Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sega zapowiada nowy dodatek do Total War: Rome II - Cezar w Galii

32 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Cezar w Galii to pakiet kampanii, przedstawiający wojnę Juliusza Cezara z galijskimi plemionami, w którym gracze mogą poprowadzić do boju galijskich Arwenów, germańskich Swebów, belgijskich Nerwiów lub Rzym.

Przeczytaj cały tekst "Sega zapowiada nowy dodatek do Total War: Rome II - Cezar w Galii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero innowacyjności ze strony CA odnośnie samego pomysłu na DLC. Tak naprawdę ta kampania to wycięty content z Rome 1. Śmiesznie to brzmi, ale do dzisiaj w pierwszej części są pozostałości po pracach nad Cezarem w Galii, który miałbyć od razu ingame.

Co nie zmienia faktu, że jak nie przesadzą z ceną to można się zaopatrzyć w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 100 zł za grę w której zapowiadano od początku głęboką immersję i skupienie nad postaciami rodu.

Dostałem niedokończonego crapa, który niedawno dostał 7 patcha, oczekując na następne, postacie za szybko umierają i są w zasadzie anonimowe, więc gracz w ogóle się nimi nie przejmuje.

Teraz wydają DLC które ma mieć to, czego podstawce zabrakło w dniu premiery (a miało być !!!). Oczywiście za dodatkowe 50 zł.
Cholerni złodzieje. Powinno się ich ukrzyżować wzdłuż głównej drogi do Rzymu, tak dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:04, Maciej2801 napisał:

Nic tylko czekać na wersję GOTYE

Nie będzie GOTYE bo gra bankowo nie dostanie żadnego tytułu gry roku.

Możesz co najwyżej modlić się o naprawienie gierki w którymś patchu którego nie nazwą DLC za 30 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> postacie za szybko umierają i są w zasadzie anonimowe, więc gracz w ogóle się nimi nie przejmuje.

Jest kupa modów na Steam Workshop, które zmieniają system tur w grze na 4TPY lub 2TPY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:25, Smooqu napisał:

Jest kupa modów na Steam Workshop, które zmieniają system tur w grze na 4TPY lub 2TPY.

Owszem są. Jedne działają z polską wersją, drugie nie. Sam fakt że muszę czekać na nieoficjalne mody po prostu rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:14, Darkstar181 napisał:

Nie będzie GOTYE bo gra bankowo nie dostanie żadnego tytułu gry roku.


Od kiedy gra musi dostać tytuł GOTY żeby mieć takową edycję?

A z modami się zmienia wersję gry na angielską w Steamie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic tylko czekać na wersję GOTYE a nie wiecie co z POLYGAMIA serwer zmieniają czy włam
> na stronę był ?

Ta słabizna działa, więc nie wiem w czym problem. Żadnych włamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:40, Bambusek napisał:

Od kiedy gra musi dostać tytuł GOTY żeby mieć takową edycję?

Od kiedy zależy od tego jej popularność dzięki której będzie popyt na kolejne dodatki. Póki co popyt jest, ale na patche.
Zresztą, poprzednie wersje miały jakieś Goty ? Nie, miały zbiorcze wydania kilku odsłon. Medieval II i Rome I miały chyba jakieś wydanie z dodatkami.
Ośmieliłbym się stwierdzić że Rome II już lezy martwy, trzeba tylko odłączyć w końcu respirator od tego warzywa. Musieliby stanąć na głowie by ludzie którzy zamówli preordery kupili kolejny dodatek za kilkanaście Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:45, Darkstar181 napisał:

Póki co popyt jest, ale na patche.


Przecież już wiadomo, że wyjdą jeszcze co najmniej 2 patche.

Dnia 02.12.2013 o 20:45, Darkstar181 napisał:

Medieval II i Rome I miały chyba jakieś wydanie z dodatkami.


Shogun II też.

Dnia 02.12.2013 o 20:45, Darkstar181 napisał:

Ośmieliłbym się stwierdzić że Rome II już lezy martwy, trzeba tylko odłączyć w końcu
respirator od tego warzywa. Musieliby stanąć na głowie by ludzie którzy zamówli preordery
kupili kolejny dodatek za kilkanaście Euro.


Rome II nie leży martwy, bo inaczej nie wypuszczaliby do niego nowych patchy/DLC. Kilkanascie euro to faktycznie za dużo, ale jak będzie jakaś promocja to kupię na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:53, Smooqu napisał:

> Póki co popyt jest, ale na patche.

Przecież już wiadomo, że wyjdą jeszcze co najmniej 2 patche.

A po nich kolejne, i kolejne.
Nigdy tego nie naprawią.

Dnia 02.12.2013 o 20:53, Smooqu napisał:

Rome II nie leży martwy, bo inaczej nie wypuszczaliby do niego nowych patchy/DLC.

Po prostu desperacko próbują na nim coś jeszcze zarobić. Takie drgawki konwulsyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu desperacko próbują na nim coś jeszcze zarobić. Takie drgawki konwulsyjne.

Ciekawe ile zarobią na patchach i darmowych DLC jak np. Seleucydzi, Baktria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 21:06, Smooqu napisał:

> Po prostu desperacko próbują na nim coś jeszcze zarobić. Takie drgawki konwulsyjne.


Ciekawe ile zarobią na patchach i darmowych DLC jak np. Seleucydzi, Baktria?

Ktoś tu zapomniał o Gore DLC, Greek DLC, Nomadic Tribes DLC, przyszła kampania Gajusza, te nie są darmowe... ah, zapomniałem, grę można kupić nadal w sklepach, więc takimi updatami mają nadzieję zachęcić do kupna niezdecydowanych. Mam tylko nadzieję że Ci drudzy czytają recenzje i oburzenia graczy w necie, bo prasie ktoś musiał nieźle posmarować że niezauważyła tak karygodnych błędów (poza wyjątkami, jak np. gram.pl albo Angry Joe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 21:13, Darkstar181 napisał:

Ktoś tu zapomniał o Gore DLC, Greek DLC, Nomadic Tribes DLC, przyszła kampania Gajusza,
te nie są darmowe...


Greek i Nomadic Tribes dostałem za darmo, jedno za pre-order, drugie w ramach przeprosin. Gore DLC nie kupiłem, czekam na upgrade PC. W Shogunie krew obnizała trochę FPSy.

Dnia 02.12.2013 o 21:13, Darkstar181 napisał:

bo prasie ktoś musiał nieźle posmarować że niezauważyła tak karygodnych błędów (poza wyjątkami, jak np. gram.pl albo Angry Joe)


Tja, średnia 76 na metacritic co jest najgorszym wynikiem w historii serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 21:22, Smooqu napisał:

Greek i Nomadic Tribes dostałem za darmo, jedno za pre-order, drugie w ramach przeprosin.

Ja też.
I co, gra się lepiej ? No właśnie :D A pozostali muszą jeszcze za to bulic (zwłaszcza że Nomadic było darmo tylko przez parę dni)

Dnia 02.12.2013 o 21:22, Smooqu napisał:

Gore DLC nie kupiłem, czekam na upgrade PC. W Shogunie krew obnizała trochę FPSy.

Nom, czekaj czekaj na tego upgrejda. Shogun ma lepszą grafikę i jakoś nie potrzebuje tak mocnego sprzętu jak broniony przez Ciebie Rome-Crap.

Dnia 02.12.2013 o 21:22, Smooqu napisał:

Tja, średnia 76 na metacritic co jest najgorszym wynikiem w historii serii.

Nie w historii gier.
W historii serii Total War.
No i to jest ta średnia z magazynów. Na recenzje użytkowników lepiej nie zaglądać. A wbrew pozorom jak gra jest dobra, to i te są przychylne. Nie tym razem jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kroczek po kroczku wyeliminują błędy i wypaczenia. No i wreszcie będzie to bardzo dobra gra;) Teraz bywa tylko dobra, ale trzeba być fanem by znieść jej humory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować