Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 6 - przegląd ocen

11 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2013 o 13:30, maxiak9 napisał:

W drugiej ocenie jest błędzik :) ,,Właśnie tak powinno wyglądać Gran Turismo 5.
'''' - powinno być 6 :)

Nie zrozumiałeś ;) Chodzi o to, że tak miało wyglądać GT5, czyli że zamiast robić szóstkę, mieli przysiąść dłużej przy piątce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczescie, ze jestem fanatykiem ^^ Moze gra nie w pelni zasluguje na nastepny numerek w serii, ale wreszcie ps3 dostaje porzadne Gran Turismo. Zapewni mi dobre 3 lata zabawy, rownolegle z ps4 :) W koncu na czyms trzeba bedzie cwiczyc przed GT Academy, zeby dupska nie dac i rodakow wesprzec ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem recenzje na Videogamer i Gamereator i powiem jedno - jak można za poważne minusy gry uznać soundtrack (który jest sprawą gustu), brak innowacji (jakoś nikt nie wypomniał tydzień wcześniej Forza 5 fatalnej ekonomii gry, braku zmiennych warunków pogodowych, pór dnia i nocy czy braku wyścigów długodystansowych) i skupienie się na popracowaniu konceptu gry.

I jakoś po za Eurogamerem nikt nie wspomniał o tym, że mikrotranzakcje nie zaburzają ekonomii gry (jest taka sama jak w poprzednich częściach - czyli dobra) i nie dyskryminują tych, którym wydawanie realnej gotówki się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 18:02, DyrmanXXX napisał:

Czytałem recenzje na Videogamer i Gamereator i powiem jedno - jak można za poważne minusy
gry uznać soundtrack (który jest sprawą gustu)

Dokładnie dlatego, że jest kwestią gustu. Recenzja jest subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gamereactor Sweden - 50/100

Gran Turismo 6 wygląda jak relikt przeszłości. Rozgrywka nie ewoluowała i nie przystosowała się do współczesnych standardów."

Bi*** please... współczesne standardy? Czy oni naprawdę oczekują od przodującego na rynku gier samochodowych "symulatora", by miał arkejdowy system jazdy, pozwalał na rewind''y i prowadził gracza za rączkę niemalze przechodząc się sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Gamereactor Sweden - 50/100
>
> Gran Turismo 6 wygląda jak relikt przeszłości. Rozgrywka nie ewoluowała i nie przystosowała
> się do współczesnych standardów."
>
> Bi*** please... współczesne standardy? Czy oni naprawdę oczekują od przodującego na
> rynku gier samochodowych "symulatora", by miał arkejdowy system jazdy, pozwalał na rewind''y
> i prowadził gracza za rączkę niemalze przechodząc się sam?
> "Gamereactor Sweden - 50/100
>
> Gran Turismo 6 wygląda jak relikt przeszłości. Rozgrywka nie ewoluowała i nie przystosowała
> się do współczesnych standardów."
>
> Bi*** please... współczesne standardy? Czy oni naprawdę oczekują od przodującego na
> rynku gier samochodowych "symulatora", by miał arkejdowy system jazdy, pozwalał na rewind''y
> i prowadził gracza za rączkę niemalze przechodząc się sam?
Jeśli autor recenzji jest jednym z noobów/casuali, to tak :) Co do newsa - kogo obchodzi jeszcze średnia na metacritic, czy jakiekolwiek recenzje, skoro widzimy jaka rozbieżność opinii jest przy prawie każdej nowej grze? Fani kupią, reszta... może w bundlu, albo po obniżce ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Gamereactor Sweden - 50/100
>
> Gran Turismo 6 wygląda jak relikt przeszłości. Rozgrywka nie ewoluowała i nie przystosowała
> się do współczesnych standardów."
>
> Bi*** please... współczesne standardy? Czy oni naprawdę oczekują od przodującego na
> rynku gier samochodowych "symulatora", by miał arkejdowy system jazdy, pozwalał na rewind''y
> i prowadził gracza za rączkę niemalze przechodząc się sam?

Może chodzi o to, że otoczka powinna być bardziej współczesna - tzn. metro ...
A może chodzi o to, że patos powinien być na miarę forzy z clarksonem a otoczka powinna być bardziej współczesna czyli bardziej wybuchowa z nowymi efektami wizualnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 15:18, Mr_Spike napisał:

Może chodzi o to, że otoczka powinna być bardziej współczesna - tzn. metro ...
A może chodzi o to, że patos powinien być na miarę forzy z clarksonem a otoczka powinna
być bardziej współczesna czyli bardziej wybuchowa z nowymi efektami wizualnymi...


Od tego mam NFS Underground 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować