Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: Game of Thrones od Telltale Games już oficjalnie!

15 postów w tym temacie

Jestem naprawdę ciekaw co z tego wyjdzie. Na gali gość z Telltale powiedział, że nie obejdzie się w GoT bez wielkich bitew rycerskich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 12:14, Robertcik1 napisał:

czyli gra będzie miała sporo wspólnego z serialem.

Błogosławieństwo HBO może po prostu oznaczać tyle co w przypadku GoT RPG, czy jak to się ostatecznie nazywało. Czyli zwykłe użyczenie grze serialowego logo, ścieżki dźwiękowej, wyglądu lokacji czy bohaterów. Pod tym względem serial nie ma się czego wstydzić.
Mnie bardziej przeraziło pytanie prowadzącego galę o ewentualne kazirodztwo w grze, a właściwie to zdziwiona reakcja pana z TT. "To w serialu jest coś takiego?". Mam nadzieję, że to był żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 12:19, Sandro napisał:

Błogosławieństwo HBO może po prostu oznaczać tyle co w przypadku GoT RPG, czy jak to
się ostatecznie nazywało. Czyli zwykłe użyczenie grze serialowego logo, ścieżki dźwiękowej,
wyglądu lokacji czy bohaterów. Pod tym względem serial nie ma się czego wstydzić.

mam nadzieję, że do tego się ograniczy. bo pod względem produkcji serial rzeczywiście jest świetny, ale od gry TT oczekuję fabuły i emocji, a to w serialu stoi na bardzo niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 12:21, Robertcik1 napisał:

od gry TT oczekuję fabuły i emocji, a to w serialu stoi na bardzo niskim poziomie.

Ciężko mi obiektywnie ocenić serial, bo oglądam go przez prymat książek Martina. Czyli nigdy nie będę zadowolony ;) Gardzę natomiast serialem "The Walking Dead", a jednak Telltale zrobiło z tego uniwersum coś wspaniałego. W "Back to the Future" ani "The Wolf Among Us" jakoś nie miałem okazji zagrać, ale mimo wszystko nie mam obaw o fabułę i klimat w grze. Bardziej martwi mnie ewentualne zmęczenie materiału, bo do pewnego stopnia można się nim zachwycać, ale po przekroczeniu punktu krytycznego tylko jakaś rewolucja może przywrócić serię do świetności. Ogarniając 4 projekty jednocześnie, TT narobiło sobie sporo pracy na najbliższe miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTTF jest naprawdę niezłe. proste i nieskomplikowane, ale zabawne i przyjemne, czyli takie jakie miało być. w Wilka też jeszcze nie grałem, bo nie miałem okazji zaznajomić się z materiałem źródłowym jeszcze, ale TT ma u mnie spory kredyt zaufania. pracy sporo, ale nie sądzę, by pozwolili sobie zepsuć taką markę, jaką jest GoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 10:57, Face7 napisał:

Na gali gość z Telltale powiedział, że nie
obejdzie się w GoT bez wielkich bitew rycerskich. :D

Ciekawe co ze scenami seksu co 10 minut? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Wolf Among Us, drugi sezon The Walking Dead, Tales from the Borderlands a teraz jeszcze to? Nie za dużo jak na taką bądź co bądź małą firmę? Mam wrażenie (chce się mylić) że jakość historii mocno ucierpi przez ilość tytułów jakie teraz robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej firma zaczyna stawiać ilość, a nie na jakość. To raczej nie skończy się za dobrze. Chyba, że do każdej produkcji są specjalne, osobne zespoły, ale na to raczej są za mali. Z samej gry może wyjść kolejny gniot na znanej przereklamowanej licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować