Zaloguj się, aby obserwować  
Myszasty

Nasze najpiękniejsze screeny z gier - podzielmy się z innymi

278 postów w tym temacie

Tak moje jakbyś nie wiedział HUD w WarThundereze chowa się bodajże alt+z (później się upewnie nie mam teraz czasu na właczanie gry) a logo WT jest automatycznie dodawane do każdego screena zrobionego przez grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 14:39, Chomiszczak napisał:

Tak moje jakbyś nie wiedział HUD w WarThundereze chowa się bodajże alt+z (później się
upewnie nie mam teraz czasu na właczanie gry) a logo WT jest automatycznie dodawane do
każdego screena zrobionego przez grę

Nie pytałem o HUD.

Pytałem o logo, którego ja na swoich screenach nie mam.
Ten zrobiłem przed dosłownie przed chwilą...

No ale dajmy na to że Ci wierzę. Dziwi mnie tylko że ja jakoś na swoich screenach nie posiadam go.

20140114161025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 15:31, LESZ3u napisał:

To raczej dość standardowe w grach z trybem photo.

Jak sie okazuje to nie tylko w grach z trybem foto, bo WT nie ma takiego trybu a poprtostu po naciśnięciu "PrtScn" logo pokazuje sie na ułamek sekundy
A za samą dyskusje dziękuje bo to znaczy że moje screeny sie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 16:10, Darkstar181 napisał:

Pytałem o logo, którego ja na swoich screenach nie mam.


Nie wiem, jak to wygląda w WT, ale zakładam, że logo pokazuje się właśnie po wyłączeniu huda. U Ciebie on został. Nie ukrywajmy - gra jest śliczna, tak więc jeśli ktoś natrafi na taki screen, dobrze byłoby, aby wiedział, skąd pochodzi. Ludzie się chwalą, twórcy mają darmową reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 16:15, LESZ3u napisał:

Nie wiem, jak to wygląda w WT, ale zakładam, że logo pokazuje się właśnie po wyłączeniu
huda.

A widzisz gdzieś HUD na moim screenie, poza wskaźnikami prędkości i licznikiem Fps które sobie włączyłem w opcjach ?

Te jego screeny są mocno dyskusyjne, ale pal licho, nie będę bawił się w detektywa, możliwe że to kwestia opcji w grze, ale ja tam się w nich za bardzo nie bawiłem, poza grafiką. Być może logo się pojawi jak usunę i liczniki, później to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 16:18, Darkstar181 napisał:

A widzisz gdzieś HUD na moim screenie, poza wskaźnikami prędkości i licznikiem Fps które
sobie włączyłem w opcjach ?


A radar i wspomniane wskaźniki prędkości czym są? Ale dobra, koniec dyskusji. Google niczego nie znajduje, a nawet jakby, to nie ma o co się zbytnio aferować, bo nagrody nie są przewidziane ;)

Żeby nie offtopować nadmiernie, moje screeny:
1. Stanley Parabele
2. State of Decay
3. The Darkness II

20140114162611

20140114162643

20140114162747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarThunder zaczął się aktualizować więc sprawdze ustawienia póżniej ale dla mnie dziwniejsze jest to że ty nie masz tego napisu, bo ja nawet przy włączonym HUDzie mam.
Dla udowodnienia mam 3 screeny: 1. jest już stary bo z 16 września, jest na nim HUD i jest logo(na dole na środku) 2. chyba z tego samego dnia co poprzednie screeny bez HUD''u i z logo 3. który wstawiam bo po prostu jest ładny :)
P.S. chce udowodnić że nie oszukuje więc zaproponuj jakiś samolot najlepiej brytyjski lub amerykański (najlepiej niskiego poziomu żebym go miał odblokowanego i nie musiał wydawać dużo na jego ponowne wprowadzenie do służby którym mam zrobić screen, a jeśli określisz sytuacje to najlepiej tak, bym mógł ją zasymulować podczas lotu testowego)

20140114164829

20140114164948

20140114165126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale...
Dobrze widzieć Polaków, którzy nie mają szachownicy na całe skrzydła (bo to obrzydliwe, jak takie coś widzę to muszę zabić), ale tak skromnie, ładnie, poprawnie historycznie na boku samolotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 19:27, Jacentix napisał:

Zdjęcia Z Tibi
1. Pierwszy mount na PACC
2. Quest z bratem :)

Szkoda, że na servie non-pvp. ;| Btw, jakie skille?
Jeżeli już grać na RL to tylko na jakichś z PVP, np. Aurora, serwer jest bardzo młody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź tu wybierz coś z 7,650 zdjęć...co prawda można wrzucić masę screenow z Far Cry 3, Tomb Raider, Max Payne 3 czy Metro LL bo wszystkie te gry wyglądają...WOW.
Jak mają być 3 to 3:

1. Singularity - początek bardzo niedocenionej gry, z pomysłem na siebie
2. Far Cry 3 Multik
3. Counter Strike 1,6 - Takiego Klimatu nie ma żadna gra


20140217102122

20140217102157

20140217102324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować