Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja Battlefielda 4 na PC już dostępna

15 postów w tym temacie

W moim przypadku gra chodziła idealnie po premierze. Wydali jakieś patche i dwa tygodnie potem nonstop crashe... Nie chce mi się nawet włączać, bo non stop mam wizje "program przestał działać" w najlepszych momentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W moim przypadku gra chodziła idealnie po premierze. Wydali jakieś patche i dwa tygodnie
> potem nonstop crashe... Nie chce mi się nawet włączać, bo non stop mam wizje "program
> przestał działać" w najlepszych momentach...
Uwierz mi że tera warto spróbować....po ostatnich łatkach gra WYDAJE się być grywalna :)
(bez licznych crashy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle bez zmian. Dosłownie przed chwilą komp dochodził do siebie przez kilkanaście sekund po kolejnym crashu. Utopiłem kasę w tym bublu i tyle. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy optymalizacja? Różnica między BF3 żadna ale jeżeli idzie o wydajność to już wielka. Jak się optymalizuje gry to niech wezmą przykład z PlanetSide 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny misterny plan EA, mający na celu zniechęcenie graczy do jednego ze swoich flagowych tytułów. Oczywiście nierealne oczekiwania względem twórców, czy chore terminy nie miały wpływu na jakość wydanej gry. Jakoś tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single Player podobnie jak w BF3 taki sobie. Ale jeżeli chodzi o Multiplayer to nie ma sobie równych. Grałem w CoDa i niestety jednak pod tym względem BF dalej mistrzem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie ciągle bez zmian. Dosłownie przed chwilą komp dochodził do siebie przez kilkanaście
> sekund po kolejnym crashu. Utopiłem kasę w tym bublu i tyle. :/

+1
Jedyne co poprawiły patche w moim przypadku to problemy z dźwiękiem. Crashe były i są nadal. Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować