Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca strony Survivor 2299: tak, wiem, że jestem dupkiem

27 postów w tym temacie

A moim zdaniem koleś odwalił kawał fajnej roboty, Rzucanie kawałkami informacji i do tego zakodowanej było super. Na uwagę zasługuje także fakt, jednak całkiem fajnie mu wyszło sklecenie tej fabułki w opadowym klimacie. Całość wyszła profi i nieźle kręciła klimat. A ja dałem się wkręcić i nie żałuję, bo w pewny momencie bardziej czekałem na kolejne zakodowane komunikaty, opowiadające o "fabule" niż na samą zapowiedź gry. Koleś zapewnił kilka tygodni fajnej zabawy i wyczekiwania. Jak dal mnie szacu za pomyślunek i realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za akcja z niejakim Piotrem? Znalazłem jakieś strzępki informacji i widzę, że skończyło się bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja pokazuje czym różni się "dziennikarstwo" growe od dziennikarstwa zawodowego. W każdej innej przestrzeni życia, miejsce dla tego rodzaju newsów jest na Plotku i Pudelku. Tymczasem w branży gier wideo, 70% zawartości serwisów to pisanie o niedopowiedzeniach, plotkach, domysłach, komentowanie z dupy wziętych, nigdy się niesprawdzających opinii "wizjonerów branży" itd. Albo robienie newsów w stylu "jutro zapowiedź zapowiedzi" czy "Xbox One będzie czytał Audio CD" - rzeczywiście, to takie nowatorskie!

Istnieje na to jedno określenie, którego nikt do tej pory nie użył: trolling. Branża gier i jej "dziennikarze" zostali strollowani, zrobieni w jajo. Koleś za 900 dolarów udowodnił, że w tej branży nikt nie sili się na sprawdzanie największych nawet idiotyzmów, tylko bez pomyślunku się je publikuje, a potem "apdejtuje".

A może to branża sama tego rodzaju "eventy" tworzy, żeby mieć o czym pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenia nie ma. W sumie zabawne ilu ludzi sie na to nabiera, a pozniej jeszce sie wygrazaja bojak to, ktos smial wywlec ich glupote na wierzch?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Bethesda jednak maczaly w tym palce tylko poprostu rozmyslili sie zeby poczekac do E3 i musieli cos wymyslec. Ta akcja wygladala zbyt profesjonalnie na skale swiatowa wiec nie sadze zeby jeden gosciu cos takiego wymyslil i zrobil. 100% Pomysl Bethesdy przygotowanie wielkiego zapowiedzi na targi E3!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować