Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zespół tworzący Star Citizen wzbogaca się o kolejnych ludzi

8 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad "zakupem" tej gry tylko ni huhu nie rozumiem tych wszystkich poziomów i kupowania statków. Fakt jest opisane co się dostaje ale mam pytanie czy jeżeli kupie jakiś niższy pakiet ze statkiem to będę mógł grać tylko nim? Czy oczywiście inne będę mógł zakupić pieniędzmi zarobionymi podczas grania. I o co chodzi z tym hangarem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Monotyp
Wiele ludzi zapomina, że wszystkie te paczki i pojedyncze itemy są tylko po to by zebrać kasę na grę. Ich ceny nie odzwierciedlają tego co za nie kupujemy, a tylko nasze zaangażowanie w powstanie Star Citizen.
Każdy statek tam widoczny będzie można zdobyć w grze po prostu w nią grając. Nie będzie trzeba za niego płacić rzeczywistą kasą. Jak tylko gra wyjdzie z fazy crowdfundingu nikt i za żadne pieniądze nie będzie mógł sobie skrócić do nich drogi. Będą tylko mikrotranzakcje na jakieś skórki czy elementy wystroju wnętrz hangaru.
Jest to pierwsza gra w którą gracze mają wgląd na każdym etapie powstawania. Dlatego prócz wielu informacji udostępnia się im to, co już jest gotowe i działa. Są to tzw. modułu, pierwszy był hangar (tutaj można zobaczyć jak wygląda zakupiony statek), gdzieś w tym miesiącu wyjdzie dogfight (będzie można polatać i postrzelać DOWOLNYM statkiem z tych co już są gotowe, niezależnie od tego co się kupiło) a potem Persistent Universe i na końcu demo kampanii Squadron 42.
Ważne jest to, że dostęp do modułów (albo jak kto woli alpha i beta testów) dają wszystkie poza podstawową paczką.
Mam nadzieję że rozwiałem niektóre niejasności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ G Mr_Oblivious Dzieki wielkie! Szczerze mówiąc to się trochę pogubiłem bo inne gry w fazie fundowania miały zazwyczaj kilka coraz droższych poziomów i to wszystko. A tu jakieś statki, hangary itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hangar tak naprawdę służy obecnie tylko i wyłącznie do tego aby móc pooglądać stateczek który posiadasz... i są jeszcze rybki w akwarium, ot takie małe nawiązanie do Starlancera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra za dobrze się zapowiada, aby mogła być naprawdę wydana. Coś się mi zadaje, że twórca Chris Roberts zgarnie na końcu kasę, ogłosi upadek projektu i go zamknie. Potem wyjedzie za granicę, do egzotycznego kraju. Chciałbym zobaczyć wtedy miny wszystkich inwestorów XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra za dobrze się zapowiada, aby mogła być naprawdę wydana. Coś się mi zadaje, że
> twórca Chris Roberts zgarnie na końcu kasę, ogłosi upadek projektu i go zamknie. Potem
> wyjedzie za granicę, do egzotycznego kraju. Chciałbym zobaczyć wtedy miny wszystkich
> inwestorów XD.


Z tym że te pieniądze nie wpływają na konto Chrisa i sobie tam leżakują a cały czas są wydawane na różnego rodzaju studia do nagrywania (muzyka, dźwięki, mo-cap), artystów, designerów, rachunki i wiele innych. Cloud Imperium dość często i dokładnie informuje co się dzieje z pieniędzmi które do nich trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Mnie interesuje głównie kampańja singlowa, czyli Squadron 42, ale dobrze wiedzieć, jak to się wszystko kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować