Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chodźcie i zobaczcie, jak działa Xbox One w Polsce (film)

17 postów w tym temacie

I to tyle w temacie niedostępności do tego co mają Amerykanie i naszego, polskiego, wykastrowanego xboxLive. To teraz Ja zaśmieję się triumfalnie -> Ha HA :)
Jeden temat mamy zamknięty i więcej do niego nie będziemy wracać.
Nie ma co czekać na polską premierę. Komu zależy na Xbox One niech loguje się na [m] i zamawia. Jako ciekawostkę podam, że w razie usterki polski oddział Microsoftu działa tak samo jak wszędzie w Europie, więc nie trzeba wysyłać na Amazon czy tam gdzie kto kupował. CZAD! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jako ciekawostkę podam, że w razie usterki polski oddział Microsoftu działa
> tak samo jak wszędzie w Europie, więc nie trzeba wysyłać na Amazon czy tam gdzie kto
> kupował. CZAD! :)
jak to przecie Kuba M., jak i serwisy o grach twierdza ze w Polsce nie obowiązuje gwarancja producenta na XO - przynajmniej do oficjalnej premiery w naszym pięknym zacofanym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maxankazuya, właśnie sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie masz rację.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wczoraj w nocy sprawdzałem trochę na śpiąco i źle zinterpretowałem. Na redcoonnie w sprawie gwarancji wyświetla takie zdanie:
Microsoft
Do serwisu

E-Mail: [m]
Naprawa gwarancyjna realizowana jest wyłącznie w centrum serwisowym [m] na zasadzie door to door.

Okres gwarancyjny :

24 miesiące


Zmyliła mnie ta wzmianka o "door to door" bo w ten sposób właśnie serwisuje Microsoft.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
Tak czy siak gwarancja jest i nie trzeba nawet wychodzić z domu ani paczki wysyłać :)

Marcin360360,
Ja złożyłem zamówienie jakiś tydzień temu, jak tylko podałeś informację o redcom.pl, ale chodziło ci chyba raczej o redcoon (czyż nie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest realizowana przez Redcoon w Europejskim Microsofcie, Door to door oczywiscie.

Najprosciej odbieraja od Ciebie i wysylaja do Microsoftu gdzies tam w Europie.

Nastepna dostawa kolo Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze i najsmutniejsze jest chyba to, że taki filmik powinien ukazać się parę miesięcy przed premierą żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.Ale pewnie nie było gotowe jeszcze oprogramowanie konsoli.A tak gościu musi nam to wszystko tłumaczyć po premierze i chyba nieoficjalnie. Ameryka ma nas w d...pie ,a od barbarzyńców brytoli nic nie kupię. A wy nie zapomnijcie przejść na polskie konto jak już będzie taka opcja bo premiera xboxtwo znowu ominie Polskę. (Jeśli był taki filmik przed premierą to cofam powyższe słowa i przepraszam urażonych.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DariusVictour W czym jesteś lepszy od Amerykanów lub Brytyjczyków?
I jakby ci jad oczu nie zalał to byś zauważył na tym filmie, że osoba prezentująca korzystała również z polskiego XbxoLive, tylko tam prawie nic nie było (tzn Netflixa, hulu itd),
więc pozwól, że każdy będzie korzystał ze swojego sprzętu według własnego uznania.
I dlaczego Ameryka ma nas dupie? Bo nie ma polskiej premiery na równo z USA?
A co, Polska jest jakimś pępkiem wszechświata, że jaśnie panom trzeba przynieść, podać i podziękować że chcemy w ogóle korzystać? Nie tylko Polskę ominęła premiera więc nie wiem o co te oburzenie. Szlachcic jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DariusVictour W czym jesteś lepszy od Amerykanów lub Brytyjczyków?
> I jakby ci jad oczu nie zalał to byś zauważył na tym filmie, że osoba prezentująca korzystała
> również z polskiego XbxoLive, tylko tam prawie nic nie było (tzn Netflixa, hulu itd),
>
> więc pozwól, że każdy będzie korzystał ze swojego sprzętu według własnego uznania.
> I dlaczego Ameryka ma nas dupie? Bo nie ma polskiej premiery na równo z USA?
> A co, Polska jest jakimś pępkiem wszechświata, że jaśnie panom trzeba przynieść, podać
> i podziękować że chcemy w ogóle korzystać? Nie tylko Polskę ominęła premiera więc nie
> wiem o co te oburzenie. Szlachcic jakiś?
>

Piję do tego, że może wielu Polaków kupiłoby Xboxa One gdyby wiedziało, że nie będzie problemów z kontem, a tych informacji nie było. A kogo lubię czy nie lubię to moja sprawa i h... ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem w sumie tak: fajnie że jednak działa i jest to bardzo miłe zaskoczenie jak dla mnie, bo mówiono wiele o tym, że nie zadziała... a jednak.

Problem jednak w tym, że jednak konsoli z innego kraju bym nie kupował i poczekałbym na premierę tutaj w Polsce. Głównie dlatego, że nie mam zaufania do... transportu. Raczej wytrzęsionej konsoli nie potrzebuję. A z drugiej strony jestem po stronie Sony, więc raczej mój wybór padnie na Playstation 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 14:18, Rafalinda_san napisał:

A co, Polska jest jakimś pępkiem wszechświata, że jaśnie panom trzeba przynieść, podać
i podziękować że chcemy w ogóle korzystać? Nie tylko Polskę ominęła premiera więc nie
wiem o co te oburzenie. Szlachcic jakiś?

Tak, jest - bo za konsolę płacimy jedną, porządną jak na nasze warunki wypłatę. I jeśli mam jeszcze biegać, latać, kombinować i martwić się, czy wszystko będzie działać należycie na sprzęcie za 500 dolarów tylko dlatego, że o Polsce (i całej reszcie krajów) ktoś nie pomyślał, to moje pieniądze do Microsoftu nie trafią i najprawdopodobniej pójdą od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegać, latać? kilka kliknięć myszką i dostawa do domu. Martwić się o co? Przecież Microsoft już w lipcu oznajmił brak blokady regionalnej. A o całej reszcie krajów Microsoft na pewno myśli, tylko się nie wyrabia ze wszystkim, więc takie pieniactwo jakie tu prezentują co niektóre jednostki zakrawa o przedszkole. Microsoft nikogo z nas nie błaga o kupno ich produktu. Swoją ofertę wprowadzą wtedy kiedy będą gotowi, na ten moment Microsoft nie chce twojej wypłaty ww3pl. Konkurencja startuje juz za kilka godzin, także happy time with Sony.

A co do twojego ataku Dariusvictour, to masz rację-> guzik mnie to obchodzi kogo nie lubisz, ale jak zaczynasz się z tym odnosić publicznie, to licz się z odpowiedzią i opinią innych. Oby jak najwięcej takich kanapowych narzekaczy trafiło do konkurencji, dzięki temu xboxLive będzie bardziej przyjaznym środowiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować