Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Co myślicie o tych nowych odwarzaczach muzyki i teledysków. Ja myśle że to jest dość fajne urządzenie mój kolega ma to i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ciekawy gadżet, ale jak sam powiedziałes jest on NOWY :) Ceny nie należą do najnizszych, ale mysle, ze jak produkt spowszednieje (jego cena tez hehe) to z checią zainteresuje się tym urządzeniem nieco bliżej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mp4 wyglada zupelnie jak ipod nie znam sie ale ze sprzetow przenosnych dla mnie faworytem jest psp ludzie mysla ze tylko mozna grac wcale to nie prawda mozna tez ogladac teledyski,filmy a co najciekawsze jest dostep do neta.cena jest ciekawa ale sie zastanawiam i juz zaczolem zbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MP4 i mam problem podłączam USB do kompa i MP4 i zamiat mieć w moim komputerze dysk wymienny to nie mam nic. Nic się niedzieje tylko podładowuje się bateria bo mój ma jeszcze w USB ładowarkę co robić ? Jak na niego ściągać muzykę ?? Może trzeba gdzieś wejść ?? POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 08:00, Chlorofil napisał:

POMOCY !!


jeśli oczekujesz pomocy to następnym razem napisz jakiej firmy masz odtwarzacz oraz jaki model. i sprawdź instrukcję - chyba dostałeś coś takiego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego z MP3. Przeczytaj instrukcję, zapewne trzeba mieć Windows 2000/XP. Jeśli masz inny np. 98 to może nie chodzić.
PS. Nie pisz posta typu"POMOCY!!!". Kiedy ktoś będzie znał odpowiedź to Ci może napisze. Takie coś nic nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 22:11, Chlorofil napisał:

Nic się niedzieje tylko podładowuje się bateria bo mój ma jeszcze
w USB ładowarkę co robić ? Jak na niego ściągać muzykę ??

Najprawdopodobniej musisz zainstalować sobie program komunikacyjny dostarczany prawdopodobnie razem z urządzeniem.
Musisz przeczytać instrukcję. To nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie koledzy na allegro występuje duzo mp4 wyglądających jak ipod i kosztują one 260 zł czy to warto kupic czy to jakis bubel prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ożywiłem ten temat, ponieważ mam pewien dylemat:
Patrzyłem na Allegro oraz w sklepach na odtwarzacze i zaobserwowałem, że wiele odtwarzaczy wygląda tak samo, ma takie same parametry, ale różnią się cenami i producentami. O co w tym chodzi !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mp4 obsługuje tylko (w video) AMV....(czy coś takiego XD) ; Przy niektórych dokłada się jakiś programik do zmieniania avi itp na AMV....Jak ten programik funkcjonuje?? Na kompie się go instaluje ,a może bezpośrednio używa się go w mp4??? I jak go użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też posiadam tak zwanego no name''a z allegro i jestem z niego w pełni zadowolony. Niektórzy pisza żeby za nic w świecie tego nie kupować, bo to bubel który zepsuje się po tygodniu. Ja zaryzykowałem i nie żałuję, nie mam z playeram żadnych problemów, gra świetnie, odtwarza zdjęcia, filmy nawet pliki tekstowe! Jednak ostrzegam, zeby od razu zaopatrzyć się w jakieś porządne słuchawki, bo te co dołączają można od razu wyrzucić do śmieci. Mój model to Mpower E90 POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W programie MP3 Player Utilities 4.00, czy jak kto woli 100AMVTools można ustawić rozdzielczość filmu max na 160x120. Jest jakiś program, który potrafi zwiększyć rozdzielczość filmu zapisanego w formacie amv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie dzisiaj wymarzone mp4 X-life x81. Naprawde go gorąco polecam, sprzęt jest świetni i tani, szególenie w sieci Mars można dostać odtwarzacz kosztujący w jakimśtam sklepie internetowym i u producenta 250zł za 150 zł, niezłe przebicie cenowe!!! X-life to moim zdaniem najlepsza z firm produkująca użądzenia z "taniej półki" czyli "dla normalnego śmiertelnika, nie Billa Gaits''a" A i jeszcze zdjącie tej "cegiełki (malutkie toto - mniejsze niż przeciętne mp3 i mniejsze od i-poda), albo dam całą stronke o tym :D (tu kosztuje to 200zł ale to wersja podstawowa a ja mam wersję rozszerzoną http://www.azo.pl/product_info.php?products_id=507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować