Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Plusy:
+bardzo fajny bajer - panel dotykowy (działa jak marzenie)
+dołączone akcesoria (woreczek-etui, smycz "Pentagram")
+bardzo proste i skuteczne konwertowanie filmów do avi dołączonym oprogramowaniem
+cena
+wejście na kartę pamięci
+3 dołączone gry (Bitwa Morska, Czołgi, Tetris)
+duży wyświetlacz
+obsługa mp3 i wma
+radio (z możliwością nagrywania)
+dyktafon
+e-book

Minusy:
-słaba bateria (około 12 h muzyki, 3-4 h filmów)
-brak możliwości wyświetlenia tekstów piosenki - nie obsługuje lrc
-dla niektórych cena ;)

Wniosek: KUPUJ!!! Jak coś, to jeszcze pytaj, jestem do usług :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie innego typu: chciałbym słuchać muzyki z odtwarzacza Mp4 przez głośnik. I tu moje pytanie: co muszą mieć głośniki, żeby móc słuchać przez nie muzyki z odtwarzacza? Nie chodzi mi o duże głośniki, raczej takie małe, przenośne na biurko. Mile widziane linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zakupiłem dziś Pentagram Eon Cineo i mam taki mały problem z filmikami.
Ściągam np przez vdowloadera z YT jakiś filmik, zapisuję go w AVI, wrzucam, ale jak chcę odtworzyć to wyskakuje mi tylko jakby pasek ładowania i leci tylko głos. Czy da się coś z tym zrobić? Ogólnie jakieś porady co do wrzucania filmików na odtwarzacz?
Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:30, Outlander-pro napisał:



Nie mam tego playera, ale jedyne co mogę Ci doradzić to to żebyś zamiast na AVI spróbował przekonwertować na RMVB. A tak w ogóle to tak się dzieje tylko z jednym filmikiem ? Jeśli tak to pewnie źle się ściągnął, spróbuj jeszcze raz go pobrać. A jeśli masz tak z każdym filmikiem to zmień program, którym to ściągasz albo ew. zmień firmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 22:30, Wojtas94 napisał:

>

Nie mam tego playera, ale jedyne co mogę Ci doradzić to to żebyś zamiast na AVI spróbował
przekonwertować na RMVB. A tak w ogóle to tak się dzieje tylko z jednym filmikiem ? Jeśli
tak to pewnie źle się ściągnął, spróbuj jeszcze raz go pobrać.


Spróbuję zatem przekonwertować. A działo się to z 5 filmikami które dla próby wrzuciłem, wrzuciłem też na próbę trailer CoD:WaW który był w .flv i działało, ale dźwięk wyprzedzał obraz o jakieś 10 sek ... pokombinuję, poszukam w necie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz MP4 do 150zł można kupić? Wiem, że cena "Troszkę mała", ale więcej kasy na siostrę nie przeznaczę ;) Tak żeby nie był kiczowaty "made in w tajwańskim garażu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 20:48, wsaadman napisał:

Jaki odtwarzacz MP4 do 150zł można kupić? Wiem, że cena "Troszkę mała", ale więcej kasy
na siostrę nie przeznaczę ;) Tak żeby nie był kiczowaty "made in w tajwańskim garażu"


A może być używany ?? :P No,bo nie kupisz jakiegoś porządnego sprzętu za tą kaskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 20:50, The_Deker_10 napisał:

> Jaki odtwarzacz MP4 do 150zł można kupić? Wiem, że cena "Troszkę mała", ale więcej
kasy
> na siostrę nie przeznaczę ;) Tak żeby nie był kiczowaty "made in w tajwańskim garażu"


A może być używany ?? :P No,bo nie kupisz jakiegoś porządnego sprzętu za tą kaskę :P

Jasne ;) Byle by nie był z mieszanki chińskiego plastiku i kleju do protez ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą być praktycznie dowolne przenośne głośniki na minijacka, polecam Creative Travel Sound 250 i 400. Używam taki z tel. komórkowym, spora moc/ praca na bateriach 25/35h i świetna jakość dźwięku, same głośniki dla Creativa Harman Kardon do tych kolumienek robi.

http://www.allegro.pl/item600392115_mega_promocja_creative_travelsound_250_okazja.html

http://www.allegro.pl/item607803217_creative_travelsound_400_niech_moc_bedzie_z_wami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sprawa przedstawia sie nastepująco:
Mój kolega ma mp4 (nie wiem jaki model, mo?e zdjecie wam coś podpowie) i podczas formatowania jej, ten proces nie dobieg3 konca. Teraz gdy chce ją on w3ączya to wyświetla sie tylko napis "Welcome" i tak jakby sie ona zacie3a. Poprosi3 mnie abym wgra3 do niej software, lecz nawet nie wiem jakie bo nazwa którą mi poda3 nie pasuje (by3a to Montana czy jakoś tak).
P.S Sorry za jakość, ale fota robiona komórką.

20090415202407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zacina się przy ''Welcome'' kość pamięci może być walnięta. A co do tego upgrade to softy można na chińskich stronkach tylko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie ale jakiś elektronik musiałby go obejrzeć, możliwe że to tylko jakiś "zimny lut" i wystarczy na stacji lutowniczej dogrzać, to też częsta w nich usterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 17:50, Harrolfo napisał:

Myślisz, że nie szukałem tam?



Coś chyba słą czytałęś bo jest napisane jakiej wielkość karty obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować