Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wykaż się wiedzą o walce z Obcymi i zdobądź grę Alien Rage

51 postów w tym temacie

Ja też jeszcze nie dostałem klucza, potwierdzenie wysłałem kilka godzin po otrzymaniu maila o wygranej, wiec spokojnie, bo chyba jeszcze nikt nie dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o maila potwierdzającego wygraną.
> PS mógłby mi ktoś wkleić treść maila potwierdzającego wygraną od gram.pl ?

Gratulujemy zdobycia cennej nagrody!

www.gram.pl/konkursy/AlienRage

Teraz pozostał ostatni krok, czyli potrzebujemy od Ciebie potwierdzenia (w formie odpowiedzi na tę wiadomość), by móc wysłać nagrodę na ten adres mailowy. Zgodnie z punktem 5.3 regulaminu konkursu nieprzekraczalny termin nadesłania danych to 14 dni od daty otrzymania tej wiadomości. W potwierdzeniu powinno znaleźć się imię i nazwisko.

Jeszcze raz gratulujemy,

ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy. nie żebym narzekał, ale chyba kody do wygranych doszłyby szybciej pocztą polską w niedawnym okresie świątecznym, niż tymi mailami. jeszcze kilka dni i chyba zaczniemy Wam naliczać odsetki ;)

eeeehhh... gdzie te czasy jak adidasy, gdy za opóźnioną wysyłkę kolekcjonerki wieśka organizator bił się w pierś, przepraszał pięknym listem na papierze czerpanym i jeszcze dorzucał gratisy wgniatające w ziemię? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wypadałoby jakąś informację wyslać do osób które wygrały w konkursie. Skontaktowałem się z BOK, napisali mi po paru dniach że zgłoszenie przekazano do organizatora konkursu i od 5 dni znów cisza...
Nie mam nic przeciwko opóźnieniom, zdarza się najlepszym, ale nie lubię takiego zbywania ludzi milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować