Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Namco Bandai Games Europe zapowiada Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Gra ukaże się na PS3 i Xboksie 360 w 2014 roku. Nowa odsłona cyklu przyniesie ze sobą mnóstwo nowych technik, zupełnie nowe, grywalne postacie oraz specjalnego bohatera, zaprojektowanego przez twórcę Naruto, Masashi Kishimoto.

Przeczytaj cały tekst "Namco Bandai Games Europe zapowiada Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już będzie ostatnia część mam rozumieć? Mając wszystkie poprzednie... must have. Mam nadzieję, że miesiąc po premierze nie wyskoczą nagle z wersją z lepszą oprawą graficzną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że nie będzie to coś takiego jak "Generations" z fabułą w formie obrazków -.- tylko normalnie jak jest w drugiej i trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj nie widzę nic nowego... Ten sam engine, te same modele itp...
Czy rzeczywiście dadzą radę pokazać coś nowego na starych, wysłużonych już konsolach? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że nie ma na PC, po ostatniej premierze i nadal nie naprawionym błędzie "transmission error" sam nie zrobiłbym kolejnej części na PC nie wiedząc jak naprawić poprzednią część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dziwie się że nie ma na PC, po ostatniej premierze i nadal nie naprawionym błędzie
> "transmission error" sam nie zrobiłbym kolejnej części na PC nie wiedząc jak naprawić
> poprzednią część
Co to za błąd był? Zastanawiałem się właśnie nad kupnem Full Burst''a na PC bo jest o wiele tańszy niż na konsolę ale z drugiej strony nie chcę kupować czegoś nie dokończonego? Da się grać normalnie online z innymi bez większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam wersje na PC i osobiście chwale tylko opcja Multi nie lata nie wiedzieć dlaczego ale to nie powód do płaczu i zgrzytania zębami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część to raczej będzie jak Naruto UNS Generations. Na pełnoprawną "czwórkę" będzie trzeba czekać do końca przyszłego roku jak skończy się manga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy transmission errorów xd które wyskakują z dupy, a jak znajdziesz gościa z którym dojdziesz do końca to już możesz go dodać do znajomych xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy mówicie o pc ? Mam nadzieję że na ps3 będzie lepiej bo właśnie zamówiłem.100 postaci robi wrażenie więc również czekam.Następny rok będzie mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować