Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

HEROES V - RANKING

121 postów w tym temacie

Loch.

Ponieważ ma najsilniejsze jednostki ze wszystkich zamków (na poziomach 1-4), dzięki czemu ponosi się bardzo małe straty podczas walki. Poza tym Wzmocnienie Zaklęcia wymiata (Implozja zadająca ponad 2000 punktów obrażeń robi wrażenie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże. W kampanii 1 nisja 4 (pułapka) mam problem ze zdobyciem butów lewitacji. Mianowicie jestem koło krypty gdzie ponoć są one ukryte. Kiedy klikam na krypcie nie mogę do niej wejść. Wskaźnik kurora ma postać czerwonego konika, niby jak przy ataku. Jednak nic się nie dzieje kiedy klikam na krypcie. Może ktoś wie co powinienem zrobić. Pomocnemu z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za [offtop] - po jakiego grzyba wciskasz pytania tego typu do takiego tematu??? to nie jest temat o grze tylko ranking na zamek w Heroes 5...

PS. po co zakładasz dwa konta? przecież Luk15 i luk150 to każdy się domyśli, że to ta sama osoba :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja wina, rzeczywiście zgapiłem się. Konto mam zołożone tylko jedno, jeżeli się dobrze przyjrzeć.Jeżeli jednak ktoś zechce mi pomóc i będzie bardziej pomocny to dziękuję. Sorki za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 21:19, luk150 napisał:

moja wina, rzeczywiście zgapiłem się. Konto mam zołożone tylko jedno, jeżeli się dobrze przyjrzeć.Jeżeli
jednak ktoś zechce mi pomóc i będzie bardziej pomocny to dziękuję. Sorki za zamieszanie.

bardzo przepraszam i już naprawiam błąd - napisz w tym temacie, jest to temat o Heroes 5 :)
link do tematu : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=17366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować