Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Witam. Mam mały dylemat...
Po pierwsze: Czy ta mp4 jest wystarczająco dobra http://allegro.pl/item364243477_odtwarzacz_player_mp4_mp3_4gb_samsung_radio_fm_m3.ht ml? Czy jednak polecacie inną?
Po drugie: Słyszałem, że na początku mp4 były bardzo wadliwe i szybko się psuły, czy teraz jest podobnie, czy jednak nie?
Na razie to tyle pytań, pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z odtwarzaczem Pentagram Vanquish R Touch, w trybie Ebook.

Po odpaleniu pliku txt spośród polskich liter wyświetla poprawnie tylko "ó", a pozostałe są pozamieniane na inne znaki, tak jakby coś nie tak było z kodowaniem. W instrukcji pisze, że odczytuje wszystkie polskie znaki.

Jeśli ktoś mi pomoże, będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 19:23, maja96 napisał:

Po odpaleniu pliku txt spośród polskich liter wyświetla poprawnie tylko "ó", a pozostałe są pozamieniane na inne
znaki, tak jakby coś nie tak było z kodowaniem. W instrukcji pisze, że odczytuje wszystkie polskie znaki.

Spróbuj zaktualizować oprogramowanie odtwarzacza - powinien być do tego jakiś program na płycie dodanej do urządzenia. A jeżeli nie ma, to sprawdź tutaj: http://www.pentagram.pl/wsparcie_techniczne/odtwarzacze_mp3_pmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:19, maja96 napisał:

Mam najnowszą wersję oprogramowania.

Ale jesteś pewny (sprawdziłeś), że masz najnowszą wersję?

Dnia 14.06.2008 o 21:19, maja96 napisał:

Kupiłem odtwarzacz w maju 2008.

To nic nie znaczy - sprzęt mógł być wyprodukowany kilka miesięcy wcześniej.

Ale jeśli faktycznie masz najnowszy soft, to nie wiem co może jeszcze być nie tak.
A czy ten tekst, to z Worda kopiowałeś do pliku *.txt? Może faktycznie, to coś z kodowaniem znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 09:21, maja96 napisał:

Jestem pewien na 49%, nie wiem jak się to sprawdza.

No sorry - tak trudno przeczytać instrukcję obsługi?
Z tego co widzę, w elektronicznej instrukcji obsługi jest cały oddzielny dział "Aktualizacja Firmware".
Więc w papierowej też na pewno jest, a jeżeli nie ma - znajdziesz opis tutaj - strona 21:
http://www.pentagram.pl/content/download/3611/26232/version/1/file/Vanquish+R+T ouch+%28P5112%29+PL.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w tym, ze sa ''no-name''. Nie ma gwarancji, ze po tygodniu sie nie rozwala lub bez powodu przestana dzialac. Do tego wyswietlacz pewnie pozostawia sporo do zyczenia.. Moim zdaniem nie warto sie meczyc ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka piszę to drugi raz bo wcześniej sobie okienko zamknąłem a było tam napisane tego bardzo dużo więc : małe bardzo małe streszczenie

1.chciałem zainstalować nowe firmware nie znając sie w ogóle na tym ,zainstalowałem w ogóle do innego mp4 wersja 9.48 a miałem wcześniej 9.1.51
2. mp4 sie nie włącza komp go nie wykrywa
3.po każdym podłaczeniu mp4 do obojętnie jakiego portu zawsze włącza sie kreator który chce mi zainstalować s1mp3 ADFU żeby to zainstalować windows potrzebował pliku systemowego libusb raz go w necie znalazłem raz w windowsie wskazywałem mu lokalizacje zawsze ładnie sie zainstalowało ale nic sie nie pokazywało
5. doszedłem do wniosku ( 3:00 ) żeby podmienić plik znajdujący sie w od dawna zainstalowanych sterownikach (mp3 utilities 4.00 ) plik nazywał się ADFUUD i był systemowy pomyślałem że zmienie mu nazwę na libusb bo znajdował on sie w folderze driver w tych niby sterownikach więc podmieniłem nazwę znoiwu sie grzenie zainstalowało i bumm
6. niebieski ekran nie wiem czy to przez to że plik podmieniłem czy że komp już sie nieźle nagrzał
7.wstaję dzisiaj włącza sie ze windows sie źle wyłaczył ,daję ostatnia dobra konfiguracja daję przywrócenie systemu do stanu gdy mp4 działało i po włączeniu pokazuję sie nowy komunikat kreator chce mi zainstalować USB DEVICE czytałem że może sie tak pokazać gdy kabel jest coś nie tak albo port ale wszystko oki albo gdy sterowniki są nie zainstalowane w moim przypadku są ale nie wiem czy windows je widzi i gdy pyta mnie o plik z którego ma być zainstalowany USB DEVICE tp nie mam zielonego pojęcia
8.napisałem to bardzo chaotycznie ponieważ wcześniej pisałem 1,5 godz i sobie wyłaczyłem okienko i jestem troche wkurw... zdenerwowany
9 . pomóżcie ps. model mp4 1.8 jakiS Digital mp34 audio player na opakowaniu plug and play no need to install usb 2.0 , usb flash disk itp . i jeszcze jedne info jakie pamiętam to coś takiego A514D3AD "HYNIX/SAMSUNG 1024MB jest to chyba model mojego mp4 nie mam pojęcia , co do driverów to dużo tam nie ma sterowniki usb do 98 , sterowniki do wszystkich 1.5 , 1.8 itp a w środku tych sterowników 1.5 , 1.8 itp MP3set4_00-tool to i reszta nieważnych rzeczy ;/ co do instrukcji to w ogóle sie nie wypowiadam , ps . słyszałem o guziku resetu ale u mnie to nie dało efektów , a co do metody rozkręcania mp4 to sie trochę cykam to robić ale czytałem o tym

napisałem ten post też w innym temacie ponieważ bardzo zależy mi na waszej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. jaką mp4 sobie kupić?? polecicie mi jakieś modele czy firmy?? ja jestem bardziej napalony na Pentagram. podobno super mp4 robią. potrzebuje pojemność 4 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:54, Kamilos D. napisał:

mam pytanie. jaką mp4 sobie kupić?? polecicie mi jakieś modele czy firmy?? ja jestem
bardziej napalony na Pentagram. podobno super mp4 robią. potrzebuje pojemność 4 GB.


Jeśli zależy Ci na dużą liczbę opcji oferowanych przez odtwarzacz to chyba najlepszym wyborem będzie PENTAGRAM EON Slide-R ( http://allegro.pl/item408692332_najlepszy_mp4_pentagram_eon_slide_r_twin_core_4gb.ht ml ) lub Creative Zen X-Fi ( http://allegro.pl/item408109575_creative_zen_x_fi_16gb_odtwarzacz_mp3_mp4_z_wifi.htm l )
To tylko moje propozycje, jeśli chcesz aby mp4 trzymało długo i dawało najwięcej frajdy, udaj się na forum specjalnie przeznaczone dla odtwarzaczy. Bo tutaj to raczej mało kto się na tym zna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:28, Kamilos D. napisał:

dzieki za rade. tylko ten creative troche drogi. potrzebuje czegoś co najwyżej troche
przekracza 300 zł :P

Creative drogi, bo dałem linka do aukcji z 16gb. To jest nowy odtwarzacz, który dopiero wchodzi na rynek, więc pewnie później wejdą (lub już są) mniejsze wersje. Na allegro bardzo mało tych Creativów widziałem. Tu http://infobot.pl/r/FLn np. masz aukcję po (narazie) 255,00 PLN.

Dnia 06.08.2008 o 17:28, Kamilos D. napisał:

a wie ktoś czy ten PENTAGRAM EON Slide-R ma głośnik bo mp4 potrzebuje z głośnikiem

Hm, z tego co widzę to chyba nie. Chyba jedynie jest wejście na słuchawki. Ale zawsze możesz dokupić przenośny głośnik. ;)

Edit: Ah, zapomniałem napisać, że ten Creative x-fi ma wbudowany głośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:07, Kamilos D. napisał:

dziś byłem na mieście sie informatyka poradzić i polecił mi Pentagrama Eon CIneo. sam
też o nim myslałem. ma głośnik i nie kosztuje zbyt wiele

Ja też byłem na ten sprzet mocno napalony, ale zniechęciła mnie jedna wada powtarzająca sie w kazdym egzemplarzu - kiedyś wyświetlacz jest podświetlony słychać cichutki pisk w tle, który się np. nagrywa na dyktafonie. Może denerwowac podczas słuchania muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten odtwarzacz,kupiłem tydzień temu.Jestem BARDZO zadowolony.Ekranik jest naprawdę duży,filmy wyglądają pięknie,jakość jest jak w kinie i wszystko jest płynnie.To samo z muzyką,wszystko jest super.A i słuchawki dołączone do zestawu są całkiem niezłe.Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować