Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 najgorszych tytułów gier

110 postów w tym temacie

Heh, na początku też mnie zbulwersowało "Divine Divinity". Ale sam news trochę dziwi - bo "tytuł" kojarzy się z samą grą, używany jest jako synonim, dla wyjaśnienia lepiej chyba byłaby "nazwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze, na co zwróciłem uwage, to oczywiście: dlaczego umieścili na tej liście Divine Divinity , ktora jest przeciez grą 10x lepsza od Diablo i Diablo 2 razem wziętych :) (przynajmniej jesli chodzi o fabułę czy grywalność). A potem dopiero dotarło do mnie, ze nie chodzi tu o jakość gry a o jej nazwe ;P No ... nazwa faktycznie troche dziwna :) ale dzieki temu chociaż nie tak pospolita jak np. World of Warcraft czy Guild Wars :)) (to przecież wszyscy wiemy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 17:34, globbi napisał:

No nie no, nie chcem nikogo obrazac ale chyba polowa osob to czytajacych to idioci i co drugi
post nie rozumie topika.


Tjaaa "nie chcem" i to oburzające, że co drugi POST nie rozumie topika ;).

A co do wyzywania ludzi od idiotów to przesada bo moim zdaniem tytuł newsa może zostać zinterpretowany na dwa sposoby... (chociaż można przeczytać komenty gdzie wszystko zostało wyjaśnione ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj, jakoś nie wiem czemu wstawiliście tam Yo! Noida, przecież to była świetna gra, przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak u innych, ale ja w to dość często grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, co na tej liście robi Divine Divinity? Gra jest przecież dobra, skąd jej obecność na tym anty-rankingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klonoa jest świetna jeśli chodzi oczywiście o tę platformówkę na ps (nie kojarzę bo już od dawna go nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Twoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem nie pozwolila Ci na wyjasnienie tej zagadki. Jest ona jednak na tyle prosta, ze Ci nie odpowiem. Jestem pewien, ze sobie poradzisz. Jak nie, to Twoje zycie w jakiejkolwiek spolecznosci jest zagrozone :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować