Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ukaże się na PS3 i Xboksie 360?

22 postów w tym temacie

Jedyne studio, które mówi z sensem. Każdy by chciał Wiedźmina 3 na swojej platformie, każdy by chciał rozwoju technologicznego. Tyle że te dwie rzeczy nie mogą ze sobą współistnieć, skoro istnieje jeszcze generacja PS3/X360. Na PC Wiedźmin 3 będzie niesamowity technologicznie, na nowe konsole bardzo ładny. Na stare wyglądałby jak ułamek gry. Coraz bardziej szanuję Redów i ich mądre podejście. Gdy pojawi się więcej materiałów z nowego Wieśka, to chyba wyślę im laurkę z podziękowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kajmal Jakiego kompa złożyłeś ?
Ja czekam do wiosny, chce odpalić Wiesława na maxymalnych ustawieniach (pomijając takie bajery jak Ubersampling, jeśli takie coś będzie, prawie nic nie daje, a sprzętożerne jak cholera). Marzy mi się, żeby to odpalić w 4 K ,ale to droga zabawa, zdecydowanie za droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobre podejście twórców... jaki sens tworzyć gry nazywane "next genan" na stare konsole, które je OGRANICZAJĄ. No właśnie, żaden.. potem cierpią wszystkie wersje nawet na PC/nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta bo by przeprowadziła eksterminacje na tych konsolach ta gra, albo po prostu by obcieli tak grafike że z next gena zrobiłaby się gra current genowa a tego nikt nie chce, jak chcą konsolowcy pograć to albo next geny albo PC proste ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedź jest prosta bo by przeprowadziła eksterminacje na tych konsolach ta gra, albo
> po prostu by obcieli tak grafike że z next gena zrobiłaby się gra current genowa a tego
> nikt nie chce, jak chcą konsolowcy pograć to albo next geny albo PC proste ;>.

Dobrze gadasz. Trzeba w końcu tę pępowine odciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gdyby najnowsza odsłona Wiedźmina ukazała się na wysłużonych już konsolach, byłby to Wiedźmin 2,5"
Hahah, czy mi się wydaje czy to podtekst do BFa4, który ukazał się również na current-genach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 09:41, kodi24 napisał:

Tylko...gdzie tu ten caly nextgen? ^^

No jak to? Kilkadziesiąt razy większy, otwarty świat, niezła grafika i e... a czego się więcej spodziewałeś :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 23:02, ZnaQ napisał:

"gdyby najnowsza odsłona Wiedźmina ukazała się na wysłużonych już konsolach, byłby to
Wiedźmin 2,5"
Hahah, czy mi się wydaje czy to podtekst do BFa4, który ukazał się również na current-genach?
:D

He he he chyba dokładnie tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:39, Dragoniasek napisał:

Jedyne studio, które mówi z sensem. Na PC Wiedźmin 3 będzie niesamowity technologicznie,
na nowe konsole bardzo ładny.

Z sensem? CDP potrafi wciskać podobną liczbę marketingowych głupot, ile każdy inny większy zachodni producent gier. Starczy wspomnieć o wcześniejszych porównaniach do Skyrim czy kampanii reklamowej dwójki, a teraz niedawno jeszcze mówili o konsekwencjach wyborów w trójce (jakoś z importem save''a w dwójce praktycznie nic się nie zmieniało, przy trójce pewnie zignorują jedną z możliwych sytuacji politycznych Temerii z końca dwójki). Z tą niesamowitością technologiczną bym nie przesadzał, do tej pory na dzień premiery nie wydali jeszcze dopracowanego produktu. Można tak będzie powiedzieć, jeśli tym razem obejdzie się bez jakiejś edycji rozszerzonej i do naprawienia gry będą wystarczyć co najwyżej małe patche. Wydaje mi się, że i tym razem lepiej będzie poczekać, czy takowa edycja się ukaże. Przy poprzednich częściach grałem dopiero w takie edycje i nie żałuję, bo normalnie doświadczenie byłoby dużo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Powiedzmy sobie szczerze. Ludzie ,którzy posiadają sprzęt starej generacji będą bardzo rozczarowani tym faktem iż na PS3 i XBOX 360 nie będzie wiedźmina 3. Powiedzmy tak bym mógł sobie zagrać w tak wyczekiwany tytuł bym musiał zainwestować 1600zł w nowy komputer (minimum) albo w ps4. PS4 póki co ma drogie gry oryginalne i powiedzmy sobie szczerze nie w wszystko człowiek pogra co jest na słabszych Konsolach tak jak to zrobili z PS3. Nie pograsz w to co masz na ps2. Teraz jest sytuacja gdzie będę musiał zdecydować czy kupić nowy komputer i poskładać go dobrze by chodził wiedźmin 3 albo po prostu pozostać przy tym co mam i obejść się smakiem. Gdyż bym musiał specjalnie sprawiać sobie nowy pc by pograć tylko w jeden tytuł gry ,która mnie interesuje. Jak to się mówi dźwignia źródłem handlu. Tworząc grę tylko pod dane konsole zmusza się osoby na kupno nowszych konsol by pograć i rozkoszować się znakomitą fabułom. Albo oglądać game play i liczyć na to iż zadowolimy się grą innych ludzi. A raczej tak nie będzie. PS3 gdy wydawał PS4 zapewnił ,że przez jeszcze 6 lat będzie support wychodzących gier by wychodziły na konsole PS3 a tu lipton. Najlepsza gra roku ma wyjść na ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować