• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

Warhammer 40000: Dawn of War

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:35, elTadziko napisał:

Lepiej jej nie kupuj teraz :P Bodajże 28 października (coś koło tego) ma wyjść seria z Mikołajem. I tam będzie Warhammer
za 39,99 :P

dzięki za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 14:33, Draqoon napisał:

Jeżeli kupię w sklepie grę W40K: Dawn of War i nie będzie ona miała naklejki z informacją o wPLN to czy rejestrując ją otrzymam
wPLN?


Wirtualne pieniądze są w każdej naszej grze objętej rejestracją elektroniczną - niezależnie od tego kiedy miała swoją premierę i w jakiej serii została wydana. A więc kupując premierową edycję Dawn of War na Twoje konto na gram.pl wpłynie pewna suma wPLN.

Więcej informacji o Wirtualnej kasie (wPLN) znaleźć możesz tutaj: http://www.gram.pl/informacje.asp?id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem gdzie to napisac wiec napisze tutaj. Dlaczego akurat zarejestrowane gry gry od 23 wrzesnia maja dozywotnia gwarancje?? Kupilem DoW w tamtym roku w listopadzie i wtedy go zarejestrowalem i troche mam zal, ze nowa(no powiedzmy dosc :) ) gra, ktora jest nadal w sprzedazy (i ukazuje sie do niej dodatek) nie ma dozywotniej gwarancji. jakbym ja zarejestrowal po wrzesniu to by miala... Chyba ze zle zrozumialem z ta dozywotnia gwarancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 21:19, Barban napisał:

Nie wiem gdzie to napisac wiec napisze tutaj. Dlaczego akurat zarejestrowane gry gry od 23 wrzesnia maja dozywotnia gwarancje??
Kupilem DoW w tamtym roku w listopadzie i wtedy go zarejestrowalem i troche mam zal, ze nowa(no powiedzmy dosc :) ) gra,
ktora jest nadal w sprzedazy (i ukazuje sie do niej dodatek) nie ma dozywotniej gwarancji. jakbym ja zarejestrowal po wrzesniu
to by miala... Chyba ze zle zrozumialem z ta dozywotnia gwarancja...


W przypadku dożywotniej gwarancji ważna jest data WYDANIA (czyli wprowadzenia na nasz rynek) produktu a nie jego rejestracji elektronicznej na naszych stronach. Dożywotnią gwarancją objęte są wszystkie gry PC wydane przez CD Projekt, począwszy od 23 września 2005 roku - gry wprowadzone na rynek przed tą datą nie będą wymieniane niezależnie czy zostały zarejestrowane w lutym 2004 czy w dziś. Myślę, że powinno to rozjaśnić sytuację. :)

Więcej informacji o dożywotniej gwarancji znaleźć można tutaj: http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 16:17, Barban napisał:

A to przepraszam :) Jednak rzeczywiscie zle zrozumialem :) A dodatek do DoW bedzie juz objetu dozywotnia gwarancja, czyz
nie?


Tak będzie objęty dożywotnią gwarancją, jak każda gra PC wydana po 23 września. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Barban ->Jakbyś tyle nie grał w sieci, tylko od święta, to byś nie zużywał płytki :)

Szczerze mówiąc, to moja płytka DoW, choą traktowana jak relikwia, też nabawiła się rysek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moja ma juz SPORO rysek :) ale znalazlem sposob zeby jej nie uzywac :) (teraz lezy w pudelku i codziennie na nie patrze :P)

Wichrunh- jesli grasz po sieci podaj swoj nick. Ja teraz uzywam praktycznie jednego-- |1410|Barban1
Nawet mi niezle idzie w rankingu w automeczach :) Jestem w top100 na 13 miejscu, a w top100 orkow na 4 miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 21:22, Barban napisał:

Ale i tak nie mam jeszcze WA wiec dla mnie to wieli cios w plecy :( Przez date premiery w Polsce bede musial sie uczyc
walki od nowa :(


Nie martw się, jeszcze cała wieczność grania w DoW przed nami :)
Ja gram sporadycznie, kiedyś chaosem pod nickiem Wichrun, teraz eldarami pod nickiem Desdamon.
moje gg: 5837168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy Panowie i Panie mam problem związany z patchami... zrobiłem wszystko co jest zapisane w pomocy technicznej i nic nie daje... patch''a 1.1 ściągnąłem chyba 4 razy z różnych miejsc... Byćmoże potrzebny jest patch 1.01 ale nigdzie nie moge znaleźć polskiej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak już mówiłem: zrobiłem WSZYSTKO co było podane w pomocy technicznej, a więc opróżniłem foldery temp, uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym, upewniłem się, że mam 2 GB wolnego miejsca (mam przynajmniej 3,5 GB). Ten problem pojawia się też u mojego kolegi i jego kuzyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niech ktos poda linka do polskiego forum W40k:dow. Wiem, że jest on w jakims innym topicu o Warhammerze, ale tyle ich na tym forum, że nie moge znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować