Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Old Republic: Dodatek Galactic Starfighter już dostępny dla abonentów

6 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Zgodnie z informacjami, które podawaliśmy w poprzednim miesiącu, najnowsze rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic wchodzi na serwery, a pierwszy w kolejności do grania są osoby opłacające abonament na grę.

Przeczytaj cały tekst "The Old Republic: Dodatek Galactic Starfighter już dostępny dla abonentów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gierka trzyma teraz po czasie? Gra w to jeszcze ktoś? Twórcy gry zaraz po premierze wypuścili taki bubel, że nie było opcji, żeby ta gra utrzymała się na normalnym modelu subskrypcji. PvP zalagowane na maxa, rajdy zbugowane do tego stopnia, że z gildią przez 3 tygodnie żadnego nie mogliśmy skończyć. Po prostu porażka na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh.. gracze długo błagali o 3D spacei nie dostali do końca tego o co prosili. ToR jak większość gier EA ma dodawane najmniej jak się da ( byle najtaniej) i stara się wycisnąć z tego najwięcej kasy ( W Cartel shopie jest więcej dodawanego contentu niż w samych patchach)
Pamiętam jak obiecywali przed wydaniem gry co miesiąc nową planetę ;P
Osoba płacąca abonament w tej grze może się poczuć.. dojona niczym krowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Meh.. gracze długo błagali o 3D spacei nie dostali do końca tego o co prosili. ToR jak
> większość gier EA ma dodawane najmniej jak się da ( byle najtaniej) i stara się wycisnąć
> z tego najwięcej kasy ( W Cartel shopie jest więcej dodawanego contentu niż w samych
> patchach)
> Pamiętam jak obiecywali przed wydaniem gry co miesiąc nową planetę ;P
> Osoba płacąca abonament w tej grze może się poczuć.. dojona niczym krowa .
>


Pisze to osoba która nie płaci.


Ja płace już 2 lata i nie czują się dojony.

Ba abonament wychodzi mnie 25 zł miesięcznie - jeżeli ktoś gra po 2 godziny dziennie to mniej niż 50 gr za godzine rozrywki. Stać mnie na te 50 gr.

A jak ktoś chce grać tylko okazjonalnie może zawsze grać F2P. Da się tak nba pewno komfortowo grać dla poznani historii każdej z klas.

Śmieszy mnie to że zawsze mnóstwo jest ludzi którzy myślą że jak oni w coś nie grają / nie interesują się to takie MMO już upada / umiera / ledwo zipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować