Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z VGX 2013 - start o północy!

276 postów w tym temacie

@Zaix zajmij się komentowaniem tego co masz na streamie, bo jak narazie to wiecej uwagi poswiecasz postom, a cala robota pozostaje Troczowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie podoba jest tak jak powinno wyglądać show, to zawsze daje rozgłos i trafia do większej ilości odbiorców. Wszystko co pomaga dla przemysłu growego dla mnie jest na plus. Czy większe budżety tym ciekawsze gry. Nowa generacja konsol jeszcze dodatkowo podniesie poprzeczkę w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 01:32, Alekde napisał:

A mi się właśnie podoba jest tak jak powinno wyglądać show, to zawsze daje rozgłos i
trafia do większej ilości odbiorców. Wszystko co pomaga dla przemysłu growego dla mnie
jest na plus. Czy większe budżety tym ciekawsze gry. Nowa generacja konsol jeszcze dodatkowo
podniesie poprzeczkę w górę.

Chyba inaczej rozumiemy pojęcie ''''show'''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 01:30, Cykada85 napisał:

Edit : Haha i jest :D


I pokazali, jakie mają fajne shadery, oświetlenie i pogodę... Grejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron ;) jeśli ma wyglądać tak jak Game of Throne od Cyanide Studios to jestem na wielkie tak. Zobaczymy, dla mnie Cyanide stworzyło naprawdę arcydzieło scenariuszowe, a TG też potrafi to robić więc zapowiada się naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no, nie wierze w to, że to oglądam. Zajebisty trailer Game of Thrones. Normalnie, tyyyyyyyyyyyyle informacji, że szok. VGX pobiło już w pierwszej minucie Oskary. Kurcze chyba całą noc nie zasnę z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie poki co nie pokazali nic specjalnego, zapowiadaja jedno, pokazuja co innego, jak to ma byc wszystko co maja do powiedzenia o The Division to pewnie o Wiedzminie tez bedzie tyle samo, pokaza scenki ktore kazdy z nas zna juz na pamiec, cos tam nowego dopowiedza i tyle. Destiny tez nie wiele pokazali tylko to co juz widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jakby zrobili coś z Star Wars, bo o ile podoba mi się tworzenie Battlefornt''a 3 (wreszcie) przez DICE na Forstbite''cie 3, to wiem, że zgnoi to EA, wiec chciałbym przynajmniej jeden dobry tytuł SW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować