Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Ehh a ja mam problem.. bo nie moge znaleść programu który konwertuje na amv... mam taki aloe mi zmniejsza :( pomoże mi ktoś
ps: Pediator, co to jest ponocach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i taiego mp 4 max 220 prosze o doradzenie moje regory to ekran 2,0 albo 2,2 musi miec czytnik kart np sd , i 2 gb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:47, Lak5 napisał:

Szukam dobrego i taiego mp 4 max 220 prosze o doradzenie moje regory to ekran 2,0 albo 2,2
musi miec czytnik kart np sd , i 2 gb .


Ja bym ci radził kupić 1gigowego z czytnikiem kary sd za 160zł XLife
X81. Mam X95 z kamerą za 400zł. Na płycie jest (chyba, bo na mojej tak jest) 400 gier formatu NES czyli gier z pigazusa!Różne Mario i te inne. Wejz na Azo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 09:47, dawiddawiddaiwd napisał:

hej skad mozna wziasc gry na mp4 ?? plissssssssssss help ! !

Mało mogę ci pomuc bo nie wiem jekie masz, ale w googlach wpisz: Nazwę mp4 i "gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:30, ko?nik napisał:

Co myślicie o czymś takim? --->> http://www.mp3player.pl/go/_info/?id=1239
Dosyć ciekawa propozycja według mnie. Zna może ktoś tą firmę? Ogólnie dobra reputacja, bezawaryjność
itp.?
Pozdrawiam!

Kurcze koleś! kupuj!400 gier z pegazusa! aparat, kamera, radio,taka nużka wysówana do podpierania, można wsadzić teksty piosenek i podczaj jej odtważnaia ci je pokazuje. Ja to mam. A jak żal ci kasy to kup XLife
X81. Koniec już bo spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ok pół roku temu zakupiłem odtwarzacz mp4 jakiejś chińskiej firmy - zapłaciłem 499zł. Na pierwszy rzut oka wydawała się super-extra wypasiona - aparat 2 megapixele, kamera, ekran 2,5 cala, 262 tysiące kolorów, głośnik, pojemność 1 GB + złącze kart pamięci mini SD, do tego miała gry ( typu Mario ) i obsługiwała pliki tekstowe. Cieszyłem się nią ok 2 miesiące - po tym czasie stwierdziłem, że jest beznadziejna :( Nie mogłem wgrać żadnego filmiku, chodź konwertowałem formaty na wszelkie możliwe sposoby ( format docelowy - ASF ), różnymi konwerterami, które znalazłem na portalach z programami w wersjach freeware. Moje wysiłki i starania kończyły się fiaskiem... Do tego zamiast tytułów piosenek wyświetlały się jakieś chińskie znaki... Wygląd oraz niektóre funkcje to plus tego sprzętu, jednak wykonanie i wnętrze - masakra. Aparatem dobre zdjęcie można było zrobić przy idealnych warunkach pogodowych - chociaż w pomieszczeniu było jasno, aparat robił bardzo ciemne zdjęcia, na których nic nie było widać. Jedyną dobrą funkcją tego "sprzętu" była kamera - 30 klatek na sekundę powodowało, że film nagrywał się płynnie, nawet gdy poruszyłem kamerą. Reszta to porażka i ostrzegam was, nie kupujcie sprzętu chińskiego, który tylko dobrze wygląda a w rzeczywistości jest złomem :( Wracając do mnie sprzedałem odtwarzacz za 220zł bratu, bo jak najszybciej chciałem się go pozbyć...
Pozdrawiam!

PS: Piszę Ci to ponieważ moja mp4 była prawie identyczna jak ta, do której link podałeś... Być może ta jest o niebo lepsza, ale nie ryzykowałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że przerywam temat ale proszę o pomoc.Chcę kupić mp4 i chcę abyście mi pomogli w poszukiwaniach (jeśli możecie).A oto moje wymagania:
-Obudowa czarna albo srebrna.
-2 giga pamięci (lub więcej).
-Polskie menu.
-Możliwość oglądania filmów.
-Możliwość grania w gry.
I to chyba wszystko z najważniejszych, a jęsli chodzi o cene to takdo 250 zł.Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tego bazarowego badziewia mp4 za ~150zł bo to po prostu chłam. Rozwala się toto po miesiącu, jakość mierna (zarówno dźwięku i obrazu). Na wszelakich forach ludzie odradzają kupna tego gadżetu, bo to strata pieniędzy. A chyba Was nie stać na kupno badziewia, prawda? Już lepiej zainwestować w mp3 lepszej jakości, niż mp4, które nie daje żadnej przyjemności z użytkowania. Przy okazji, co to za frajda oglądać filmy czy zdjęcia na ekraniku 3cm/3cm (i to jeszcze klatkujące w przypadku tanich mp4)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam taki model odtwarzacza:
PENTAGRAM Vanquish R Touch
Oto najważniejszych funkcji:
Obsługiwane formaty plików: MP4, WMA, WAV, WMV, ASF, mpeg4 (AVI), JPEG, TXT, LRC
Dotykowy panel - LCD 2,4" 260 tys. kolorów (320 x 240)
Oprócz wbudowanej pamięci od 1 GB do 4 GB, ma również czytnik kart pamięci
Wbudowane radio
przeglądarka zdjęć
E-Book z polską czcionką i funkcą zakładek
Gry

Sam chce sobie taki kupić takie cacko, chociaż mam muzyczną Nokie 5300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:26, Smerdek napisał:

Nie kupujcie tego bazarowego badziewia mp4 za ~150zł bo to po prostu chłam. Rozwala się toto
po miesiącu, jakość mierna (zarówno dźwięku i obrazu).

Może i tak ale moja mp4 kosztowała 249 zł więc może jest lepsza i może nie rozwali się po miesiącu, a jeśli tak to mam 2-letnią gwarancję.A jeśli chodzi o dzwięk to duża jakość leży też w słuchawkach a obraz to sam nie wiem.

Dnia 31.05.2007 o 14:26, Smerdek napisał:

Na wszelakich forach ludzie odradzają kupna tego gadżetu, bo to strata pieniędzy. A chyba Was nie stać na kupno badziewia, prawda?

Nie wiem na jakich forach to piszą ale jak znasz jakieś to puść link.A wiesz niektórych stać na takie rzeczy.

Dnia 31.05.2007 o 14:26, Smerdek napisał:

Przy okazji, co to za frajda oglądać filmy czy zdjęcia na ekraniku 3cm/3cm (i to jeszcze klatkujące w przypadku tanich mp4)?

Z tym ekranik to mam 1,8 cala (czyli gdzieś z 5 cm), a czy klatkujące to nie wiem.Zamówiłem se mp4 w piątek (1 czerwca) i jak przyjdzie to napisze wam na forum czy się opłaca a jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o mp4 jaką zamówiłem to puszcze linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mp4 o pojemnosci 2 gb i dałem za nią niecałe 180 zł :D i bardzo mnie to satysfakcjonuje bo jak widziałem cene takiego samego sprzetu u mnie w miescie w najblizszym sklepie komputerowym to cena wachała sie około 270 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:13, Adin92 napisał:

hej...może ktoś gdzieś widział w necie jakąś mp4-ke do 260zł ??

Proszę bardzo - bardzo dobry odtwarzacz Mp4, firmy PENTAGRAM z dotykowym wyświetlaczem, pamięciom 1GB oraz innymi przydatnymi funkcjami. Cena 249,99 zł - Allegro:
http://www.allegro.pl/item203644137_odtwarzacz_mul_pentagram_vanquish_r_touch_1gb.html

Sam, chcę sobie takiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem...ściągnałem sobie YouRiperem filmik z Youtube-a....potem przerobiłem go na format .mp4 TOTAL VIDEO CONVERTEREM....wrzuciłem to na moją MP4 i nie umiem tego filmiku znlezc....Szukałem w movie i music...ale nie ma ! Jednak jak podłącze do kompa mojego Mp4 to widze ,że ten filmik jest na MP4 i moge go sobie odtworzyc...[otwieram playerem TOTALA] Co zrobic ,żem mogł to oglądać na mojej Mp4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 00:16, balduran2 napisał:

> hej...może ktoś gdzieś widział w necie jakąś mp4-ke do 260zł ??
Proszę bardzo - bardzo dobry odtwarzacz Mp4, firmy PENTAGRAM z dotykowym wyświetlaczem, pamięciom
1GB oraz innymi przydatnymi funkcjami. Cena 249,99 zł - Allegro:
http://www.allegro.pl/item203644137_odtwarzacz_mul_pentagram_vanquish_r_touch_1gb.html

Sam, chcę sobie takiego kupić.


Witaj w klubie!!! Też mam zamiar kupić ten odtwarzacz, tylko, że 4 gigowego. Jest nieźle wypasiony, a Pentagram to przecież znana i ciesząca się dużą reputacją firma. Na dodatek można rozszerzyć pamięć o kolejne 2 gb, biorę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować