Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy chce powrócić do Alana Wake`a

13 postów w tym temacie

"Zagraj o jeszcze raz Sam" ;)
Ja chętnie powitałbym Alana w nowej odsłonie na moim komputerze.
Ale najpierw niech ukończą QB a później zrobią konwersję na PC i mogą zabierać się AW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o "mniej monotonii". Przez główną grę jakoś przebrnąłem, ale przez ten dodatek już nie mogłem. Gdyby nie sposób opowiadania historii i to, że starałem się uzbierać wszystkie strony, to bym nie przeszedł gry. Była cholernie upierdliwa i nudna momentami. Szkoda że musieli wyciąć parę stron, żeby usprawiedliwić przejście wyższego poziomu trudności... czego nie zrobiłem, bo ich urok polegał na tym, że się je znajdowało nie znając jeszcze faktów w nich zawartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam, pierwsza część była strasznie słaba, jedyne co ją ratowało to w miarę ciekawa fabuła, pod względem gameplay''a była nie do przełknięcia, nie wiem jak to zrobiłem, że wymęczyłem ją do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wymyślą coś innego, ale kontynuacja z punktu widzenia nie tylko Alana, ale i Alice mogłaby być ciekawa. Po zaginięciu AW Alice nakręciła film o nim, co mogło być wpływem zakończenia podstawki... :)
Pierwsze reklamy akcentowały wolność chodzenia po głównym mieście, lecz w samej grze łaziliśmy po lasach bez końca. Co prawda kawałki bez przeciwników, ale ze świadomością, "że zaraz coś się wydarzy" były najlepsze, ale i tak mogli by to dopracować.
W każdym razie, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 14:02, Juri_gag napisał:

Mniej akcji, więcej thrilerru i wpływu na świat gry !


Ano właśnie, słuszna uwaga - urocze miastecznko i jego okolice to tylko scenografia (twórcy Deadly Premonition bardziej się postarali). Wspominałem już w innym wątku, że AW sprawdziłby się lepiej jako przygodówka z elementami akcji, a nie nudna jak flaki z olejem strzelanina. Gra nie ma konstrukcji, nie buduje napięcia, a zamiast stopniowego odkrywania tajemnic oferuje potworki robiące "bu!" do kamery, które należy hurtowo eksterminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 17:13, lastvegas napisał:

Jedna z lepszych gier w jakie grałem. Trochę tak jakby się brało udział w ekranizacji
Kinga. :)


Z mniejszą ilością kiepskich opisów przemocy, a z większą ilością fabuły.

Źródło: Przeczytanie książek na któych się wzorowali według wypowiedzi developerów. Lubię książki Kinga, tak tylko zauważam, że "czasem" przesadza popadając w śmieszność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować