Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 rozeszło się w liczbie 2,1 miliona sztuk

29 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2013 o 10:15, kocurek2 napisał:

Sorry, ale chyba się jeszcze nie obudziłem przy poniedziałku ;-). Czy te 2,1 miliona
to wynik łącznie z USA czy wszyscy pozostali poza USA?

Wszyscy.

"Premiera w Europie i spory sukces w Wielkiej Brytanii zdołał podwoić pierwszy milion uzyskany na terenie Ameryki Północnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to PS4 bardzo bym chciał znaleźć pod choinką, ale przecież nie będę naciągał staruszków na konsole za prawie 2 tysiaki. Tym bardziej, że trzeba by do niej dorzucić ze 2 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to PS4 bardzo bym chciał znaleźć pod choinką, ale przecież nie będę naciągał staruszków
> na konsole za prawie 2 tysiaki. Tym bardziej, że trzeba by do niej dorzucić ze 2 gry.

U mnie przed blokiem rosną choinki więc wyleciałem po twoich słowach na pole/dwór i znalazłem tylko psią kupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 11:19, Lordpilot napisał:

Nawet w Polsce były kolejki, a nie pamiętam takowych podczas premiery PS3 i X360. Coś
zmieniło się bezpowrotnie. Na lepsze :).


Nie wiem, czy szczeniacka mentalność "muszę mieć zabaweczkę teraz, już, zaraz, natychmiast! *tupanie nóżkami*" i moda zamawiania byle bzdury przed premierą (byle nie być gorszym od innych, którzy się tym w internecie chwalą) to zmiana na lepsze.
Mam na ten temat zupełnie inne zdanie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej kolejce stali ludzie w przedziale wiekowym 30-40 lat i wszystko w MM odbyło się kultularnie, więc nie wiem wtf :P ale niestarczyło dla wszystkich hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy szczeniacka mentalność "muszę mieć zabaweczkę teraz, już, zaraz, natychmiast!
> *tupanie nóżkami*
" i moda zamawiania byle bzdury przed premierą (byle nie być gorszym
> od innych, którzy się tym w internecie chwalą) to zmiana na lepsze.
> Mam na ten temat zupełnie inne zdanie, naprawdę.

To co dla Ciebie jest bzdurą ... dla drugiego niekoniecznie . Sam nie mam bo mnie nie stać na dzisiaj , ale rozumiem drugich . Spełnili swoje marzenia , każdy ma je inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy szczeniacka mentalność "muszę mieć zabaweczkę teraz, już, zaraz, natychmiast!
> *tupanie nóżkami*
" i moda zamawiania byle bzdury przed premierą (byle nie być gorszym
> od innych, którzy się tym w internecie chwalą) to zmiana na lepsze.
> Mam na ten temat zupełnie inne zdanie, naprawdę.

Ewidentnie przemawia przez Ciebie zazdrość a nie racjonalne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:27, TobiAlex napisał:

Ewidentnie przemawia przez Ciebie zazdrość a nie racjonalne argumenty.


Zastanawiałem się, czy na Twoje insynuacje odpowiadać, ale chyba sobie odpuszczę - zdajesz się być bardziej zainteresowany sączeniem jadu, a nie dialogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno. Za kilkadziesiat / kilkaset lat na pewno bedzie grupa spoleczna ktora bedzie zyla tylko w wirtualnym swiecie. Normalnie jak scenariusz z filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kibicuję PS4 ale rzeczywiście nie widzę na razie żadnego tytułu który mógłby mnie skusić do zakupu.Byle Mirror''s Edge lub FF XV szybko wyszły.Co do kolejek w Polskich sklepach to nie uwierzę jak nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:31, Principes napisał:

Zastanawiałem się, czy na Twoje insynuacje odpowiadać, ale chyba sobie odpuszczę - zdajesz
się być bardziej zainteresowany sączeniem jadu, a nie dialogiem.


Najpierw mówisz o szczeniackiej mentalności obrażając tych, którzy zakupili sprzęt w dniu jego premiery, a później zarzucasz komuś innemu sączenie jadu zamiast dialogu. E?

Niesamowity sukces nowych konsol, pogratulować. Przypominam sobie właśnie wypowiedzi forumowych "wróżbitów" o tym, jak to konsole dogorywają, jak to nowa generacja "nie zejdzie" i "będzie ostatnią". No cóż. Jak zwykle się mylili - nowe konsole mają najlepszy debiut w historii grajstacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 14:17, aope napisał:

Najpierw mówisz o szczeniackiej mentalności obrażając tych, którzy zakupili sprzęt w
dniu jego premiery, a później zarzucasz komuś innemu sączenie jadu zamiast dialogu.


Nie widzę związku. Oceniam pewne zjawisko, którego nie uważam za jaskółkę pozytywnych zmian - dotyczy ono wszystkich dziedzin życia, nie tylko "growego" poletka.
Chyba, że uważasz fakt wzajemnego tratowania się ludzi czy posunięty do granic absurdu konsumpcjonizm za rzecz ze wszech miar normalną... Czego właściwie ode mnie oczekujesz? Śpiewania serenady pod najbliższym sklepem z elektroniką?

Dnia 03.12.2013 o 14:17, aope napisał:

E?


Y? :)

Dnia 03.12.2013 o 14:17, aope napisał:

Niesamowity sukces nowych konsol, pogratulować. Przypominam sobie właśnie wypowiedzi
forumowych "wróżbitów" o tym, jak to konsole dogorywają, jak to nowa generacja "nie zejdzie"
i "będzie ostatnią". No cóż. Jak zwykle się mylili - nowe konsole mają najlepszy debiut
w historii grajstacji :]


To o niczym nie świadczy. Dziś - w dobie pre-orderów, amazon i innych "wynalazków" wszystko sprzedaje sie "szybko". Zobaczymy, co ta generacja będzie miała do zaoferowania, na razie wszyscy nabywcy PS4 czy Xbox One spodziewają się tego samego, co obecnie, tylko w ładniejszej oprawie. Mogą się srodze rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować