Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 to gra pod standardowe kontrolery, ale wykorzysta możliwości Kinecta

15 postów w tym temacie

> Oby tylko kosztem kinecta nie spaprali sterowania normalnymi kontrolerami takimi jak
> mysz i klawa czy pad.
+1, mogą dodawać dodatkowych ficzerów ile chcą ale niech podstawowe zrobią porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby tylko kosztem kinecta nie spaprali sterowania normalnymi kontrolerami takimi jak
> mysz i klawa czy pad.
Myszą i klawą to już w W2 się raczej średnio grało, gra była typowo pod pada zrobiona więc tym razem też pewnie na padzie będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam za swoją ignorancję, tym bardziej, że PC jest jedyną platformą, na jakiej gram resztę uważając... no cóż po prostu wolę PC... ale co to jest 4K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 20:06, Oscar_Oks napisał:

ja przepraszam za swoją ignorancję, tym bardziej, że PC jest jedyną platformą, na jakiej
gram resztę uważając... no cóż po prostu wolę PC... ale co to jest 4K?

Akurat PCtowcy mają więcej wspólnego z 4K niż konsolowcy, chociażby z powodu różnicy w mocy sprzętu.

4K to rozdzielczość 3840×2160, czyli czterokrotnie więcej piskeli niż w przypadku FullHD (1920x1080).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha. dziękuję. to ja poczekam do tak mniej więcej miesiąc przed premierą na zmianę sprzętu, bo z tego co napisałeś, sprzęt przystosowany do wyciągania takich rozdzielczości musi być kuuuu.....wsko drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 19:56, RitzierComic napisał:

> Oby tylko kosztem kinecta nie spaprali sterowania normalnymi kontrolerami takimi
jak
> mysz i klawa czy pad.
Myszą i klawą to już w W2 się raczej średnio grało, gra była typowo pod pada zrobiona
więc tym razem też pewnie na padzie będzie najlepiej.


Dlatego chodzi mi żeby jeszcze bardziej nie spaprali bo jak ja mam grać na padzie w RPG to podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli zdecydują się na 4K w wersji PC - to będzie to akcja czysto marketingowa i zrobiona dla rozgłosu.

Nie wyobrażam sobie jakoś, żeby gracze zaczęli wymieniać monitory. Nawet przy Titanie chyba wolałbym zostać przy FullHD i zachować FPSy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 20:14, Oscar_Oks napisał:

aha. dziękuję. to ja poczekam do tak mniej więcej miesiąc przed premierą na zmianę sprzętu,
bo z tego co napisałeś, sprzęt przystosowany do wyciągania takich rozdzielczości musi
być kuuuu.....wsko drogi:)


Sam monitor to wydatek, na chwilę obecną, około 13tyś zł. I drugie tyle na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myszą i klawą to już w W2 się raczej średnio grało, gra była typowo pod pada zrobiona
> więc tym razem też pewnie na padzie będzie najlepiej.
Nie rozumiem, o czym gadacie. Mi się dobrze grało, standardowe rozmieszczenie przycisków było wygodne i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze PCtowcy dostali po dupie przez twoją konsolkę. Twórcy musieli uprościć interfejs na rzecz ludzików od konsolek. Bo inaczej "tak przyjemnie i łatwo " by sie nie grało. Na tych waszych konsolach byscie nawet przez interfejs nie przeszli gdyby byl zrobiony stricte pod PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak widzę jak pecetowcy lecą po ten monitor za 14 tys jak co drugi to ściąga gry z torrenta albo innego syfu a potem wyzywacie na konsole dlaczego to gta 5 nie ma na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować