatek. Szczególnie
> jeśli ktoś używa częstotliwości odświeżania ekranu niedzielącej się przez 30, np 75Hz.
> A jeśli ktoś wyciąga stabilne 60fps, to też powinien móc ustawić taką opcję.
>
> EDIT:
> > Jeśli Twój PC jest w stanie udźwignąć grę w 60 fps i więcej,
> > jakim prawem ktokolwiek narzuca Ci ograniczenia? Prawem "bo takie jest nasze widzimisię"?
>
> Tak, dokładnie takim prawem. Nie widzę, czemu EA miałoby nie mieć takiego prawa. To skandal,
> że producent oprogramowania podejmuje decyzje o tym jak to oprogramowanie funkcjonuje?
Zdajesz sobie sprawę z tego, że bredzisz i twój argument jest inwalidą?

Zakładam, że w grach siedzisz od 3-5 lat, nie więcej, bo każdy z ponad 15-letnim doświadczeniem PCtowca wyśmieje twoje teorie z czeluści czterech liter. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować