Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza promocja adwentowa w sklepie gram.pl! Codziennie nowe gry w atrakcyjnych cenach!

31 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2013 o 16:52, One_of_the_Many napisał:

Ok, może dzisiejsze promocje są słabe, ale nie widzę powodu by tak najeżdżać na gram.pl
Zdarzają się czasem przecież bardzo atrakcyjne promocje. Może nie na jakieś hiciory,
ale od czasu do czasu może zgarnąć starsze, ale dobre gierki dosłownie za grosze

Że co? Pewnie jakieś gry, których nikt nie chce. A wie kolega jak wygladają promocje gramu? Otóż na czas promocji podnoszą niebotycznie cenę sugerowaną i z tego robią niższą cenę. Efekt? 95% cen jest wyższych niż zazwyczaj. Dobrze to było widać podczas ich urodzin. BYły gry gdzie cena sugerowana wynosiła ok 300 zł! I to nie żadne nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 17:02, Karanthir666 napisał:

Że co? Pewnie jakieś gry, których nikt nie chce. A wie kolega jak wygladają promocje
gramu? Otóż na czas promocji podnoszą niebotycznie cenę sugerowaną i z tego robią niższą
cenę. Efekt? 95% cen jest wyższych niż zazwyczaj. Dobrze to było widać podczas ich urodzin.
BYły gry gdzie cena sugerowana wynosiła ok 300 zł! I to nie żadne nowości.


No to skoro już musimy wchodzić w szczegóły:
- trylogia Mass Effect na PC za 26 zł
- Assasin''s Creed 1 + Settlers 7 gold 1.5 roku temu za 30 zł
- Earth 2150 za 5zł i Knights And Merchanrts za 2,5 zł
- Anno 1404 za 16 zł

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie to były niezłe okazje. Regularnie sprawdzam promocje na humble bundle, steam czy green man gaming i nigdy na takie nie trafiłem. Podczas urodzin gram.pl kupiłem jeszcze parę pozycji. I o ile rzeczywiście było wtedy kilka podejrzanych promocji, to było też kilka fajnych.

Poza tym, sporo głosów brzmi tutaj jakby promocje "się należały". I to takie przynajmniej -50%. Wydaje mi się, że to drobna przesada. Nie podoba się promocja to nie korzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bronicie sklep gramu z sentymentu, ale prawda jest taka, że dobre promocje skończyły się 2 lata temu. Np zeszłoroczne promocje adwentowe, gdzie na zmianę były gry od EA (Simsy i miliard dodatków, BF3, Fify,NFS''y). Szanuję tę stronę, ale promocje naprawdę zeszły na psy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 16:52, One_of_the_Many napisał:

Ok, może dzisiejsze promocje są słabe, ale nie widzę powodu by tak najeżdżać na gram.pl


Owszem, powody są. Nie wypada nazywać promocją sytuacji, gdy oferuje się gry po cenach równych (lub nawet wyższych) od ich obecnych cen rynkowych. To jest po prostu robienie klienta w konia i tyle. Jeśli dodamy do tego fatalny poziom obsługi klienta (a konkretniej: brak jakiejkolwiek obsługi klienta, połączony z kompletną olewką przez Konsula; szkoda, że Akne odeszła, ale patrząc na to, co tu się dzieje, nie dziwię jej się) i brak jakiegokolwiek programu lojalnościowego, aż cud, że ktoś tu jeszcze cokolwiek kupuje. Sam kupiłem tu EK ACIV chyba tylko z przyzwyczajenia, bo żadne inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.

A jak chcesz zobaczyć, co to jest "dobra promocja", zapraszam na Steam. Kupno Assassin's Creed II za, bodajże, 2 euro podczas ostatniej zimowej wyprzedaży to właśnie jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Uplay AC4 za 50zł, do tego jeszcze dostałem emaila że mi upgradowali na wersję deluxe która warta 225zł na uplayu, co z tego że zrobili pomyłkę cenową, ale do tego jeszcze dali więcej !
Jakby napisali że mamy lekką obniżkę cen, lepiej brzmi niż promocja, bo sobie ceny podnieśli i twierdzą że jest promocja.
Zresztą gram jest spoko, sam u nich czasem kupiłem, ale nie wszystko jest OK i czasem krytyka musi być, popatrz na ceny Muve na czarny piątek, też śmieszne, ale oni szykują się na zimobranie, a tam na pewno będzie Promocja.


One_of_the_Many
Regularnie sprawdzam promocje na humble bundle, steam czy green man gaming i nigdy na takie nie trafiłem.

Nie wiem jakich promocji szukałeś, ale Humble nic nie pobije, mieliśmy paczkę gier THQ, paczkę Origina z Battlefield3, Sims3 oraz z innymi grami, do tego klucze na steam i origin- do wyboru, a mogliby zrobić psikusa i tylko na swój Origin dać przypisywanie gier.

Jeszcze raz co do Gramu, kupiłem u nich edycje AC Brotherhooda z innymi grami ubisoftu, jak było 2+1, nie wszystko jest u nich złe, ale nazywanie czasem dziwnych cen promocją... to jest to co ludzi oburza. To nie lepiej, np dać darmową wysyłkę kurierem dla wybranych gier? Przecież te gry kosztowały ok 125zł, podnieśli cenę obniżyli do 109zł , to tak jakby te 13zł za kuriera mniej, a wyjdzie z kurierem 125zł co cena bez promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to skoro już musimy wchodzić w szczegóły:
> - trylogia Mass Effect na PC za 26 zł
> - Assasin''s Creed 1 + Settlers 7 gold 1.5 roku temu za 30 zł
> - Earth 2150 za 5zł i Knights And Merchanrts za 2,5 zł
> - Anno 1404 za 16 zł
>
> Nie wiem jak Ty, ale dla mnie to były niezłe okazje. Regularnie sprawdzam promocje na
> humble bundle, steam czy green man gaming i nigdy na takie nie trafiłem. Podczas urodzin
> gram.pl kupiłem jeszcze parę pozycji. I o ile rzeczywiście było wtedy kilka podejrzanych
> promocji, to było też kilka fajnych.
>
> Poza tym, sporo głosów brzmi tutaj jakby promocje "się należały". I to takie przynajmniej
> -50%. Wydaje mi się, że to drobna przesada. Nie podoba się promocja to nie korzystaj.
Są wyjątki. Ale to nie zmienia faktu, że gram jest najgorszym sklepem i szuka okazji na wydymanie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować