Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: Tales from the Borderlands - nowa gra w odcinkach od Telltale Games

14 postów w tym temacie

Ciekawa kolaboracja. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli uda im się zachować Borderlandsowy humor (a po trailerze wygląda na to, że tak) to powinno być dobrze. Jedyne powody do obaw to "regularność" ukazywania się kolejnych odcinków, już przy TWD Telltale pokazało, że ma z tym problemy, a mając cztery projekty jednocześnie obstawiam, że zakończenie części z nich zobaczymy najwcześniej w 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy fani mają już kisiel w majtkach ^^
Ja mogę tylko marzyć o tym by te konsekwencje i wybory były lepiej zrobione od tych w TWD.
No i, czy tylko mi się wydaje że TTG za dużo srok za ogon ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 12:03, Sanders-sama napisał:

No i, czy tylko mi się wydaje że TTG za dużo srok za ogon ciągnie...

Już przy dwóch projektach (TWD oraz TWAU) walczyli z wiecznymi obsuwami. Jeżeli dołożą sobie jeszcze dwa kolejne to niech się dalej obsuwają, byle jakość na tym nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to idealne połączenie, uwielbiam zarówno Borderlands jak i TWD od TellTale Games. Jeśli tylko nie ucierpi na tym jakość ich pozostałych gier (ani terminy wydawnicze), to proszę bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 14:35, Vojtas napisał:

A kto w tym związku jest okupantem?

Chyba Gearbox ;-)

A poważnie kolaboracja to po prostu współpraca, Wiem, że pospolite znaczenie tego słowa ma w języku polskim negatywny wydźwięk, ale chyba zważywszy na tematykę tekstu nie trudno zauważyć, że nie to znaczenie miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A kto w tym związku jest okupantem?

Dnia 08.12.2013 o 14:53, mati285 napisał:

Chyba Gearbox ;-)
A poważnie kolaboracja to po prostu współpraca,


... z okupantem. Pétain, Quisling etc.

Współpraca to collaboration albo collaborare.

Dnia 08.12.2013 o 14:53, mati285 napisał:

Wiem, że pospolite znaczenie tego słowa ma w języku polskim negatywny wydźwięk,


Nie tylko powszechny, ale i jedyny. W polszczyźnie kolaboracja była neutralna tylko na samym początku, tuż po adaptacji z łaciny. Dzisiaj jedyne słuszne znaczenie to współpraca z wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 15:31, Vojtas napisał:

Nie tylko powszechny, ale i jedyny. W polszczyźnie kolaboracja była neutralna
tylko na samym początku, tuż po adaptacji z łaciny. Dzisiaj jedyne słuszne znaczenie
to współpraca z wrogiem.

Uznajmy, więc, że pisałem staropolszczyzną i zakończmy offtopic, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już Poker Night więc nie dziwi mnie, że przyszła pora na Tales from the Borderlands. I tyle, nie interesuję się, na pewno nie zagram: z mojego punktu widzenia -tj gracza- połączenie Borderlands i TTG to najgorsze co może spotkać tą markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mają roboty, TWD, the wolf among us, gra o tron i jeszcze ten borderlands... nie pamiętam czy oni, ale chyba też interesują się dokończeniem niektórych wątków z FNV w swoim przygodowym stylu:) mi się to podoba, zawsze można poznać uniwersum z innej strony, a wpływu na markę zbytnio nie może mieć ta gra, chyba, że fabularnie, ale to między sobą już dogadują się twórcy, więc co komu szkodzi taka gra od innego studia która sama w sobie może być niezłym easter eggiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować