Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: Wiedźmin 3: Dziki Gon oczarowuje w nowym materiale

77 postów w tym temacie

Trailer The Division też sprawił, że ten show nabrał barw. Damn, serio, Division wygląda pięknie. Ale wiesiek bije tą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniemam że to duże miasto to Novigrad.
Obawiam się tylko o ten napis: "Multi-Region Open World". Pozwala nam się domyślać że świat znów będzie podzielony na regiony czyli nie taki Open World. Oby nie było tak jak w dwójce że po opuszczeniu danego regionu nie można do niego wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem galę na żywo, i jak dla mnie materiał z Wiedźmina był chyba njawiększym rozczarowaniem całego VGX. Sama gra prezentuje się oczywiście wybornie, tu nie mam zastrzeżeń. Ale co oni na tym klipie tak na prawdę pokazalili? REDzi już od jakichś 2 tygodni robili szum, zapowiadali, by oglądać, bo co to oni nie pokażą. Że będzie "mięso", że gameplay. A co było? Kilka niegrywalnych ujęć z wioski jako wprowadzenie, pokazujących w szczegółach tylko jedną postać (nota bene, nijak nie pasującą do uniwersum, bardziej rpzypominającą Saurona z (filmowego) Władcy Pierścieni. A potem gameplay. Całe... bo ja wiem? 5 sekund? A na nim absolutnie NIC, czego byśmy wcześniej nie widzieli, tylko nieco inne ujęcia. Geralt jedzie na koniu przez pola (wcześniej były lasy). Geralt idzie przez wioskę (wcześniej przez misateczko). Geralt siecze potworki (sekundę - wcześniej też siekł, tylko nieco inne potworki). Żadnych nowych mechanizmów, żadnych ciekawych smaczków.

Jak dla mnie ta prezentacja była pusta niczym lodówka w akademiku. Ale to niestety standard u CDPR - najpierw narobić nie wiadomo jakiego szumu, by chwilę potem okazało się, że zupełnie nie ma się czym podniecać, bo nie pokazali kompletnie nic.

Śmiać mi się tylko chce, jak ludzie zaczęli dostawać trzęsawki i pluc słodyczą na ich profilu na FB, tak, jakby REDzi pokazali co najmniej 30 min czystego gameplay''u. Teraz graczy naprawdę łatwo zadowolić, wystarczy marketing, co niestety widać było jak na dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 09:29, Zdzichacz napisał:

Genialne, ale czemu Geralt ma szare włosy?


Przefarbował (joke).

Ogólnie bardzo ładnie to wygląda, czekam na jakiś kilkuminutowy gameplay prezentujący dużo więcej niż trailer :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenebrael
Według mnie CDPR dobrze zrobili, że pokazali nam taki urywek. Działa na wyobraźnie i u mnie spowodował chęć kupienia tej gry jak najszybciej :P czyli marketing działa....
Co do tego "Króla Gonu" , podoba mi się podejście w jaki sposób go przedstawili i cały ten gon,(mogliby mu zmniejszyć te naramienniki, ale tak to OK) lokacje są "pyszne", miasto gitara, a lodówka u mnie w akademiku jest pełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 09:28, Tenebrael napisał:

Jak dla mnie ta prezentacja była pusta niczym lodówka w akademiku. Ale to niestety standard
u CDPR - najpierw narobić nie wiadomo jakiego szumu, by chwilę potem okazało się, że
zupełnie nie ma się czym podniecać, bo nie pokazali kompletnie nic.

Całe VGX takie było, każdy to robił. Oczywiście oprócz Nintendo ale im się dostanie za brak nowej Zeldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ręką na sercu to komu podobał się system walki w dwójce ? Batmanowi i Asassinowi
> do pięt nie dorastał. Za dużo chaosu w walce. Ale czekam i pewnie kupię też trójkę.

Jeżeli zmienią ten fatalny system walk z 2 to też jestem jak najbardziej za kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sama gra prezentuje się oczywiście wybornie, tu nie mam zastrzeżeń.

> Ale to niestety standard
> u CDPR - najpierw narobić nie wiadomo jakiego szumu, by chwilę potem okazało się, że
> zupełnie nie ma się czym podniecać, bo nie pokazali kompletnie nic.

:)

i w sumie mógłbym na tym zakończyć mój komentarz, ale ponieważ braci moderatorskiej się to nie spodoba - z ochami to może poczekajmy czy uda im się zrobić coś więcej niż kulawa sierota po i tak już kulawym skyrim, bo gęby pełne frazesów to oni zawsze mają, tylko potem nawet głupiej fabuły nie umieją ogarnąć by miała jakąkolwiek ciągłość (że wspomnę króla gonu z jedynki który był upiorem choć z sagi wynika że nie powinien, a teraz wraca i znowu jest elfem - zresztą za ten ostatni motyw to nawet sapkowskiemu never forgive never forget).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować