Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: - Słuchamy fanów Call of Duty, a nie krytyków

53 postów w tym temacie

Bardzo pochylali się opinii graczy o lag compensation przy Black Ops 2 i MW3, ktoś na tweecie nawet od nich napisał żeby się walić nic nie będą naprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ile ty masz lat? 13 w porywach?

Powiedział "znafca" gier żyjący już 40 lat na tym świecie... Wejdź gdziekolwiek na forum napisz cokolwiek o CoDzie to każdy ci odpowie że to zwykłe gówno, które różni się od poprzedniej części tym, że broń może mieć kolor różowy a w poprzedniej części mógł być tylko czarny. Jeszcze ta akcja z kopiuj wklej w Ghosts i silnik z 2005.
PS. Przypomniało mi się(gdzieś to czytałem), że jeśli nie ma się argumentów do swojej obrony lub w tym przypadku obrony gry, to pisze się teksty typu "Ty masz 12/13 lat?", "Idź robić zadania bo jutro do szkoły" etc. Więc nie uraziłeś mnie tym, uraziłeś co najwyżej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba czegoś nie zrozumieli. Zachwycać się nad dobrymi komentarzami to jedno, ale aby nie poprawiać błędów bo słucha się tylko pozytywnych opinii to drugie.
To oni muszą się przystosowywać do nas, nie na odwrót. Nie podoba się graczom, to tracą klientów i niedocenianie krytyki to zwykły narcyzm nad czymś czego już nie ma. Uczcie się na błędach bo skończycie jak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens tej wypowiedzi to wydawanie nowych Codów co rok i DLC co 2 miesiące.

Osobiście uważam że ta produkcja powinna nie tyle co się zmieniać pod kątem rozgrywki a zmieniać politykę sprzedaży. Sądzę że wprowadzanie DLC na których zbyt długo nie pogramy przez kolejną część jest bezcelowe i skokiem na pieniądze fanów serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 17:12, MAJOT15 napisał:

Powiedział "znafca" gier żyjący już 40 lat na tym świecie... Wejdź gdziekolwiek na forum
napisz cokolwiek o CoDzie to każdy ci odpowie że to zwykłe gówno, które różni się od
poprzedniej części tym, że broń może mieć kolor różowy a w poprzedniej części mógł być
tylko czarny. Jeszcze ta akcja z kopiuj wklej w Ghosts i silnik z 2005.
PS. Przypomniało mi się(gdzieś to czytałem), że jeśli nie ma się argumentów do swojej
obrony lub w tym przypadku obrony gry, to pisze się teksty typu "Ty masz 12/13 lat?",
"Idź robić zadania bo jutro do szkoły" etc. Więc nie uraziłeś mnie tym, uraziłeś co najwyżej
siebie.

Przykro mi, ale gdy widzę tak głupie posty, to byłbym zdziwiony gdyby napisał to dorosły człowiek. Nie obchodzi mnie co mówią na forach internetowych, bo (tutaj mamy tego przykład) ludzie jak krowy idą za stadem i powtarzają do znudzenia wciąż te same slogany "stary silnik", "odgrzewany kotlet".
Nie podoba się? Jasne, napisz opinię. Ale zrób to raz, a nie jak mucha, która ciągle wraca do g**na zawsze ktośmusi to napisać. Zresztą nie dałeś żadnych konkretnych argumentów popierających tezę, że "COD to gówno".
PS Zawsze argument z wiekiem jest lepszym od tekstu typu "zrób" to lepiej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się Call of Duty nie podoba bo każdy ma już dosyć tych walecznych i zawsze sprawiedliwych Amerykanów.Rzygam już tą Ameryką w grach. Niech zrobią w końcu jakiś porządny słowiański konflikt np. Polska-Białoruś albo UE-Rosja na naszych terenach bo najlepsza misja jaką pamiętam z Calla to ta w Czarnobylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi, ale gdy widzę tak głupie posty, to byłbym zdziwiony gdyby napisał to dorosły
> człowiek. Nie obchodzi mnie co mówią na forach internetowych, bo (tutaj mamy tego przykład)
> ludzie jak krowy idą za stadem i powtarzają do znudzenia wciąż te same slogany "stary
> silnik", "odgrzewany kotlet".
> Nie podoba się? Jasne, napisz opinię. Ale zrób to raz, a nie jak mucha, która ciągle
> wraca do g**na zawsze ktośmusi to napisać. Zresztą nie dałeś żadnych konkretnych argumentów
> popierających tezę, że "COD to gówno".
> PS Zawsze argument z wiekiem jest lepszym od tekstu typu "zrób" to lepiej" :)

Wiesz co? Naprawdę brak mi słów na twój debilizm. Zaprzeczasz sam sobie... przeczytaj to co napisałeś i lepiej to edytuj bo robisz sobie wstyd, serio. Ja już kończę pisać swoją opinię bo to robi się żałosne kiedy napiszę to co wszyscy wiedzą a ty przychodzisz i piszesz że "wyraź swoją opinię" a potem piszesz że chyba mam 13 lat albo coś. Skończyłeś(albo jeszcze nie) 18 lat i już wielki pan dorosły? Wszędzie wręcz podkreślasz to, że jesteś dorosły a ja to nie wiem, 2 lata skończyłem miesiąc temu... Może jak mi będzie odpisywał to podkreśl i pogrub to, że JESTEŚ DOROSŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypomnijmy, że Battlefield 4 miało zdecydowanie gorsze otwarcie od poprzednich, sprzedając się na poziomie 31% BF3."

----------

Fixed for u Pepsi///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 18:21, MAJOT15 napisał:

Wiesz co? Naprawdę brak mi słów na twój debilizm. Zaprzeczasz sam sobie... przeczytaj
to co napisałeś i lepiej to edytuj bo robisz sobie wstyd, serio. Ja już kończę pisać
swoją opinię bo to robi się żałosne kiedy napiszę to co wszyscy wiedzą a ty przychodzisz
i piszesz że "wyraź swoją opinię" a potem piszesz że chyba mam 13 lat albo coś. Skończyłeś(albo
jeszcze nie) 18 lat i już wielki pan dorosły? Wszędzie wręcz podkreślasz to, że jesteś
dorosły a ja to nie wiem, 2 lata skończyłem miesiąc temu... Może jak mi będzie odpisywał
to podkreśl i pogrub to, że JESTEŚ DOROSŁY

Jak widać żadnych argumentów się nie doczekałem, więc miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak widać żadnych argumentów się nie doczekałem, więc miałem rację.

Argumenty na to że CoD jest gównem podałem ci na samiutkim począteczku, Na tym, na który odpisałeś mi że mam 13 lat, jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to powodzenia w dalszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro mi, ale gdy widzę tak głupie posty, to byłbym zdziwiony gdyby napisał to dorosły
> człowiek. Nie obchodzi mnie co mówią na forach internetowych, bo (tutaj mamy tego przykład)
> ludzie jak krowy idą za stadem i powtarzają do znudzenia wciąż te same slogany "stary
> silnik", "odgrzewany kotlet".
> Nie podoba się? Jasne, napisz opinię. Ale zrób to raz, a nie jak mucha, która ciągle
> wraca do g**na zawsze ktośmusi to napisać. Zresztą nie dałeś żadnych konkretnych argumentów
> popierających tezę, że "COD to gówno".
> PS Zawsze argument z wiekiem jest lepszym od tekstu typu "zrób" to lepiej" :)
A co wg. ciebie można dodać do stwierdzenia "odgrzewany kotlet"? Co roku wypuszczają praktycznie to samo i w takiej samej formie. Starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To polecam pisanie tego samego nauczonego na pamięć sloganu w każdym newsie ne temat CoDa, a przepraszam pewnie już tak robisz.
Tylko wytłumacz mi; jaki to ma sens? Po co cały czas pisać to samo? Szczególnie, że twoją opinie popiera 100% prawdziwych corowych graczy, bo wszyscy inni to wywyższający się debile lub fanboje :/
Życzę dorośnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To polecam pisanie tego samego nauczonego na pamięć sloganu w każdym newsie ne temat
> CoDa, a przepraszam pewnie już tak robisz.
> Tylko wytłumacz mi; jaki to ma sens? Po co cały czas pisać to samo? Szczególnie, że twoją
> opinie popiera 100% prawdziwych corowych graczy, bo wszyscy inni to wywyższający się
> debile lub fanboje :/
> Życzę dorośnięcia.
Co masz z tym dorośnięciem? Sam dorośnij, bo w każdym poście każesz innym dorastać. Oczekujesz konkretów dlaczego cod jest słaby. To może ty napisz dlaczego nie jest słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładują się w każdym temacie ciężką artylerią, bo im to na sercu leży. Inni z uporem maniaka wystawiają tarcze i starają się zakryć biedne, styrane losem Psy i Ryby. Takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 18:16, Dariusvictour napisał:

Nikomu się Call of Duty nie podoba bo każdy ma już dosyć tych walecznych i zawsze sprawiedliwych
Amerykanów.

I dlatego rok w rok Call of Duty jest najlepiej sprzedającą się grą w danym okresie.

Ludzie, do was to naprawdę nie dotrze. Ludzie, którzy kupują CoDa chcą CoDa. I go dostają. Wam zostaje inna strzelanka. Naprawdę do was ten prosty fakt nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co masz z tym dorośnięciem? Sam dorośnij, bo w każdym poście każesz innym dorastać. Oczekujesz
> konkretów dlaczego cod jest słaby. To może ty napisz dlaczego nie jest słaby?

Weź go nie obrażaj bo ON MA 18 LAT!
PS. Tak, nigdy nie przestanę się z tego śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie wychodzę z teżą, że CoD jest fajny. Skoro tak ssie to podaj mi jakieś arguemnty, o których nie mówi 90% gimbazy. Bo widać, że coś nie idzie. Bez stada pojedyncza krowa się zaczyna gubić?
PS (do pana wyżej) Przestaniesz się śmiać jak dorośniesz i zrozumiesz swoją głupotę i ignorancję :D
EDIT Wystarczy wejść na twój gramsajt, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Skoro trudno złożyć ci bardziej rozwinięte zdanie, to czemu tu się dziwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 19:57, Henrar napisał:

Naprawdę do was ten prosty fakt nie dociera?


Kilka razy już podawałem, że ogólnie ten cały hejt na CoD-a jest powodowany rozwalaniem branży przez ich politykę.

Gdyby seria była wydawana (przykładowo):
- MW1 jako podstawka
- kolejne części jako dodatki za 50-80 zł
- te wszystkie paczki map jako darmowe aktualizacje

Wtedy fala irytacji by była na wiele mniejszym poziomie.

A tak jest jak jest i słychać głosy graczy mówiące, że ta seria zachowuje się jak nowotwór branży growej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować