46 postów w tym temacie

Jak się boisz to zaznacz wszystkie i napraw. Ja przed chwilą zrobiłem u siebie takie czyszczenie, tylko że wszystko usunąłem i komputer po restarcie nadal żyje:) W menu u góry masz opcję "Zaznacz wszystkie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz zrobilem :). Hamachi dziala i net jakby szybciej chodzil :) Komputer szybciej sie wlacza :D Jakiegos cudu dokonalem :D Juz nie musze czekac minuty na odpalnenie kompa :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:31, TetraGramaton napisał:

ale w BG czy w BGII?? bo jak BGII to mnie interesuje tylko gra z TDD''iem do tego. Pasuje?

Hehe :), tylko sprawdź najpierw datę posta na którego odpisujesz :P.
Ja w sumie mogę pograć, ale trzeba znaleść jeszcze kogoś chętnego, bo we dwóch to tak średni troche :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z Hamachi Problem. Chciałem pograć z kumplem w Warcrafta 3 przez wirtualny lan, ale coś stoi nam na przeszkodzie. Odpalam Hamachi, zakładam sieć, on dołącza, odpalam grę, zakładam w sieci lokalnej ale on jej nie widzi. Mamy takie same wersje gry (1.07). Co robimy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:11, squeglee napisał:

Mam z Hamachi Problem. Chciałem pograć z kumplem w Warcrafta 3 przez wirtualny lan, ale coś
stoi nam na przeszkodzie. Odpalam Hamachi, zakładam sieć, on dołącza, odpalam grę, zakładam
w sieci lokalnej ale on jej nie widzi. Mamy takie same wersje gry (1.07). Co robimy źle?


A próbował on zakładać na lanie. Ja mam taki sam problem z Jedi Academy... Jak założe to nikt nie widzi. Jak znajomy założy to sie wszyscy pakujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dziś mi się coś stało z hamachi że nie mogłem grać z kolegą w Warcrafta 3 Frozen Throna przez hamachi bo mi nie pokazywało jego utworzonej w WarCrafcie sieci i jemu mojej czy to jest wina komputera ?? Czy coś też mi się przestawiło i tak probowałem jeszcze że inny kolega zakładał i też nic tylko że wtedy tamten kolega widział a ja nie ;/ czy może mi powiedzieć co mam zrobić żeby było wszystko dobrze ?? Bo kiedyś normalnie ja zakładałem i wszyscy widzieli , i teraz coś się popsuło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyzszy czas zakupic oryginalna gre powpisywac cd-keye i grac na batle-necie :) zadnych problemow z siecia nie powinienes wtedy juz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musicie mieć wszyscy takie same wersje programu, najlepiej najnowsze.
gra ktoś w warcrafta: ft po hamachi jeszcze? bo bym se pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 08:24, morthi napisał:

najwyzszy czas zakupic oryginalna gre powpisywac cd-keye i grac na batle-necie :) zadnych
problemow z siecia nie powinienes wtedy juz miec


Mam klucz do Warca tylko nie chce żeby jakiś nieznajomy zupełnie ziomek się wpakował jakbyś widzał mój spis gier to widzisz że mam zarejestrowany na gram.pl

a tak pozatym mamy taką samą wersje gry to ja myślę że coś chyba z kompem czy wie ktoś jak to naprawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Hamachi problem. Wiadomo, że ten program tworzy coś w rodzaju nowego LANu. Ale jak ja już mam jeden (+ router), a na dodatek mój komputer nie jest głównym komputerem w sieci, to będzie działać? Niby w Hamachi widzi inne osoby połączone ze mną, ale np. w Warcraft III: tFT (bo nie trzeba łączyć się z serwerem, a moim znajomi mają wstręt do oryginałów) jak chcę grać przez Sieć Lokalną, to już nie widzi. Próbowałem wyłączać Firawalla i inne zabezpieczenia - nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema. kiedy chce dołaczyć do jakieś sieci, wpisuje nazwe hasło i dołącz i nic. Do kazdej sieci tak mam. Czy załozyciel sieci musi byc online kiedy chce dołączyć? a może problem leży po mojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problemy z Hamachi, otóż odkąd mam w domu Live Boxa, to za Chiny nie mogę nawiązać połączenia z serwerem tego ów programu i wyskakuje mi błąd z informacją "Serwer pośredniczący odrzucił prośbę o zalogowanie.". Jak miałem normalne neo to było okej, a teraz.

Przy ruterze od Live Boxa nic nie grzebałem/ustawiałem.

Tak, mam najnowszą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten temat umarł, ale może ktoś zauważy moje pytanko:
Chcemy zagrac przez Hamachi w GTA2 z kolegami. Jeden z nich normalnie dołącza do mojej gry, ja do jego, nie ma problemu, ale z drugim kolegą już jest - on ani nie widzi naszych gier ani my jego. Nie jestem w stanie powiedziec nic więcej konkretnego oprócz tego, że oczywiście zarówno GTA jak i Hamachi są przez niego odblokowane. Ktoś ma pomysł co jest nie tak?

P.S Wersje gry też mamy identyczne oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować