Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: - Słuchamy fanów Call of Duty, a nie krytyków

53 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Po co przejmować się głosami tych, którzy krytykują dla samej zasady? Lepiej pochylić się nad opiniami graczy, którym zależy na serii Call of Duty. Z takiego założenia wychodzą szefowie Activision.

Przeczytaj cały tekst "Activision: - Słuchamy fanów Call of Duty, a nie krytyków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mają rację, skoro ludzie to nadal kupują. Tylko większość tych fanów to ludzie którzy w życiu nie przeczytali żadnej recenzji, więc ich w sumie to nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytyków warto słuchać o ile taki krytyk potrafi rozwinąć swoją wypowiedź i odnieść się do zmian. Gorzej z łosiami, które jedyne co mają do przekazania pod każdym newsem/wpisem/cokolwiek o serii to jedno/dwu zdaniowe smuty o "starym silniku" czy "to samo co rok". Takich jeleni należy spuszczać w kiblu, bo tylko zasyfiają internet swoją monotematycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 15:01, Karanthir666 napisał:

No cóż. Z tego co się czyta, to jednak nie słuchają, skoro poszczególne części prawie
niczym się nie różnią.

Skoro się sprzedają, to jednak fani chyba właśnie tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli spojrzeć na fakt, że Call of Duty: Ghosts doczekało się w tym roku największej liczby zamówień przedpremierowych"

Tu jest ukryte sformułowanie o tym że słuchają fanów. Jeżeli pre-order byłby znacząco mniejszy wtedy się zastanowią nad formułą.

Z ich punktu widzenia to własnie tak wygląda - ludzie kupują masowa znaczy się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zmiany w multi całkowicie nie podobają. Grałem ogrom czasu w BO i BO2, pomijając w ogóle MW3 i w porównaniu do tamtych części czuję jakby mi ktoś strzelił w twarz. Mapy się bezsensownie rozrosły, co przy tak małej liczbie graczy sprawia, że dłużej kogoś szukam niż strzelam. Dochodzi więc do tak absurdalnej sytuacji, że zdecydowanie lepiej mi się gra w TDM w BF4 niż w COD, a wcześniej BF-y istniały dla mnie tylko dla trybów bardziej nastawionych na cele. Singiel jest jaki być powinien (jak na CoD-a oczywiście, bo w porównaniu do innych gier niczym się to nie wyróżnia), ale cała reszta to dla mnie totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze: najważniejszy jest klient, a nie recenzent. Z perspektywy producenta ważniejsza jest opinia osób, które co roku kupują nową odsłone i grają kilkanaście/dziesiąt godzin tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu wypada pogratulować wydania tak wspaniałej gry. Słuchanie tylko i wyłącznie fanów rodzi dojrzałe owoce. Przecież wszyscy tak robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jak słuchają fanów kiedy jakieś 90% graczy nie lubi tej gry bo to odgrzewany kotlet i kupują ją tylko fanboye lub osoby, które wpadły na pięćset reklam tej nędznej gry no bo dla nich(Activision) kampania reklamowa jest nr 1 a jakoś gry gdzieś na 10 miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"słuchamy fanów" a fan który należy do większości(wiadomo czego/kogo zawsze jest więcej niż mniej, dlatego życie nie jest kolorowe) pewnie wypowiada się tak:
7 letni jasio: bardzo ładna grafika, z każdą częścią strzela mi się coraz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 15:35, MAJOT15 napisał:

Widać jak słuchają fanów kiedy jakieś 90% graczy nie lubi tej gry bo to odgrzewany kotlet
i kupują ją tylko fanboye lub osoby, które wpadły na pięćset reklam tej nędznej gry no
bo dla nich(Activision) kampania reklamowa jest nr 1 a jakoś gry gdzieś na 10 miejscu...

Ile ty masz lat? 13 w porywach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 16:00, Witka1995 napisał:

Ile ty masz lat? 13 w porywach?


Bo powiedział to, co większość z nas doskonale wie? Że CoD to wydawany co rok mission pack i właściwie niewiele więcej? Że Acti doi ile wlezie na zestawach "3 mapki i 2 skórki"? Ok, niech będzie, to ja też mam 13 lat. A ile lat masz Ty?

A z tego, co widzę, Acti słucha fanbojostwa i olewa krytyków, myląc ich z krytykantami. Dlatego dawno już się z tą serią pożegnałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny 66-78 to może od przekupnych portali. Według metacritic i oceny użytkowników 18/100. Co przekłada się tez na samą grę w multi, gra która się sprzedała w milionowym nakładzie a na multi `7000 osób. To już w starego BO2 gra więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 14:59, Robertcik1 napisał:

fanów czy fanbojów? bo jest różnica.

Fanboyów bo fani mogą się ośmielić na hejt (czytaj krytykę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Słuchają pochlebstw ale nie negatywnych uwag? I nie mówię tu o wypowiedziach typu "cod jest do pupy" tylko o konstruktywnej krytyce. Jeśli tak to bardzo im podejścia gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny. Mają rację - skoro chcą zarabiać to zarabiają, a wszyscy którzy kochali dawne CoDy niech grają w dawne CoDy. Niech nie krzyczą, marudzą, że ciągle to samo, tylko niech zwyczajnie dają spokój. Przyprawia was to o ból dupy czy jak? Przyznaje - kupowałem CoDy grałem w nie, lecz poprzestałem, bo znudziła mi się formuła. Mogli by zrobić coś noweggo, owszem i jestem za tym, ale jeśli wolą robić to samo to wszyscy krzykacze, zamknijcie się bo to i tak nic nie zmieni i kupcie, bf lub idźcie gdzie indziej.
Problem solved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować