Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War i Shoot Many Robots za darmo w grudniu dla subskrybentów Xbox Live Gold

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

1 grudnia gracze posiadający konto Xbox Live Gold będą mogli zagrać za darmo w Gears of War, a dwa tygodnie później, 16 grudnia, otrzymają dostęp do nieco mniej znanego tytułu, Shoot Many Robots.

Przeczytaj cały tekst "Gears of War i Shoot Many Robots za darmo w grudniu dla subskrybentów Xbox Live Gold" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW 1 co prawda najlepszy ale dałby sobie MS spokój z tymi starymi szrotami. Za miesiąc pewnie będzie Halo Wars i Perfect Dark Zero ;). Ten pierwszy podobno w GwG w grudnui w Niemczech i Japonii będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Gears of War kosztuje normalnie na Xbox Live Marketplace 99,99 zł"
>
> 7 letnia gra za stówkę. Śmiech na sali.
Uzywke w sklepie kupisz za grosze wiec tylko zachodni gracz kupi przez xl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to odczytuje tak, że Microsoft stawia nam po prostu piwo lub wypad do kina, bo jedynie co można zrobić z taką ofertą, to sprzedać za 30 zł swoją wersję pudełkową, żeby ściągnąć sobie cyfrówkę.
No chyba, że ktoś dopiero dzisiaj zdecydował się kupić X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część - choć chwilami nudnawa w trybie kampanii - przypadła mi do gustu ze względu na dobry "klimat" i ogólnie relaksujący charakter zabawy (znakomity tytuł na pół godziny-godzinę). Multiplayer był naprawdę dobrze przemyślany i bardzo grywalny, szkoda, że przez zamieszanie związane z GFWL na PC (i brak wersji cyfrowej) gra nie uzyskała większej popularności.
Ciekaw jestem, czy Epic ma w planach zastąpienie GFWL Steamworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować