Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA chce być "zapamiętane i szanowane" za swoje gry

62 postów w tym temacie


> Pieniądze są najważniejsze dla _każdej_ firmy - różni się tylko droga do zdobycia tych
> $$$

To prawda dobrym przykładem jest CDP który ma odmienna politykę niż EA co już owocuje ogromnym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 13:39, Karanthir666 napisał:

> Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.
Dlaczego? Póki co dużo mówi. Niejako pod publikę.

Ironicznie skwitowałem fakt, że facet musiał zastanawiać się nad tym, że skoro zostali wybrani najgorszą firmą, to robią coś, co nie podoba się ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ironicznie skwitowałem fakt, że facet musiał zastanawiać się nad tym, że skoro zostali
> wybrani najgorszą firmą, to robią coś, co nie podoba się ludziom.
Ja tutaj raczej ironii się nie doczytałem, bo raczej zbyt mało było treści. No i ważne jest także, że aby tylko 1 osoba na tym forum broni ea. Podejrzewam, że na świecie jest o wiele większa krytyka niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest tylko to jak robią owe gry.

1) Pełno w nich błędów niszczących gameplay - seria BF dobry przykład a zwłaszcza 2 ostatnie części.
2) Kiepski porty - sorry ale pod tym względem so strasznie do tyłu w porównaniu z konkurencją zwłaszcza ostatni NFS.
3) Bezczeszczenie klasyków - Ta to do ciebie "Syndicate" oraz DK online.
4) Mikropłatności w grach singleplayer - DS3.
5) Tragiczne decyzje jeśli chodzi o design gry - ostatnie "SimCity".
6) Wbrew pozorom nie mają gier które wypełniłyby nisze powstałe w wyniku małpowania call of duty i gears of war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, poważnie? Ten typ zastanawiał się nad tym, co robią źle? Pozdrowienia z podłogi, leżę i nie wstaję. Usuńcie cholerne DLC, usuńcie premiumy, nie odgrzewajcie kotletów, róbcie coś nie tylko pod durnych hamgurgerów - przepis na sukces, który wymaga jedynie dobrej woli. Takie marketingowe dyrdymały to wiecie co on może sobie z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba jestem tu samotny jeśli chodzi o obronę EA :D W każdym razie należy pamiętać, że nie można ich oceniać dokładnie tą samą miarą co choćby CDPR - różnica w skali działania tych firm jest olbrzymia. Zupełnie inaczej działają firmy niewielkie, ktore dopiero chcą się wzbogacić, a inaczej wielkie molochy.
Dziwią mnie też oskarżenia, że firmę interesują jedynie pieniądze...coż, zarabianie pieniędzy to cel działalności zdecydowanej większości firm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwią mnie też oskarżenia, że firmę interesują jedynie pieniądze...coż, zarabianie pieniędzy
> to cel działalności zdecydowanej większości firm ;)
Dobrze to skwitował Krzysiek_Ogrodnik w czwartym poście:
"Pieniądze są najważniejsze dla _każdej_ firmy - różni się tylko droga do zdobycia tych $$$"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:14, pawbuk napisał:

Ech, chyba jestem tu samotny jeśli chodzi o obronę EA :D

Nah, ja też nie jestem ich zaciekłym wrogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA? Ci, którzy wydali masę świetnych gier? Jak najbardziej zasługują na szacunek. Niestety mimo innych wydawców, którzy mają podobno politykę to oni są kozłem ofiarnym. BF3 za darmo - źle. Premium 150 za 5dlc, do mw3 150zl za 3 dodatki - źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:14, pawbuk napisał:

Dziwią mnie też oskarżenia, że firmę interesują jedynie pieniądze...


Cóż. Skoro firmę interesują JEDYNIE pieniądze, to trudno się dziwić jakości ich gier. Szczególnie tych ostatnich. Jest jednak subtelna różnica pomiędzy wydawcami które się cenią, wydając dobry dopracowany produkt, a takimi dla których potencjalny konsument to dron który pobiegnie kupić cokolwiek nie wydadzą, bo często więcej idzie na reklamę i PR niż na grę - co już raz dość dobrze podsumowali twórcy Payday ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saldo musi się zgadzać, wiec EA odchodzi od Online Pass, ale w to miejsce podwyższa ceny gier + rozdrabnia kontent na DLC.

Niestety dla EA ale gracze nie są tak głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kocham to tłumaczenie EA że to homofobowie głosowali na nich, jaką najgorszą firmę roku, bo umieszczają w swojej grze osoby nie hetero :D . Czy oni myślą że robią słabą fabułę czy nie wiem...brzydkie opakowania ? Po prostu jedyne co chcą osiągnąć to hajs i to jest ich problem. Smutne jest w tym to że takie porządne studia jak BioWare muszą słuchać się EA i robić kolejne kotlety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA? Ci, którzy wydali masę świetnych gier? Jak najbardziej zasługują na szacunek. Niestety
> mimo innych wydawców, którzy mają podobno politykę to oni są kozłem ofiarnym. BF3 za
> darmo - źle. Premium 150 za 5dlc, do mw3 150zl za 3 dodatki - źle.
Tu nie chodzi tylko o dlc, a premium przy premierze nie kosztowało 150 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:34, DeadPL napisał:

Najbardziej kocham to tłumaczenie EA że to homofobowie głosowali na nich, jaką najgorszą
firmę roku, bo umieszczają w swojej grze osoby nie hetero :D

Zamiast tego głosowały brygady z 4chana i Reddita. Ci sami, którzy wybrali "Hitler did nothing wrong" jako nową nazwę dla Mountain Dew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też się zastanowiliśmy i doszliśmy do wniosku, że robimy rzeczy, które nie podobają się ludziom

You''re a genius..

Przyjrzeliśmy się tak prostej rzeczy jak Online Pass. Ludzie mówili nam, że tego nie lubią. Rozważyliśmy plusy i minusy, i podjęliśmy decyzję o usunięciu go. Te decyzje muszą być poparte oczekiwaniami konsumentów i tym, co nam mówią.

Tak, bo usunięcie jednej pierdoły z morza pierdół wam coś da.

Jeżeli nadal będziemy tak postępować, zdobędziemy zaufanie i szacunek ludzi.

Jeśli będziecie tak nadal postępować to znowu będzie masa słabiaków i drugie tyle DLC do nich :/

Nie chcemy być tymi złymi, nie chcemy być najgorszą firmą w USA. Co więcej, chcemy być tymi najlepszymi

Pomarzyć zawsze można xD

Chcę, by ludzie postrzegali nas przez pryzmat gier, które robimy - i nic innego. Powinniśmy być zapamiętani i szanowani z uwagi na gry, które robimy

I będziecie, ale obawiam się że nie o takie zapamiętanie wam chodzi, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA? Ci, którzy wydali masę świetnych gier? Jak najbardziej zasługują na szacunek. Niestety
> mimo innych wydawców, którzy mają podobno politykę to oni są kozłem ofiarnym. BF3 za
> darmo - źle. Premium 150 za 5dlc, do mw3 150zl za 3 dodatki - źle.

Szacunek za wydanie gier? Szacunek należy się za stworzenie gry, a nie jej wydanie. W każdy razie - €A na niego ani trochę nie zasługuje. Ty myślisz że dlaczego dwa razy pod rząd ta firma została wybrana najgorszą w Ameryce? Poczytaj w internecie, porównaj sobie do innych firm. Obecnie najgorsza i najmniej przyjazna graczom polityka. Kiedyś €A tworzyło dobre gry, teraz już tylko tworzy zyski mierzone w miliardach dzięki marketingowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować