Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Telltale nadal oszczędne w kwestii materiałów z The Walking Dead: Season Two

9 postów w tym temacie

> Tja, teraz oszczędne, a na końcu każdego epizodu jak zwykle dadzą trailer zdradzający
> najbardziej kluczowe momenty następnego...

Też bym wolał żeby z tych preview zrezygnowali albo chociaż dali możliwość ich pominięcia (chyba żem głupi i nie wiem jak to zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tja, teraz oszczędne, a na końcu każdego epizodu jak zwykle dadzą trailer zdradzający
>
> > najbardziej kluczowe momenty następnego...
>
> Też bym wolał żeby z tych preview zrezygnowali albo chociaż dali możliwość ich pominięcia
> (chyba żem głupi i nie wiem jak to zrobić).

Chyba się nie dało. Próbowałem to pominąć, ale nigdy mi się nie udało. Kończyło się na wyłączaniu głośników i zamykaniu oczu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Tja, teraz oszczędne, a na końcu każdego epizodu jak zwykle dadzą trailer zdradzający
>
> >
> > > najbardziej kluczowe momenty następnego...
> >
> > Też bym wolał żeby z tych preview zrezygnowali albo chociaż dali możliwość ich pominięcia
>
> > (chyba żem głupi i nie wiem jak to zrobić).
>
> Chyba się nie dało. Próbowałem to pominąć, ale nigdy mi się nie udało. Kończyło się na
> wyłączaniu głośników i zamykaniu oczu. :P
Ja cale szczęście mam krótką pamięć do takich rzeczy, więc większość i tak zapomniałem do następnego epa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja cale szczęście mam krótką pamięć do takich rzeczy, więc większość i tak zapomniałem
> do następnego epa :)

A to chyba ogrywałeś odcinek po odcinku jak były świeże. Ja grałem w GOTY więc bez przerwy jeden za drugim włączałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 12:35, Zaix_91 napisał:

A to chyba ogrywałeś odcinek po odcinku jak były świeże. Ja grałem w GOTY więc bez przerwy
jeden za drugim włączałem. :P

Jakoś tak pół na pół, chyba do 3 na początku, a później musiałem czekać :( Zaraz się zabieram za nowy odc 2 sezonu. I hope is awesome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 11:14, Zaix_91 napisał:

Chyba się nie dało. Próbowałem to pominąć, ale nigdy mi się nie udało. Kończyło się na
wyłączaniu głośników i zamykaniu oczu. :P


:D

A myślałem, że tylko ja tak robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować