Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 w ofercie niemieckiego sklepu Gameware

19 postów w tym temacie

Wg sklepu cena na PC to 59,99 a na nowe konsole 69,99 :P
No w sklepie też jest Mirrors Edge 2 a nie miałem pojęcia że zapowiedzieli. Czy to taki sam zabieg jak z F4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani remake ani kontynuacja, po prostu restart serii.

A I naprawde bardzo malo prawdopodobne ze F4 ukaze sie tylko na next-geny (o ile mowimy o premierze w 2014 oczywiscie). To nie jest cdred, ktory ma mala spolecznosc I im to specjalnej roznicy nie zrobi. Bethesda sprzedaje swoje gry w liczbach przekraczajacych nawet 10 milionow, a z moze 20 milionami konsolami na rynku na jesien przyszlego roku (z czego pewnie gora 1/3 bedzie zainteresowana kupnem F4) raczej czarno to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wydłużą rozgrywkę i chociaż poprawią silnik. A tak pozatym to aż mi siebie szkoda, że będę musiał czekać na F4 aż do 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta cała heca z F4 faktycznie okaże się prawdą i nowy Fallout faktycznie zostanie zapowiedziany i zostanie wydany to będę szczęśliwy jak dziecko.
Ale nadal mam wrażenie to jedna wielka, ale porządnie przygotowana, ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:05, Phobos_s napisał:

> Nie można tak.

A to dlaczego? :)


Pomijając, że domena jest zarejestrowana pod Zenimax to wielce wątpliwe, że Bethesda nie skomentowała by gdyby rzeczywiście był to fake. Jaki byłby sens?

- Szanowni Państwo Bethesda, czy strona survivor należy do Państwa/ingerujecie w nią/to zapowiedź nowego Fallouta?
- Nie komentujemy sprawy. xD

Strona dla picu, ściąga bardzo duży ruch w internecie, podsyca fanów serii, a firma odpowiadająca za produkcje milczy? :)

Z punktu prawnego ktoś już opisał to na Redditcie: http://www.reddit.com/r/Fallout/comments/1ryjhc/why_from_a_legal_perspective_this_does_not_appear/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:22, Becamer napisał:

Pomijając, że domena jest zarejestrowana pod Zenimax to wielce wątpliwe, że Bethesda
nie skomentowała by gdyby rzeczywiście był to fake. Jaki byłby sens?


http://www.gram.pl/news/2013/10/01/znak-handlowy-half-life-3-zarejestrowany-w-europie-przez-valve.shtml

a następnie

http://www.gram.pl/news/2013/10/07/rejestracja-znaku-handlowego-half-life-3-to-oszustwo.shtml

Valve też nie skomentowało sytuacji.

Dnia 03.12.2013 o 10:22, Becamer napisał:

Strona dla picu, ściąga bardzo duży ruch w internecie, podsyca fanów serii, a firma odpowiadająca
za produkcje milczy? :)


Maja za darmo reklamę.

Dnia 03.12.2013 o 10:22, Becamer napisał:


Ok. Ja się na prawnych zawiłościach nie znam. Ale myślę, że Beth ma takich prawników, że nie ma się czego obawiać nawet jeśli strona legitymująca się ich marką zrobi komuś kuku.

Poza tym całe pojawienie się tej strony i jej pierwsze wersje budziły moce wątpliwości co do autentyczności.

Inne wyjście jest takie, że strona na początku była czyimś żartem, ale po tym jak dużo szumu się wokół niej zrobiło Beth stwierdziło, że ją po cichu przejmie i teraz jest to faktycznie strona należąca do nich... przekonamy się już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:40, Phobos_s napisał:


Co do rejestrowania znaku handlowego Fallout 4 w Europie to podobno też nieprawda, aczkolwiek czytałem, że wcale nie muszą czegoś takiego robić, bo tak czy siak prawa do nazwy Fallout mają i nie wiem jak to do końca jest z tym dodaniem cyferki.

Anyway, nie pisałem o znaku handlowym tylko o rejestracji domeny :)
Stronka podobno stoi na konkretnych serwerach Zenimax a adres e-mail, który widniał na popularnej witrynie do sprawdzania informacji na temat właściciela danej strony internetowej o nazwie "who is" należał do kolesia, który odpowiadał za kampanię Fallout 3 a po wyszukiwaniu tego adresu w google, trafialiśmy na konto Google+ właśnie tej osoby. Pamiętam jak na Redditcie było o tym, że ktoś się z nim kontaktował po czym konto na Google+ zostało szybko usunięte :D

Było z 2 tygodnie temu na Redditcie jak i cała reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 11:39, Becamer napisał:

Anyway, nie pisałem o znaku handlowym tylko o rejestracji domeny :)
Stronka podobno stoi na konkretnych serwerach Zenimax a adres e-mail, który widniał na
popularnej witrynie do sprawdzania informacji na temat właściciela danej strony internetowej
o nazwie "who is" należał do kolesia, który odpowiadał za kampanię Fallout 3 a po wyszukiwaniu
tego adresu w google, trafialiśmy na konto Google+ właśnie tej osoby. Pamiętam jak na
Redditcie było o tym, że ktoś się z nim kontaktował po czym konto na Google+ zostało
szybko usunięte :D


Tak, rozumiem. Chodziło mi tylko o to, że takie rzeczy bardzo łatwo "zfake''ować" :)

Pamiętasz, że oryginalny adres IP strony znajdował się w Polsce i dopiero później został przeniesiony do Maryland w Stanach. ZeniMax kupuje też domeny przez inną firmę a Survivor był kupiony przez GoDaddy.
No i jeszcze kwestia serwera DNS, który jest inny niż w przypadku serwerów ZeniMax...

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle firma ze Stanów stawia sobie serwer w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 12:26, Phobos_s napisał:

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle firma ze Stanów stawia sobie serwer w Polsce
:)


To może rzeczywiście śmierdzieć na kilometr fejkiem. Z drugiej strony, ta akcja z kodami morse''a, które wskazują cały czas na Boston, MST (o którym notabene już było wspominane choćby i rok) i do tego opowiadające o krypcie 119, wskazują na prawdopodobną kampanię Bethesdy. Co jak co, jakoś mi się nie chce wierzyć, że komuś aż tak bardzo by zależało na kompletnym strollowaniu ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 18:55, Kerethzimierz napisał:

To może rzeczywiście śmierdzieć na kilometr fejkiem. Z drugiej strony, ta akcja z kodami
morse''a, które wskazują cały czas na Boston, MST (o którym notabene już było wspominane
choćby i rok)

Mowa o tym? http://www.gameranx.com/updates/id/11975/article/fallout-4-rumor-is-a-bunch-of-fake-nonsense/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 19:39, Dared00 napisał:


Jest jeszcze wcześniejsza dyskusja, również o Bostonie ( http://www.reddit.com/r/gaming/comments/yexpi/fallout_4_will_take_place_in_boston/). O tej co podałeś, nawet nie wiedziałem i jestem teraz zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 20:42, 8899sitam napisał:

nigdy nie kupowałem w tym sklepie, więc się nie wypowiem


Nie mam nic do powiedzenia, ale posta napiszę. A po przejrzeniu Twojej działalności myślę, że BAN będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować