Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4: Łatka do wersji PC do pobrania w nadchodzącym tygodniu

30 postów w tym temacie

Gra niegrywalna, od cholery błędów i crashy i ocena 7/10 ...
No comment.

A gra która wychodzi co roku z tą samą grafiką i z tym samym multi i absurdami 8/10
Następnym razem dajcie temu tytułowi 11/10... bo teraz zamiast psa i zaj*bistego AI ryb dadzą kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za niestabilnością serwów to
-problemy z reanimacją.I mam tu na myśli pierwszą reanimację,
-problemy z synchronizacją plików,
-problemy z klientem gry,
-długie,za długie wczytywanie gry,
-problemy z wyszukiwarką serwów,
-z konfiguracją sterowania,
i ten Fairfight.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 10:01, ww3pl napisał:

Jak to bywa przy wydaniu PC-towym, jedna konfiguracja zapewni brak wywalania, inna już
niestety nie - a wylewy, jakie przewalają mi się przy przeglądaniu choćby Reddita, czy
komentarzy na co-którymś serwisie growym przy szukaniu materiałów do newsa, świadczą
o tym, że opcja numer dwa jest wciąż jak najbardziej obecna.


"Wydaniu PC-towym"? PS4 ma jedną, jedyną konfigurację, a w internecie aż huczy od problemów z, cytuję, "wywalaniem się" i niegrywalnym czasami trybem MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panowie z gram są chyba uprzedzeni do BF4, najpierw 7/10 w rece która była kierowana
> emocjami i stanem gry kilka dni po premierze, teraz widoczny brak wiedzy, tendencyjne
> i aroganckie informacje od ludzi którzy pewnie od tygodnia nie zagrali nawet minuty w
> BF4 i nie mają pojęcia o stabilności gry która mi od jakiegoś tygodnia się nie wywaliła...

Komentarz z serii "Mi przecież działa, więc o co wam chodzi?". Proszę cię, nie komentuj, tym bardziej, że zarzucasz innym arogancje i brak wiedzy, a sam wykazujesz się ogromną ignorancją. Założę się, że to ty włączyłeś grę na godzinę i poszedłeś pisać ten debilny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3 grudzień-premium
> 17 grudzień-non premium
-.- Jakie to jest po#$%ane, powinni chociaz pierwszy dodatek który jest obiecany każdemu dać od razu a nie jakieś zagrywki marketingowe z dupy wzięte... obrazony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się na tą grę Crashfield 4, ale prawda jest taka, że nawet wersja prosto z pudełka, beż żadnych łatek działa zdecydowanie lepiej niż konkurencyjny COD Ghosts w najnowszej wersji, a przynajmniej na moim nie pierwszej już świeżości sprzęcie, a oprócz tego wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie od wtedy, kiedy byle g@#% dostaje 7/10. I nie jest to przytyk tylko do gram.pl
> ale większości serwisów, gdzie jeśli gra ma budżet AAA to nie można jej przecież wystawić
> oceny poniżej 7/10.

Byle G@#%o dostaje 8/10:P a nie 7/10:P heh no ale tak to juz jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak:
- wbiegłem na stojącą sobie luźno skałkę i zginąłem
- długi czas ładowania map
- częste zwiechy (z towarzyszącym dubstepowym zapętlonym dźwiękiem wystrzału), kończące się zabiciem procesu
- błędy ze sterownikami grafiki uniemożliwiające włączenie gry (trzeba kilka razy próbować...)
- ginięcie od kul ludzi za grubym murem ( kulejący kod sieciowy )
- brak dostępnego języka angielskiego, przynajmniej w mojej wersji gry
- to nie błąd a słaby feature, ale - dalej dość mizerne niszczenie otoczenia, levolution nie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować