Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blood Knights - recenzja

14 postów w tym temacie

Bohater (i jego zbroje) przypomina mi protagonistę innej niemieckiej kaszanki. Wydawca jest ten sam, może nawet ekipa jest [choć w części] ta sama, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak to się ma do opisu w Waszym sklepie?
"Pod względem graficznym Blood Knights prezentuje się wysoki poziom wykonania. Niektóre lokacje, notabene wykonane z dbałością o szczegóły, są wyjątkowo mroczne, w innych razi nas słońce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie to samo chciałem napisać. Brawo za zestawienie marketingowego bełkotu ze smutną
> rzeczywistością :\

cieszcie się, że nie zestawiliśmy marketingowego bełkotu z marketingowym bełkotem :) opis gry w sklepie powstaje na długo przed jej premierą, gdy mamy tylko materiały od jej producenta. Aktualizowanie wszystkich opisów po premierze to nierealna mrzonka, więc jest taki, jaki jest niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czemu (jeżleli gra jest tak zła, jak ją opisałeś i nie ma w niej abslutnie nic dobrego) dałeś tej grze ocenę 3? Skala jest chyba na gramie dziesięciostopnowa? Powinno być 1 chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się zastanawiam czemu (jeżleli gra jest tak zła, jak ją opisałeś i nie ma w niej
> abslutnie nic dobrego) dałeś tej grze ocenę 3? Skala jest chyba na gramie
> dziesięciostopnowa? Powinno być 1 chyba, nie?

Każdy różnie traktuję taką skalę :)
Tak jak dla mnie 10/10 to musi być absolutne mistrzostwo świata pozbawione błędów etc.
tak 1/10 musiałoby naprawdę odbić się bardzo, ale to bardzo negatywnie na mojej psychice :D
Być może nie jest tutaj aż tak źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować