Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: Obiecany pokaz polskiego Dying Light już w Sieci!

10 postów w tym temacie

Nie jaja, prawa autorskie. Po prostu ekipa, która ogarniała VGX bardzo nie chce, aby ludzie obejrzeli to sobie w sieci i żeby to był taki swego rodzaju exclusive dla osób oglądających galę. Dopiero później twórcy wrzucą do sieci własne trailery, a do tej pory trzeba szukać tego, co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 09:26, Muradin_07 napisał:

Nie jaja, prawa autorskie. Po prostu ekipa, która ogarniała VGX bardzo nie chce, aby
ludzie obejrzeli to sobie w sieci i żeby to był taki swego rodzaju exclusive dla osób
oglądających galę. Dopiero później twórcy wrzucą do sieci własne trailery, a do tej pory
trzeba szukać tego, co trzeba ;)

na youtubie juz jest wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oznacza to też, że będzie to przez dłuższy czas. Wystarczy, że Viacom powie - macie likwidować wszystko aż wam nie powiemy. I tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy tyle obiecują, a gra wygląda identyko jak Dead Island, tyle że ze wspinaniem się po krawędziach - phe... też mi parkour.
Nawet przeciwnicy i ogólny schemat gry pozostał identyczny. Mamy tu z DI, tarana, "ropuchę" (chyba tak go nazwali na prezentacji Dying Light - gruby zombie, który pluje trucizną), gigantów którzy poruszają się powoli ale mocno atakują, oraz bardzo szybkie obdarte ze skóry dziwactwa - czyli wszystko to samo co w DI tylko, że ze zmienioną "skórką". Nawet system Multi - 4 graczy razem wykonujących wątek fabularny.
Brawo dla Techlandu za innowacyjność! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ta gra będzie wymiatać pod każdym względem. W Dead Island grało mi się naprawdę fajnie była to jedna z nielicznych gier którą przechodziłem kilka razy. Niektórzy narzekają że niby to samo już gdzieś to było tylko pytanie po co coś więcej? może i mamy podobnie zrobione typy zombie ale są wykonane w całkiem odmienny i ciekawszy sposób moim zdaniem nic więcej tu nie potrzeba. To twórcy bierzcie się do roboty i wydajcie grę jak najszybciej bo nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dead Island grało mi się całkiem przyjemnie, ale Riptide już nie ścierpiałem. Monotonne i powtarzalne. Dying Light zapowiada się na kontynuację tego martwego ciągu, który prędzej czy później zaprowadzi Techland do grobu. Niemniej, demo bardzo chętnie ogram, bo gameplay wygląda całkiem miodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować