Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 zdobywa twierdzę Microsoftu? Analitycy: listopad dla konsoli Sony

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Według szacunków analityków, to PlayStation 4 było w listopadzie na terenie Stanów Zjednoczonych popularniejsza od Xboksa One. Trzeba jednak pamiętać, że konsola Sony zadebiutowała tydzień wcześniej.

Przeczytaj cały tekst "PS4 zdobywa twierdzę Microsoftu? Analitycy: listopad dla konsoli Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl:
Jak podaje analityk Michael Pachter, w listopadzie sprzedano 1,25 mln sztuk PlayStation 4 i 750 tys.

Oryginal:
Michael Pachter has said in his most recent investor note that he believes PS4 sold 1.25m consoles in the region throughout the month and that Xbox One sold 750k


Zaznaczylem slowo, ktoreg NIE MA w polskim tlumaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gram.pl:
> Jak podaje analityk Michael Pachter, w listopadzie sprzedano 1,25 mln sztuk PlayStation
> 4 i 750 tys.

>
> Oryginal:
> Michael Pachter has said in his most recent investor note that he believes
> PS4 sold 1.25m consoles in the region throughout the month and that Xbox One sold 750k

>
>
> Zaznaczylem slowo, ktoreg NIE MA w polskim tlumaczeniu.

Jest, zawiera się w słowie "analityk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dziś w Media M. i dowiedziałem się, że druga partia konsol PS4 rzucona na półki
> rozeszła się jak świeże bułeczki. Jestem z bidnego Rzeszowa więc o co chodzi? ;)
W innych sieciach jest podobnie, też bardzo szybko rozeszły się pierwsze egzemplarze i czekają obecnie na dostawy (Saturn, wspomniany MM, EuroRTV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam za PS4 zacznę się rozglądać może w lutym/marcu, jak skończy się gonitwa za świeżymi
> bułeczkami.

Na diablo dużo dłużej trzeba było czekać :) też celuje w ten okres, i mam nadzieje że nie trzeba będzie kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne,ponieważ mój egzemplarz PS 4 nabyłem bez problemu w dniu dostawy
Wiecie jak?
Wszyscy rzucili się do Media Markt,a w RTV & AGD 20 sztuk sobie spokojnie leżało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować