Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA chce być "zapamiętane i szanowane" za swoje gry

62 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2013 o 15:42, Dragoniasek napisał:

Poczytaj w internecie, porównaj sobie do innych firm.

Porównując do innych firm z plebiscytu na najgorszą firmę, to EA powinno dostać nagrodę za nienaganne zachowanie.

Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Możesz nielegalnie zabierać ludziom domy. Możesz znęcać się nad nimi fizycznie i psychicznie. Możesz na wielką skalę niszczyć środowisko. Ale BROŃ BOŻE nie wydawaj słabych gier."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widać mam szczęście, bo gram w naprawdę dobre gry z ich znaczkiem :D Ostatni zakup to BF4, który moim skromnym zdaniem jest znacznie lepszy niż BF3 i w którego gra mi się tak dobrze jak w BC2. A to, że wyjdzie do niego 5 dodatków nie oznacza, że jest to gra niekompletna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:45, Dared00 napisał:

Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Możesz nielegalnie zabierać ludziom domy. Możesz znęcać
się nad nimi fizycznie i psychicznie. Możesz na wielką skalę niszczyć środowisko. Ale
BROŃ BOŻE nie wydawaj słabych gier."


Idealnie powiedziane :D A tak szczerze, to EA dostało się głównie za zakończenie ME3 :D To pokazuje jak znaczący i miarodajny jest ten "konkurs" na najgorszą firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:14, pawbuk napisał:

Ech, chyba jestem tu samotny jeśli chodzi o obronę EA :D W każdym razie należy pamiętać,

Ja też mogę w ten sposób "bronić": mam ledwo 2 [nowsze] gry od nich z czego tylko jedna wymaga Origin, który to i tak odpalam offline (nawet nie aktualizuję - bo po co?), tak więc nie mam im nic do zarzucenia ;)

Dnia 28.11.2013 o 15:14, pawbuk napisał:

że nie można ich oceniać dokładnie tą samą miarą co choćby CDPR - różnica w skali działania
tych firm jest olbrzymia. Zupełnie inaczej działają firmy niewielkie, ktore dopiero chcą
się wzbogacić, a inaczej wielkie molochy.

Jest jeszcze obrona na "a u was czarnych biją". I tak: DLC to nie domena jedynie EA, wycinanie contentu również, podobnie słabe gry za dużą kasę etc. Natomiast z tego co widzę ostatnimi czasy to głównie oni się kajają.

Dnia 28.11.2013 o 15:14, pawbuk napisał:

Dziwią mnie też oskarżenia, że firmę interesują jedynie pieniądze...coż, zarabianie pieniędzy
to cel działalności zdecydowanej większości firm ;)

Cóż, dzieci, idealiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrick Soderlund nie podziela jednak tej opinii skoro ten pan dalej nie wie co jest grane a od 3 lat wydajom niedopracowane gry zaspamowane DLC to albo on jest niedorozwinięty albo sam nie wie gdze jest i co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo będą zarabiać, tak długo status "najgorszej firmy" nie będzie w ogóle im przeszkadzał. Chcecie, żeby zmienili podejście - przestańcie kupować ich gry! Osobiście nie mam zamiaru kupować niczego, co wymaga integracji z Originem - ot takie moje postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strach pomyslec co to będzie z tym Titanfall pewnie bedze hybryda wpadnie pod tekstury jak bf4 i 30 fps z nowego nfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:47, pawbuk napisał:

A to, że wyjdzie do niego 5 dodatków nie oznacza, że jest to gra niekompletna :D


Pewnie, że nie. Zresztą niczego takiego nie sugerowałem. W końcu kto śmie odmówić EA ich świętego prawa do większego zarobku. Który notabene podpatrzyli od najlepszego w branży ;)

Twoje nastawienie do nowych BF''ów znam - nie wszyscy są jednak zachwyceni kierunkiem w jakim ta seria zmierza. Oni się oczywiście dla EA nie liczą, w końcu nie kupują gry, omijają Origin jak mogą. Najważniejsze to być konsekwentnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to ci panowie od (wymieniam tylko te gry które znam)
- Ultimy Pagan czyli najgorszej ultimy i pokazującej jak nie wydawać gier przez pospieszenie studia (gra nie skończona oraz spora część questów nie działa poprawnie)
- Dead Space 3 który z fajnego horroru zmienił się w Co-op shootera z mikro transakcjami
- Panowie od Dragon Age 2 które z czegoś na kształt RPG mającego potencjał zrobili sieczkę z taką sobie fabułą
- Panowie od Battlefield zmieniającego się powoli w CoD przez "agresywną politykę DLC"
- Panowie od Origin który nadal jest pełen błędów, gry nie są aktualizowane przez co trzeba aktualizować je ręczenie (vide Dragon Age Origins Ultimate Edition i nie działające bez patcha DLC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem walnąć jakimś randomowym hatem, ale odpaliłem origina żeby pobrać red alerta a tu promocja na bf4 - za 77 zł + można w ciągu 24h od uruchomienia oddać grę i odzyskać kasę - to mi się podoba ;) jeśli ta gwarancja by była na stałe to jest świetny sposób na sprawdzenie jak gra działa na naszym sprzęcie i czy w ogóle się podoba... Więc może jednak trochę im zależy żeby jednak nie być tą najgorszą firma, jednak nie bez powodu są EA a nie electronic arts jak kiedyś, przynajmniej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 12:14, cHICEK napisał:

Technicznie rzecz biorąc EA nie ma "swoich" gier bo je tylko wydaje a nie robi. Pomijam
tutaj oczywiście EA sports itp. To samo tyczy się każdego innego wydawcy.


Technicznie rzecz biorąc to wydawca w wielu przypadkach ma większy wpływ na ostateczny wygląd gry niż sami developerzy. To on tu jest inwestorem, decyduje o tym co się sprzedaje i co ma się znaleźć w wydawanej przez niego grze. W dodatku studia developerskie są często zakontraktowane na wiele lat i muszą tańczyć jak im się zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy dzieje się coś takiego, zaczynasz się zastanawiać, dlaczego ludzie tak to postrzegają - mówi. - My też się zastanowiliśmy i doszliśmy do wniosku, że robimy rzeczy, które nie podobają się ludziom - oznajmia."
Brawo Sherlocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 15:36, Dared00 napisał:

Zamiast tego głosowały brygady z 4chana i Reddita. Ci sami, którzy wybrali "Hitler did
nothing wrong" jako nową nazwę dla Mountain Dew.


Pozwole się dołączyć do rozmowy: jesteś pewny, że jedni i drudzy to dokładnie ci sami użytkownicy?

Dnia 28.11.2013 o 15:36, Dared00 napisał:

Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Możesz nielegalnie zabierać ludziom domy. Możesz znęcać
się nad nimi fizycznie i psychicznie. Możesz na wielką skalę niszczyć środowisko. Ale
BROŃ BOŻE nie wydawaj słabych gier."


Internety są zdominowane przez graczy.
Dol łit it, EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 21:32, Cygi napisał:

Pozwole się dołączyć do rozmowy: jesteś pewny, że jedni i drudzy to dokładnie ci sami użytkownicy?

Nie.

Dnia 28.11.2013 o 21:32, Cygi napisał:

Internety są zdominowane przez graczy.

I właśnie dlatego nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek traktuje ten i jemu podobne plebiscyty poważnie. Przecież to tak, jakby na konwencji programowej PiSu pytać o ulubioną partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Patrick to niezły kawalarz jest :D Przecież gracze postrzegają EA przez pryzmat gier :D... niedopracowanych i jak słusznie zauważył BS15 zaspamowanych przez DLC...no to chyba cel już dawno jest osiągnięty, więc o co ten szum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować