Zaloguj się, aby obserwować  
BuuBuu

Najlepsze gry na PS One

52 postów w tym temacie

Jakie są wedłóg was najlepsze gry na pierwszą konsole Sony, PS One (PSX)???????
Mam tą konsolke, ale nie znam wszystkich tytułów wartych uwagi. Ja osobiście bardzo lubie Crasha, Fife, Gran Turismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:36, BuuBuu napisał:

Jakie są wedłóg was najlepsze gry na pierwszą konsole Sony, PS One (PSX)???????
Mam tą konsolke, ale nie znam wszystkich tytułów wartych uwagi. Ja osobiście bardzo lubie Crasha,
Fife, Gran Turismo


tak crash to była gra zanoim nie sprzedałem mojego ps one to grałem we wszystkie częście ale jeszcze Spyro było grą świetną grałem w to godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 22:30, BuuBuu napisał:

Jakie są jeszcze RPG na PS One oprócz Final Fantasy ?????????


breath of fire
suikoden
final fantasy tactic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za pytanie.

Final Fantasy VII.

Teraz, kiedy ostateczna i niepodważalna odpowiedź została udzielona, temat nadaje się tylko do zamknięcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 7, Die Hard Trilogy 1, Alien Trilogy, Crash 2, Blast Radius i duuużo innych. A Gran Turismo 1 ani 2 nie lubię - sterylne, nudne, słabe. Podobnie nie przepadam za MGS - przekombinowane, głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rozwinę trochę dlaczego nie lubię MGS, bo pewnie sporo ludzi się oburzy.:P Otóż fabuła tej gry jest niesamowicie naiwna i niepotrzebnie miesza dobre pomysły (wątki szpiegowskie, superbroń itp.) z dziecinnymi wymysłami (jacyś superbohaterowie niemal, dziwne konotacje między nimi). Poza tym wkurzające jest, że zawsze, ZAWSZE wróg, z którym stoczyło się własnie duża walkę i który wykrwawia się na śmierć (po takich batach już powinien zejść z tego świata) wali półgodzinny monolog, w którym przyznaje że się mylił i że żałuje. Och, ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze PSX ... kupiłem ją w 1998 roku i do dzisiaj działa - ani razu się nie popsuła ... zostały mi jeszcze trzy gry:

Final Fantasy 7 ,8 ,9 ---- siódemka najlepsza

pozostałe już wydałem ( wymieniałem się w komisie za dawnych lat dajesz swoją pełną wersje dopłacasz 15 zeta i wybierasz jaką gre chcesz i już jest twoja, a jak ci się znudzi to ją sobie wymienisz na inną - oczywiście same orginały )

a po za tym w pamięci pozostały:

MGS ... Resident Evil 1,2,3 ... Parasite Eve 2 ... Silent Hill ... Tomb Raider 1,2,3,4 ... Star Wars Episode 1 ...
Alone in the Dark the New Nightmare ... Dino Crisis 1,2 ... Fear Effect ... Chase the Express ... Galerians ... ...Alien Resurrection ... Crash Bandicoot 1,3 ... Medievil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:36, BuuBuu napisał:

Jakie są wedłóg was najlepsze gry na pierwszą konsole Sony, PS One (PSX)???????
Mam tą konsolke, ale nie znam wszystkich tytułów wartych uwagi. Ja osobiście bardzo lubie Crasha,
Fife, Gran Turismo

moim zdaniem Gran Tourismo 2 i spyro the dragon wymiataja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII(jedna z najlepszych gier na psx''a, według mnie inne finale nie dorastają jej do pięt ;)) MGS(za wspaniałą fabułę) Crash Bandicoot 1, 2 i 3(jedna z pierwszych gier na psx''a, wspaniała seria. Nintendo miało Mario a psxowcy mieli Crasha :)) Vagrant story, Harvestmoon(symulator rolnika, sam w niego pocinam czasami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować