Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: To już oficjalne - Tomb Raider zmierza na konsole nowej generacji

17 postów w tym temacie

Za 60Dol to ja nie kupuje. Nie dlatego, z nie podobala mi sie gra (bo tak mi sie podobala, ze na pewno kupie drugi raz). Ale kupie na PC, bo to co zrobili z TWARZA lary mi siekompletnie nie podoba:

http://i.imgur.com/R1ZoKDp.jpg (gora stara wersja i gra pc, na dole nowa).

Oprocz zmiany rysow twarzy, widac mniejsza liczba detali: najlepiej widoczna na ustach oraz lewym ramieniu. Rany dodawaly autentycznosci, coz - skoro nie chca mojej kasy. Kupie na wyprzedazy Steam za 10dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 10:09, Piotrek_K napisał:

Za 60Dol to ja nie kupuje. Nie dlatego, z nie podobala mi sie gra (bo tak mi sie podobala,
ze na pewno kupie drugi raz). Ale kupie na PC, bo to co zrobili z TWARZA lary mi siekompletnie
nie podoba


Zgadzam się. Nowy model Lary to gigantyczny krok wstecz i powrót do plastikowego, "lalkowatego" wyglądu. Wygląda to sztucznie do bólu.
Znając życie, nowe efekty graficzne (podkręcony bloom etc.) sprawią tylko, że gra prezentować się będzie gorzej od oryginału...

Swoją drogą, trailer w 100% oddaje ducha rozgrywki - strzelanina, eksplozje i jeszcze raz strzelanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun mnie zniechęcił, dosłownie.

No ludzie, ta muzyka i te zakłócenia w kluczowych akcjach - to jest zwiastun jakiegoś filmu SF klasy B? <załamka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się tak wydaje że na zestawieniu starej i "nowej" Lary ta nowa wygląda słabiej? Jakby mniej ostre tekstury i próba zamaskowania tego tonami sztucznych efektów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na ''odświeżenie'' kolejnych gier na nowe konsole. W końcu zawsze można dodatkowo zarobić, sprzęt do gwiazdki znajdzie zapewne sporo nabywców. Lara zła nie była, ale ilość akcji w grze tego typu aż razi. Szczególnie pod koniec, nie tędy droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to typowa strzelanka na dzisiejszą modłę, co niby może razić? Wydaje mi się, że jest spory dysonans między tym, co twórcy zamierzali zrobić i zrobili, a tym, co się pewnym graczom wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 12:14, Plagasul napisał:

Przecież to typowa strzelanka na dzisiejszą modłę, co niby może razić?


Sam sobie odpowiedziałeś. Przed premierą nikt tego nie wiedział, po natomiast jeden mądrzejszy od drugiego. Wierz lub nie, są gracze którzy oczekiwali czegoś zgoła innego. Cóż mamy tutaj sporo forumowych jasnowidzów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować