Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 - redakcyjny test konsoli

60 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Konsola PlayStation 4 zawitała w naszych progach w zeszłą środę. Tydzień z okładem użytkowania to wystarczająco dużo czasu, by pokusić się o pewne wnioski. Nie pisaliśmy nic na gorąco, by uniknąć przedwczesnego entuzjazmu.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 4 - redakcyjny test konsoli" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Taka konstrukcja pozwala też na coś, co zostało zignorowane w PS3, czyli możliwość ustawienia urządzenia pionowo."

qué? a przepraszam PS3 FAT (bo przecie to jest PS4 FAT i jak mniemam jeszcze dostaniemy od zatrzęsienia wersji "hiper-uber-odchudzone"), też bez problemu można ustawić pionowo więc ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ten przereklamowany, przeciętny shooter, który chodził na ps3? Taaaa.....^^
=======
Panowie redaktorowie poprzednie peeski można było bezproblemowo stawiać w pionie, nawet slimkę (dla wyjątkowych lebieg były nawet specjalne podstawki do tegoż celu, żeby konsole się nie przewracały w razie...lebiegowania);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:51, AKmU2 napisał:

qué? a przepraszam PS3 FAT (bo przecie to jest PS4 FAT i jak mniemam jeszcze dostaniemy
od zatrzęsienia wersji "hiper-uber-odchudzone"), też bez problemu można ustawić pionowo
więc ekhm...

Chlebak jest od leżenia. To jest wyważony prostopadłościan. Kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kodi24
Zapewne chodziło mu o tego Crysia z PC, a nie to poobcinane badziewie na konsole.

Co do newsa - test taki sobie, ale i tak PS4 to jedyny nextgen, którego kupno w ogóle rozważam. Niech beta testerzy przetestują, sam wezmę pewnie w kwietniu/maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a swojego preordera na ps4 anulowałem. tak pewnie mnie "pogło" ale jak pomyślę że dla jednej gry miałbym zapłacić 2tysie (konsola + gra). a dlaczego tylko dla jednej gry? bo jak na razie interesuje mnie tylko Killzone. AC4 i BF4 mam na PC, fify i inne nba mnie nie interesują, nowy CoD jakoś do mnie nie przemawia, Rivals? miałbym płacić ok 250pln kiedy MOŻE kupię go na pc jak cena spadnie do 30-40pln. knack i inne resoguny? nie dziękuję. na wiosnę wyjdzie Watch dogs i Infamous więc może wtedy, jesienią Destiny i Division - wtedy na bank, no i Wiesiek 3 :) ciekawe czy gtx 670 go uciągnie?
tak więc u mnie hype minął i poczekam co najmniej do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... A czy przypadkiem te nowe konsole nie bazują na pecetowych podzespołach? Bo skoro tak, to powinny sobie poradzić lepiej niż te stare, bazujące na fantazjach ich twórców? Tak tylko pytam, bo nie widzę logicznego wytłumaczenia na tego typu sraty-pierdaty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn. Od 4 lat trzymam konsolę w złej pozycji! Not.

> >> Chlebak jest od leżenia. To jest wyważony prostopadłościan. Kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konsola PlayStation 4 zawitała w naszych progach w zeszłą środę. Tydzień z okładem użytkowania to wystarczająco dużo czasu, by pokusić się o pewne wnioski."

Zeszła środa była niecałe dwa dni temu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż testuję, ale dla mnie Remote Play to killer feature. Przykład: gram se w demko FIFY i nagle zachciało mi się postawić klocucha. Biorę więc w łapę Vitę, idę do kibelka oddalonego kilka(dziesiąt) metrów od PS4 i... trzy strzeliłem!

Samo PS4? Szybkie, fajne, pad wymiata. Idę dalej testować ;) Coś czuję, że przez Remote Play będę kupował niektóre gierki na PS4 zamiast na pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, po namyśle, zeszła środa to może być też ta przed tygodniem, ale to chyba tak średnio pasuje do tego zwrotu. Niech będzie. :P


Jaka jest prędkość tego procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:57, addek21 napisał:

Wciąż testuję, ale dla mnie Remote Play to killer feature. Przykład: gram se w demko
FIFY i nagle zachciało mi się postawić klocucha. Biorę więc w łapę Vitę, idę do kibelka
oddalonego kilka(dziesiąt) metrów od PS4 i... trzy strzeliłem!

Polecam Stoperan ;)

Ale tak na serio, to jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak remote play działa. Oglądałem wiele streamów, czytałem wiele relacji, i to jest rzecz dzięki której Vita zacznie się sprzedawać. To, i ta gra rytmiczna na podstawie Persony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylny panel to gniazdo zasilania, wyjście HDMI, cyfrowy port wyjściowy (optyczny) i gniazdo sieciowe. W tym miejscu Sony należą się baty za zrezygnowanie - zarówno w łączności przewodowej jak i bezprzewodowej - z nowych technologii. Brak standardu Ethernet 802.11ac i WiFi 5 GHz w urządzeniu, które ma służyć nam przez lata, to niepotrzebny kompromis."

Możecie to sobie jeszcze raz przeczytać i przeredagować, tak żeby to miało sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Konsola PlayStation 4 zawitała w naszych progach w zeszłą środę. Tydzień z okładem użytkowania
> to wystarczająco dużo czasu, by pokusić się o pewne wnioski."
>
> Zeszła środa była niecałe dwa dni temu. :D

Zeszła, czyli w ubiegłym tygodniu. Gdyby chodziło to tę w tym, to zdaniem brzmiałoby " (...) w naszych progach w środę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Ekstra technologia, funkcje społecznościowe, dotykowy ekran pada, kamerka, bajery. Co z tego skoro gry będą kosztować prawie 300 pln? Powtarzam: trzysta polskich złotych! W życiu nie zapłacę 300 zł za grę, którą przejdę w 2-3 dni, a w 80% właśnie takie gry wychodzą na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akumulator PS4 w padzie trzyma tylko 8 godzin?
Aaaa no tak, to przecież Sony, najgorsze akumulatory na rynku i nie można kupić zamienników. Ale mają dla nas wybawienie->stacja dokująca na 2 pady :)
Hehe, będzie można dokupić drugiego pada i po tym jak akumulator padnie w pierwszym, wziąć drugiego a pierwszego podłączyć. Albo wrócić dwie generacje wstecz i grać na kablu YEY :)

Obsługa sieci bezprzewodowej 2.4Ghz? WOW. Witaj ponownie last Gen. :)
Może za 2-3 lata kiedy zejdzie poniżej 1000zł i będą na ta konsolę jakieś porządne exclusive''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować