Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 debiutuje w Polsce i kilkunastu innych państwach

16 postów w tym temacie

Jestem już szczęśliwym posiadaczem Ps4 :). I muszę przyznać że ku mojemu zdziwieniu jak odbierałem konsolę w RTV to było pusto. Tylko jedna osoba przede mną kupiła konsole sony. A byłem o godz 11:00 i jestem tym faktem trochę zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem już szczęśliwym posiadaczem Ps4 :). I muszę przyznać że ku mojemu zdziwieniu jak
> odbierałem konsolę w RTV to było pusto. Tylko jedna osoba przede mną kupiła konsole sony.
> A byłem o godz 11:00 i jestem tym faktem trochę zdziwiony.

Podejrzewam, że większość zdecydowanych po prostu zamówiło preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jestem już szczęśliwym posiadaczem Ps4 :). I muszę przyznać że ku mojemu zdziwieniu
> jak
> > odbierałem konsolę w RTV to było pusto. Tylko jedna osoba przede mną kupiła konsole
> sony.
> > A byłem o godz 11:00 i jestem tym faktem trochę zdziwiony.
No ja też zamówiłem Preorder i byłem o 11:00. Myślałem że o tej godzinie to będą tłumy.
>
> Podejrzewam, że większość zdecydowanych po prostu zamówiło preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:01, Tom180 napisał:

No ja też zamówiłem Preorder i byłem o 11:00. Myślałem że o tej godzinie to będą tłumy.


Tak, miałem na myśli preorder z dostawą do domu, sorki. Zastanawiałem się przez jakiś czas ale ostatecznie stwierdziłem, że nie będę kupował sprzętu elektronicznego w pierwszej fali. Poczekam na to aż się ogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei kupowałem w MediaMarkt. Pod sklepem o 9 dzikie tłumy (ponad 50 osób na pewno). Konsol kilkanaście, reszta odłożona dla preorderów. Dobrze, że miałem preorder i byłem wcześniej. Była możliwość wyboru zestawu (były składane na miejscu).

Szkoda mi tylko rozczarowanych ludzi. Ale 6go grudnia druga, duża dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem już szczęśliwym posiadaczem Ps4 :). I muszę przyznać że ku mojemu zdziwieniu jak
> odbierałem konsolę w RTV to było pusto. Tylko jedna osoba przede mną kupiła konsole sony.
> A byłem o godz 11:00 i jestem tym faktem trochę zdziwiony.

Hmmm mnie to nie dziwi skoro na nową generację nie ma praktycznie gier wart tych wysokich cen (nie mówię tu o cenie konsoli PS4 - bo jest w zasadzie najniższą z wszystkich premier od Sony) - nawet exclusivy są średniej jakości jeśli nie liczyć grafiki - wiem bo oglądałem wideorecenzje tych tytułów lecz nie na gram.pl

Także również jak chyba większość poczekam aż to się bujnie i za pół roku może rok coś konkretnego się pojawi i sprzęt będący już na półkach sklepowych będzie niemal pewny.

PS. - mimo wszystko posiadaczom PS4 zazdroszczę ;D mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować