Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 15:32, J4C3K-91 napisał:

Też mam zamiar kupić ten odtwarzacz, tylko, że 4 gigowego.

Mi wystarczy 1 GB, bo ten odtwarzacz ma przeciez slot na karty microSD - a taka karta 1 GB, w tej chwili kosztuje 20-25 zl. Wiec stopniowo mozna sobie kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam z zakupioną juz mp4 i mam pytanie, czy da rade dołożenia gier do niej??? Jeśli tak to z jakiej strony???Moja mp4 jest z firmy MPOWER wyświetlacz 1.8 cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem mp4 firmy nie wiem bo nie pisało za 320zł miałem miesiąc i się popsuło nie mogłem jej naładować i radio nie działało.Dałem na gwarancje i czekam już 3 tygodnie.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:43, gmichal napisał:

wie ktos moze jak przekonwertowac film na mp4 aby byly napisy?? jakiego programu uzyc??

Sam mam z tym problem też chcę se wrzucić film z napisami na mp4, a do konwertowania samych filmów używam program AMV Video Convert Tool. Nie wiesz przypadkiem jak nagrać gry na mp4???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:11, Quardo444 napisał:

Nie wiesz przypadkiem jak nagrać gry na mp4???


nie wiem. jezeli wiesz z jakiej firmy masz mp4 to gry w internecie sa, chociaz sa zadkoscia. ja mp4 kupilem na allegro i jest to jakas chinska firma;)) ale przynajmniej dziala... narazie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 23:24, krzykos napisał:

Ja kupiłem mp4 firmy nie wiem bo nie pisało za 320zł miałem miesiąc i się popsuło nie mogłem
jej naładować i radio nie działało.Dałem na gwarancje i czekam już 3 tygodnie.:|


właśnie mi oddali mp4 i cały czas przeskakuje w lewo a jak sie sciśnie troche mp4 to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez głupie patrzenie na wygląd pomyliłem odtwarzacz Digital MP4 Player z iPodem Nano :/
Ale do rzeczy: Odtwarzacz ten ma 2GB pamięci, lecz jak pisze defragmentator ma on tylko 6% wolnego, ponieważ 1,7GB zajmuje plik pofragmentowany FILE0027.CHK. Chciałem go usunąć, ale go nie, poprostu odwatrzacz wskazuje że ma 2GB wolnego, a wyszukiwanie (przy pokazywaniu plików ukrytych) też nic nie dało.
Myslałem nad zrobieniem formata ale nie wiem czy cały firmware zostanie usunięty, a nie mogę znaleźć takowego w necie.
Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć co mozna zrobic w tym wypadku. Serdecznie dziękuje ;)

Firmware podany przez program:
Urządzienie: S1 Mp3 Player
Producent: Wilson Co. Ltd.
Wersja: 9.0.48

Firmware podany przez odtwarzacz:
2006/09/12
9.0.48
2006/06/01
ACT2097_CLONG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:43, gmichal napisał:

wie ktos moze jak przekonwertowac film na mp4 aby byly napisy?? jakiego programu uzyc??



Musisz znalezc sobie film ktory ma napisy w sobie,np w formacie RMVB i wtedy go przekonwertowac,ale nie gwarantuje ze bedzie dzialo,bo MP4 ucina fragmenty filmu,weic wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:40, SinClers napisał:

jakim programem mam konwert coś tam robić te pliki żeby do pm4 odpowiadały ? i jak mam się
nim obsługiwać?

a to zależy od tego jaki format odtwarza twój odtwarzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie jakichś chińskich mp4. Najlepiej sobie kupić mp3 ale dobrej firmy (a jak macie kasę mp4 dobrej firmy). Mój kumpel miał taki (no i teraz czytam te wasze posty) to połowa rzeczy mu nie działała, praktycznie od pierwszych dni był problem z transferem plików między odtwarzaczem a PC a niedawno już w ogóle nie wykrywa połączenia z komputerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dwa dni temu kupiłem MP4 Sweex Blizzard 2 GB w media markt za 450zł
Obsługiwane formaty - filmy
• AVI
• MOV
• MPEG-1
• MPEG-2
• MPEG-4
• MTV
• Quick Time
• VOB
• WMV
i z nimi nie mam żadnych kłopotów ale mam kłopot z formatem FLV
nawet jak go zmienię (nie wiem czy dobrze to robię) a większość anime mam w tym formacie,
i mam takie pytania:
1-formaty można zmieniać za pomocą zmiany nazwy np.
Anime 102.mov na Anime 102.avi ? czy są do tego jakieś specialne programy ?
2-Jakiego typu gierki mogę włożyć do mojego MP4 ?
-----
(Geglash) ja mam chiński i jestem z niego zadowolony ;)

20071027165514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę swoim mp4 a raczej mp5 bo oprócz oglądania filmów i zdjęć ma kamerę.
Dane techniczne:
-2mega piksela
-Kamera
-radio
-Odczytuje pliki *.txt

Do tego etui na schowanie, doskonałej jakości słuchawki, wysówana z tyłu nóżka (zamiast opierać o scianę podczas oglądnaia filmu to się wysówa nóżkę i jest lekko pod skosem) miejsce na karty SD, 560 gier NES na płycie, czyli gry z pegasusa(same z 1985r do 1992r),kabel mini USB i lusterko z tyłu aby lepiej robiło sobie samemu zdjęcia.

20071027172247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem na Allegro pewien odtwarzacz MP4. Ma on 2 GB wbudowanej pamięci, slot na karty Mini SD, radio, wyświetlacz 2 cale, gwarancję na 2 lata itd. Kosztuje koło 160 zł + wysyłka, mam pytanie: opłaca się go kupić? Niekiedy wyjeżdżam na wycieczki itp., więc może mi się przydać. Ale czy przyda mi się poza nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Pewnego dnia moje MP4 się zepsuło. Leżało sobie w kieszeni kiedy byłem w szkole i jak chciałem je włączyć to zamiast zwyczajowego obrazka jaki wyskakiwał był jakiś dziwny obrazek w negatywie. ''Rozmagnesowanie od komórki alboco'' pomyślałem, ale jedno mnie zdziwiło. Jakby się MP4 rozmagnesowało to zawartość powinna zniknąć, co nie? Nic z MP4 nie zniknęło więc się zdziwiłem. Myślicie że gwarancja coś takiego obejmie? I co to może być jeśli nie rozmagnesowanie alboco.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:48, Szop gracz napisał:

Mam taką samą i niestety też nie wiem jak dograć gry do niej.

No ja też nie ale jak będę coś wiedział to napiszę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:06, kedzior141 napisał:

Jaki odtwarzacz mp4 wybrac? Może Auris excellence? (obrazek)
Wygląda ekstra, 1gb za 179zł.

hmm....nawet niezły, jak ma wbudowany głośnik (nie to co mój ;( ) to bierz.....dość fajny z wyglądu a 2 gb powinno ci w zupełności wystarczyć. A ja mam taki problemik. Mianowicie proszę ja was jak podłączam swoją mp4 do kompa to on jej nie czyta....po prostu jej nie ma??? Co sie dzieje ?? Mój kumpel też tak ma i nie wiemy co zrobić. Może już ktoś z was miał taki problem?? Please help me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować