Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Udostępniono pierwszy trailer Warhammer 40,000: Space Wolf

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zapowiedziana na systemy iOS, Android i PC gra Warhammer 40,000: Space Wolf doczekała się pierwszego zwiastuna. Materiał pokazuje dostępne klasy postaci i broń, jaką można zastosować do eksterminacji wroga.

Przeczytaj cały tekst "Udostępniono pierwszy trailer Warhammer 40,000: Space Wolf" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"użytkownicy zaś użyją kart kolekcjonerskich by decydować o kolejnych rurach swoich postaci." ale to jak? Że te postaci tańczą czy może są hydraulikami? ;)

A tak na serio...
Założenia gierki są całkiem fajne. Karcianka w realiach WH 40K... Zobaczymy jak będzie z wykonaniem.
Grafika na razie nie powala. Ok, produkcja celuje w platformy mobilne ale nawet z takim targetem jest średnio.
Zobaczymy jak pojawi się więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "użytkownicy zaś użyją kart kolekcjonerskich by decydować o kolejnych rurach swoich
> postaci."
ale to jak? Że te postaci tańczą czy może są hydraulikami? ;)

mario w pancerzu sm? ;]

niski budżet ok, ale jak zwykle śmierdzi tu mikropłatnościami. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że Jump Pack nie jest orężem, tylko ekwipunkiem ;)

A sama gra... No cóż, nie wiem, czemu już nazywana jest gniotem, jak dla mnie zapowiada się nawet ciekawie, pod warunkiem, że nie będzie b2w i karty będzie można odblokowywać w trakcie normalnej rozgrywki (jak dodatkowy ekwipunek w DoW2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu najbardziej oklepany legion zaraz po Ultramarines, nie mówiąc o tym, że przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, że w uniwersum W40k to takie przygłupie brutale, których wszyscy wykorzystują, chociaż może to tylko takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I znowu najbardziej oklepany legion zaraz po Ultramarines, nie mówiąc o tym, że przynajmniej
> ja odnoszę takie wrażenie, że w uniwersum W40k to takie przygłupie brutale, których wszyscy
> wykorzystują, chociaż może to tylko takie wrażenie.
Wszyscy wszystko wiedzą o uniwersum W40k. Są jakieś książki do poczytania z tego uniwersum? Z chęcią wtopiłbym się w ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I znowu najbardziej oklepany legion zaraz po Ultramarines, nie mówiąc o tym, że
> przynajmniej
> > ja odnoszę takie wrażenie, że w uniwersum W40k to takie przygłupie brutale, których
> wszyscy
> > wykorzystują, chociaż może to tylko takie wrażenie.
> Wszyscy wszystko wiedzą o uniwersum W40k. Są jakieś książki do poczytania z tego uniwersum?
> Z chęcią wtopiłbym się w ten klimat.
Dobrym wprowadzeniem jest seria Horus Heresy, bo daje dobre pojęcie o tym co z czego wynika (prawie taki Silmarillion dla W40k), niestety nie wiem ile książek zostało już przetłumaczonych (osobiście czytam w oryginale, trochę tego jest), ale na pewno kilka zrobili. Pierwsza część Wywyższenie Horusa. Samych książek jest masa w każdym matrasie czy empiku można zamówić i odebrać. Według mnie warto, wiadomo to nie są jakieś dzieła sztuki ale przyjemnie się czyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy, że już więcej książek z Warhammera po polsku nie będzie, więc zostaje czytać po angielsku.

Space Wolf zapowiada się naprawdę słabo. Nie ma to jak marnować świetną licencję na niskobudżetowy miks karcianki i turówki. Jedyną nadzieją z 40k jest jeszcze Eternal Crusade, aczkolwiek na razie za mało o tym wiadomo, a i również jest tworzona przez studio ze znikomym dorobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:27, Fatal-X napisał:

Ale to biednie wygląda. Ktoś z GW nawalił pozwalając na coś takiego.

Co ich obchodzi jakość gry? Kasę za licencję już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale to biednie wygląda. Ktoś z GW nawalił pozwalając na coś takiego.
> Co ich obchodzi jakość gry? Kasę za licencję już mają.
Niektórzy patrzą też na reputację marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 17:20, Afgncap napisał:

Niektórzy patrzą też na reputację marki.

Inne firmy to może tak. GW ma to gdzieś, liczy się tylko kasa - jak najwięcej i jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed obejrzeniem trailera: Kolejny niskobudżetowy gniot z uniwersum warhammera
Po obejrzeniu trailera: Kolejny niskobudżetowy gniot z uniwersum warhammera z jednym z gorszych trailerów jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować