Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sobotnia niespodzianka: Strona o Fallout 4 to oszustwo, wszyscy możemy się już rozejść do domów

35 postów w tym temacie

> Cieszymy się i pozdrawiamy. Każdemu żyje się lepiej w wyimaginowanym świecie.

Pewni że lepiej, bo przez takich jak ty rzeczywistość jest nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym, którzy brali czynny udział w tym ARG, ale mi się podobało. Dobrze się bawiłem przy rozwiązywaniu zagadek mimo że nie było pewności, że wyniknie z tego Fallout 4. Gość stojący za tym miał do tego wszystkiego łeb i szeroką wiedzę na temat uniwersum Fallouta - to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie z domu nie wychodziłem. Popłuczyny po Fallout w wykonaniu Bethesdy - czyli TES w innych realiach, bo ta firma nic innego robić nie potrafi - obchodzą mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Co nie zmienia faktu, że serię maltretować będą dalej. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 16:51, Principes napisał:

Co nie zmienia faktu, że serię maltretować będą dalej. Niestety.

Stosunek Bethesdy do serii Fallout można nazwać nekrofilią, tu się zgodzę i podpiszę gdzie tylko trzeba. Ale fakt - faktem, grać się w to jeszcze da. Fallout 3 leżał i kwiczał pod względem fabularnym i technicznym, ale mimo że grałem w gołą wersję, tzn. bez żadnych modów ani DLC, sprawiło mi to jakąś dziwną formę przyjemności. Dobrze było powrócić do tych klimatów, mimo wszystko. Czy będą dalej maltretować serię? Z pewnością. Powyższa akcja tylko to potwierdza. Z tej marki da się jeszcze wycisnąć sporo monet więc zapewne będzie ona męczona jak Assassin''s Creed. Liczę tylko na to, że po ciepłym przyjęciu owocu współpracy Bethesdy z Obsidianem, studio da wolną rękę zewnętrznym developerom. Kto wie, może jeszcze wyniknie z tego coś godnego szyldu tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wisiało, bo jeszcze pełno Falloutów przede mną, więc jak dla mnie F4 może sobie powstać dopiero w 2015 jak nie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już było wiadomo od początku! Jeśli ktoś uważnie czytał pierwszy artykuł i komentarze pod nimi, w których jasno ludzie pisali, że strona jest oszustwem, ponieważ zegar odliczający był zrobiony przez POLAKA!. Można to było zauważyć po zbadaniu kodu html strony. Była nawet jego dane i strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 20:40, comep napisał:

Przecież to już było wiadomo od początku! Jeśli ktoś uważnie czytał pierwszy artykuł
i komentarze pod nimi, w których jasno ludzie pisali, że strona jest oszustwem, ponieważ
zegar odliczający był zrobiony przez POLAKA!. Można to było zauważyć po
zbadaniu kodu html strony. Była nawet jego dane i strona internetowa.


Kod skryptu zegara był wykonany przez polaka i był ogólnodostępny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 20:59, Becamer napisał:

Kod skryptu zegara był wykonany przez polaka i był ogólnodostępny -.-


Owszem, ale strona miała także IP zlokalizowane w Polsce... Dopiero, gdy to wyszło na jaw, stronę przeniesiono i jej IP wskazywało na Stany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować